MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 2019

MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 2019
18.05.2019

MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 22

MTS'den Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır?

Para her an gerekebilirBu kimse bağışık değildir. Peki şimdi tek fon kaynağı cep telefonu dengesi olursa? Veya yanlışlıkla hata yapıp planladığınızdan fazlasını yaptınız mı? MTS'den bir banka kartına nasıl para aktarılır ve gerçek midir? Anlayalım

Mobil operatörler için fırsatlar

Mobil operatörlerin hizmetleri, yalnızca hücresel iletişim yetenekleri sağlanmasıyla sınırlı olmaktan uzaktır. Para transferleri, hizmet listesine dahil edilmekte ve çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır.

Niye ihtiyaçları vardır? Bu, banka hesabı açmadan aktarmaları mümkün kılar. Ayrıca, diğer şehirlerdeki ve hatta ülkelerdeki insanlara para transferi yapmak için bir fırsattır.

Bu yöntem çoğunlukla hayır amaçlı amaçlar için para topluyor.

MTS'den karta nasıl para aktarılır?

Algoritma aşağıdaki gibidir. Pay.mts.ru adresine gitmek zorunludur. Orada çok sayıda farklı simge göreceksiniz. "Bir banka kartına aktarma" ile ilgileniyoruz. MTS'den Tasarruf Kartı kartına para aktarmaya çalışalım.

mts'den karta nasıl para aktarılır

Özel bir formu açmadan önce. Içinde düzgünce alanları doldurmanız gerekir. Aktarımı yapmak istediğiniz hücresel numarayı girin. +7'de başlayacağını lütfen unutmayın. Sonra tutarı girmeniz gerekiyor. Bir sonraki satırda, hizmetlerin maliyeti dikkate alınarak tutar otomatik olarak hesaplanır. Hesabınızdan gönderilecek olanı. Varsayılan olarak, "MTS hesabından" sütununda bir nokta var, karttan bir aktarım moduna değiştirebilirsiniz.

mts'den bir tasarruf banka kartına para aktarmak

"İleri" düğmesini tıklayın. Alıcının verilerini belirtmeniz gereken bir pencere açılır. Bu ödeme kartının numarasıdır. "İleri" yi tıklayın.

mts'den banka kartına para aktarmak

Transfer makbuzu açıldı. Bu kaynak gösterir - çevirisini silinecek olan MTS cep numarasının kişisel bir hesap, kart numarası kime ödemedir için, transfer miktarı ve tutarı komisyon mahsup edilmek üzere. Bu bilgilerin dikkatlice kontrol edilmesi gerekiyor. Her şey yolunda giderse makbuzun alt kısmındaki "Parola al" bağlantısını tıklatmanız gerekir.

Özel alana girmek ve "Aktarımı onayla" düğmesine basmak istediğiniz şifre belirtilen numaraya gelecektir. MTS'den bir karta para aktarma algoritmasında hemen hemen tüm adımlar uygulanır.

Sonra bir hücresel kısa mesaj gidecek. Verileri makbuzdan kopyalar. İşlemi onaylamanız veya atmanız gerekecektir. Onaylamak için, reddetmek üzere herhangi bir metni geri göndermeniz gerekir, 0 göndermeniz gerekir. Bu işlemi tamamlar. Yani MTS'den herhangi bir bankaya ait bir Visa kartına para transferi yapmak mümkündür.

MTS'den karta transfer ücreti

Tabii ki operasyon ücretli. Komisyon tutarın% 4'ünü, ancak 60 rubleden daha az değil.

Karttan karta ve telefon bakiyesinden karta transfer ederseniz komisyon daha az olur -% 1, minimum ücret 40 ruble.

Transferlerin miktarı ve sayısı konusunda da kısıtlamalar vardır. Asgari transfer tutarı 50 ruble, azami miktar 15.000, bir günde ise MTS'den banka kartına beş defadan fazla para aktarılamaz.

Hangi kartı transfer edebilirim?

Para transfer sistemi herhangi bir banka kartlarıyla çalışır. Visa veya MasterCard olabilir.

MTS'den bir karta para aktarmak istiyorsanızSberbank, daha sonra eylem algoritması yukarıda açıklananlara benzer olacaktır. Komisyon tutarı değişmez, miktar üzerindeki kısıtlamalar ve işlem sayısı aynıdır. Benzer şekilde, MTS'den bir VTB kartına para aktarmak istiyorsanız harekete geçmeniz gerekecektir.

Başka hangi çeviriler mümkün?

MTS'den sadece banka kartlarına para transfer edebilirsiniz. Elektronik cüzdanı "Yandex" ile yeniden doldurabilirsiniz. Minimum miktar yoktur, maksimum 15.000 ruble. Hizmet maliyeti, işlem başına 10 ruble.

Elektronik çanta "WebMoney" düşünün. Minimum miktar yoktur, maksimum 5000 ruble. Hizmetin maliyeti de 10 ruble. Ve farklı elektronik cüzdanların bir listesi. Bir banka kartı durumunda olduğu gibi aynı algoritmayı etkinleştirin.

Çeşitli hayır kurumlarına katkılarda bulunabilirsiniz.Organizasyonlar, bunların yaklaşık 30 tanesi sitede, Greenpeace, Dünya Vahşi Yaşam Fonu, Habensky Fonu, AiF "Kind Heart" ve daha birçokları arasında popüler olanlardan. Aktarım biçiminde, yalnızca miktarı belirtmeniz yeterlidir, diğer tüm şartlar önceden belirtilmişti. İsterseniz, otomatik ödeme ayarlayabilirsiniz.

Diğer operatörlerden karta aktarır

İki büyük operatör - Beeline ve Megafon - ayrıca para transfer hizmetleri de sunuyor. Bu hizmet nasıl uygulanır?

Beeline, çeviri yapabilmeyi sağlar.Visa, MasterCard ve Maestro kartları. Bir sitenin yardımıyla veya SMS kullanarak yapabilirsiniz. Siteden bir havale yaparsanız, "Ödeme" bölümünde "Telefon hesabından ödeme" alt bölümünü bulmanız gerekir ve alt öğe zaten "Para transferleri". Düşen resimler arasında "Banka kartında" bulunmalı.

mts'den kredi kartına havale

Ardından "Siteden çeviri yap" seçeneğini belirtin. Ardından, "Visa kartına aktar" ikonunu görüyoruz. Makbuzu doldurun. Ödemenin planlandığı kişinin kart numarasına, cep telefonu numarasına, resimdeki miktar ve kod numarasına ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, anlaşma koşullarında hizmet şartları ve "Ödeme" düğmesi ile bir onay.

SMS kullanarak çeviri yapmak istiyorsanız,Vize kelimesini içeren bir metinle 7878 numaralı sms'e, daha sonra ödemenin yapıldığı kişinin kart numarasına ve miktarın, boşluk içermeyen miktarına göndermeniz gerekir. SMS göndermek için ödeme yapılmaz.

Transfer tutarı 50 ila 1000 ruble arasında ise, komisyon ücreti sabittir - 50 ruble. 1001 ila 14.000 ruble arasında transfer yapılırken komisyon ücreti% 5,95 + 10 ruble.

"Megafon" a geçiyoruz. Siteye money.megafon.ru'ya ihtiyacımız var. Burada sol sütunda "Banka kartına" seçeneğini seçiyoruz.

mts'den vize kartına havale

Ayrıca bir seçim var: SMS kullanarak veya sitede form aracılığıyla yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda şifre almanız gerekecek, numarayı girmeniz gerekiyor. Ardından kart bilgilerini ve transfer tutarını girin. Hizmet ücreti, transfer miktarına bağlıdır. Miktar 5000 ruble kadar ise, bu tutarın% 7,35'i kadardır ve buna hala 95 ruble eklemeniz gerekir. Miktar 5000 rubleden fazla ise, o zaman aynı komisyon yüzdesine 259 ruble daha eklemeniz gerekir.

Şey, sms. 3116 numarasında şablona bir mesaj yollanmalıdır: kartın türü, numarası, ayı, yılı, miktarı. Tüm bu veriler mesajda bir boşluk ile girilmelidir. Bu zorunludur. Sistem VISA ve MasterCard için çalışıyor. Kayıt birkaç dakika ila beş gün arasında gerçekleşir.

Artık nasıl çeviri yapacağınız için bir algoritmanız varMTS'den herhangi bir bankaya ait bir kart, elektronik cüzdanlar, ayrıca diğer operatörlerin para transferleri hakkında bir talimat var. Kullanımı çok uygun.

MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 2019

MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 2019

Related news

 • 1 Ay Uygulayın Romatizmaya Son Verin
 • Wind up - dünyanın en küçük arabası
 • Türkiye’ye 1.6 milyar müşteriyi seçenekli satış getirecek’
 • Sylvesterin annesi Stallone ve yıldız oğlu
 • 12. Uluslararası ODTÜ Robot Günleri

 • MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 26

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır


  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 58

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 14

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 34

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 29

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 3

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 4

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 56

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 7

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 92

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 90

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 11

  MTSden Sberbank ve diğer bankaların bir kartına nasıl para aktarılır 17