Mumlar OsarbonMumlar Osarbon


Mumlar Osarbon 95 27.02.2019, 18:46

Mumlar "Osarbon"

Mumlar "Osarbon" - oldukça etkili bir alet. Neyin ne olduğunu bulmaya çalışalım.

Vajina, oldukça savunmasız bir organdır.Orada iltihaplı hastalık geliştirme riski vardır. İçinde, mikroorganizmaların oldukça başarılı bir şekilde hayatta kalabileceği koşullar yaratılır. Vajinanın normalde kendi mikroflorası vardır. Buna ek olarak, çeşitli mikroorganizmaların girebileceği dış ortam ile iletişim kurar.

Vulvovajinit tedavisinde sıklıkla kullanılırilacın özel bir formu - vajinal fitiller (fitiller). Vajinanın içindeki flora üzerinde lokal bir etki oluşturarak, ilacın yeterince yüksek bir konsantrasyonunu oluştururlar.

Mumlar "Osarbon" bu ilaç grubunun temsilcisidir.

Osarbon mumlar: kompozisyon

Bir fitilin bileşimi, ana aktif madde olan 0.25 gram sersol içerir. Bu, "Osarbon" mumlarının kullanılmasıyla izlenen bir etkiye sahip.

İlaç arsenik asit türevini içerir. Bu nedenle, maksimum yerel eylem için çaba göstermek gerekir. Arsenik, alkalin ortamda iyi emilir. İzosolun yanı sıra, preparatın bileşimi, fitil şeklini ve boyutunu veren glikoz, borik asit ve yağ bazını içerir. Glikoz bakteriler tarafından ayrıştırılır ve asidik türevlere dönüştürülür. Borik asit ile birlikte zayıf bir asit ortamı sağlar ve arsenik emilimini engeller.

Farmakolojik etki

Mumlar antiprotozoal etkiye sahiptir,genital bölgede parazit yok protista. Bunlar Trichomonas - flagellate protozoa. Fileli onları dolaşmalarına izin verir. Basit bölünme ile çoğalırlar.

Osarbon mumları: kullanım talimatları

Yeterli yerel eylemi sağlamak için, ilaç içeride, derine ve dikkatli bir şekilde enjekte edilir.

Hazırlama "Osarbon" - depolama talimatı

Mumlar kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Preparat üzerinde doğrudan güneş ışığı almak kabul edilmez. Ayrıca, mumların çocuklar için erişilemeyen bir yerde bulunmasına özen gösterilmelidir.

Mum kullanım endikasyonları "Osarbon"

Bu ilaç oldukça dar bir spektruma sahiptir.uygulaması. Fıtıkların kullanımı için temel endikasyon kadınların ürogenital organlarının trikomonas lezyonlarıdır. Olguların büyük çoğunluğundaki bu hastalıklar, korunmasız ilişki yoluyla cinsel yollarla bulaşır. Dünyada trikomoniazlı yaklaşık 200 milyon insan var. Hastalık mutlaka tedavi edilmelidir, aksi takdirde çeşitli komplikasyonlar gelişebilir.

Hastalık genellikle doğada yükselirken - vajina ve idrar yolu daha fazla parça olduğu işlemlerde tanıtım ve Trichomonas yayım.

Patolojinin ana belirtisi genital bölgede kaşıntıya yol açmaktadır. Genital organlardan patolojik deşarj da kaydedilmiştir.

Kullanım kontrendikasyonları

İlaç için kontrendikasyonlar biraz. Buna aşırı duyarlılık (alerji) ve gebelik dahildir.

Alerjiler söz konusu olduğunda, hastalığa nazaran daha tehlikeli komplikasyonlardan korkulmalıdır.

Gebe kadınlar ilacı kullanmamalıdırçünkü vajinanın (fitilin verildiği yer) ve uterus boşluğunun yakınlığı nedeniyle. Farenks yoluyla, aktif madde fetusun geliştiği uterus boşluğuna girebilir. Çocuğun gelişmekte olan organizması, herhangi bir kemoterapiye duyarlıdır. Buna ek olarak, alerji gelişebilir ve hamilelik daha karmaşık hale gelir.

İlacın yan etkileri

Aşağıdaki yan etkiler ortaya çıkabilir:

 • dematity;
 • ateş.

İlacın raf ömrü sınırlıdır ve 2 yıldır.

Mumlar OsarbonMumlar Osarbon

Related news

 • Fırında Biftek Tarifi Videosu
 • Pes dedirten cinayet akıllara durgunluk verecek cinsten
 • Modern Uygarlık Küresel Sorunlarının Sınıflandırılması ve Özellikleri
 • Sonsuza kadar bacaklarınızdaki saç nasıl çıkarılır: salon ve ev bakımları
 • Bebeklerde Ergenlik Dönemi 18-36 Ay Arasında Gerçekleşiyor

 • Mumlar Osarbon 82

  Mumlar Osarbon


  Mumlar Osarbon 49

  Mumlar Osarbon 4

  Mumlar Osarbon 96

  Mumlar Osarbon 33

  Mumlar Osarbon 45

  Mumlar Osarbon 56

  Mumlar Osarbon 50

  Mumlar Osarbon 27

  Mumlar Osarbon 34

  Mumlar Osarbon 87