Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri

Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri


Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 15 15.03.2019, 13:57

Motor gösterisi "Ria Auto" (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri

Otomotiv endüstrisi şu anda gelişmektehızlı tempo. Şirketler, çok sayıda yeni model araba üretiyor. Bütün bu makineler bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bunu yapabilmek için, araba bayileri de var, bunların sayısı da büyüyor. Aşağıda Volokolamskoye Otoban 120 - "Ria Auto" bir araba bayii olarak kabul edilecek ve müşteri yorumları bu konuda.ria oto Volokolamsk Highway 120 müşteri yorumları

Auto Show Hakkında

Ria Avto, yeni ve kullanılmış arabalar sunuyor. Bazı arabaların fiyatları, diğer benzer oto merkezlerinden daha düşük. Ancak, bu şirketin tek avantajı değildir. Geri kalanlar:

 • Birkaç marka Salon Ria Avto resmi satıcı. Bundan dolayı çeşitli modeller buradan satın alınabilir.
 • Ria Auto'nun ortakları Rusya'daki en büyük 20 bankadan oluşuyor.
 • Müşteri bir araba seçmekte zorlanırsa, yönetici bu problemi çözmede ona yardımcı olacaktır.

Bir araba satın almadan önce bir test gezisi yapabilirsiniz. Bu amaçla burada özel araçlar bulunur. Bu hizmet sayesinde, seçimi kesin olarak belirleyebilirsiniz.

Kredi yapmak

Şu anda çok varbütçe arabalar. Ayrıca, otomobil şovu, indirimler ve hisselerin yardımıyla fiyatını düşürmeye çalışıyor. Ancak, bundan sonra bile, Rusya'da birçok kişi için satın alma için gerekli miktar çok büyük. Bu durumda, arabanın maliyetini çok fazla tasarruf etmek ve hareket rahatlığını inkar etmek zorundalar. Ve araba acilen gerekmiyorsa iyi olur. Fakat makinenin çeşitli nedenlerle acilen ihtiyaç duyduğu zamanlar vardır. Daha sonra ünitenin kredi üzerinden alınması yardımcı olacaktır. Bu durumda kısa sürede bir sürücü olabilirsiniz. Aylık ödemeler sadece zorunludur. otomatik gösterisi ria avto müşteri yorumları

Auto Show'da "Ria Auto" olmadan krediye başvurabilirsiniz.Müşterilerden olumlu geribildirim aldığı ilk taksit veya bununla birlikte. 120 Volokolamsk de showroom, minimum faiz oranı - 7 yıl -% 4.5 ve maksimum süresi kendisi için bir kredi alabilir.

İhtiyacınız olan bir krediyi satın almak için:

 • Tüm 24 bankadan en karlı programı seçin.
 • Bankaya bir başvuru gönderin. Bu şirketin web sitesi üzerinden yapılabilir.
 • Bankadan cevap bekle.

Seçiminde Yardım

"Ria Auto" showroomunda çok büyük bir yer var.satın alınabilecek araba sayısı. Onlardan bir tanesini seçmek çok zor olabilir, çünkü bazılarının minimum değişiklikleri vardır. Şirketin yöneticisi bir otomobil seçiminde yardımcı olabilir.

Modeli mümkün olduğunca doğru seçecek,müşterinin tercihleri ​​ve yetenekleri. Çoğu zaman, arabalar belirli bir fiyat kategorisinde seçilir. Yönetici hesaplanan değerin puanlanmasından sonra zaten birkaç seçenek sunacaktır. Ardından, diğer nüansların seçiminde neyin önemli olduğunu söylemesi gerekecek. Bundan sonra, düşünen araçların sayısını azaltacak ve kesin bir noktada duracak. Showroom "Ria Auto" (Volokolamskoy 120) ile ilgili incelemelerde yer alan müşteriler, yöneticilerin otomobillerde usta olduklarını ve bu yüzden problemsiz ideal modeli kolayca bulabildiklerini belirtiyor.otomatik gösteri ria avto

Taksitle ödeme

Bir kişinin birikmiş olduğu zamanlar vardır.belli bir miktar, ama bir araba satın almak için acil bir ihtiyacı vardı. Daha sonra taksitli alımlar yardımcı olacaktır. Bu durumda, mevcut tutarı ödeyebilir ve daha sonra, aracın tam ücreti ödenene kadar her ay ödeme yapabilirsiniz. Bu, krediden daha kârlıdır ve Volokolamsk otoyolunda otomatik olarak "Ria Auto" ile ilgili incelemelerle değerlendirildiğinde, alıcılar genellikle bu seçeneği kullanır.

Bir arabanın kredi üzerinden satın alınması aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 • Uygulamanın onayının büyük bir yüzdesi.
 • İlk ödeme% 30'dan başlayabilir.
 • Taksit 1 milyon ruble kadar alınabilir.
 • Yıllık% 0
 • Trade-In programını kullanarak bir araba satın alabilirsiniz.
 • 3 yıla kadar taksit halinde başvurabilirsiniz.

Taksitli bir araba satın almak için, aşağıdaki gibi belgeleri sağlamalısınız:

 • bir iş kaydı veya bir kopyası;
 • Rusya Federasyonu vatandaşı pasaportu;
 • 2-NDFL şeklinde sertifika.Volokolamsk Motor Show 120 müşteri yorumları

Ticari Program

Yeni bir tane satın almadan önce birçok sürücüAraba eski sat. Bu süreç çok uzun ve sıkıcı. Öncelikle, aracı satılık olarak hazırlamanız, ardından reklamı farklı sitelere yerleştirmeniz gerekir. Bundan sonra potansiyel alıcılarla zaman toplantısı yapmak zorundasınız. Bu nedenle, yeni bir aracın satın alınması uzun bir süre için ertelenir.

Ancak, tüm bu daha hızlı yapılabilir vedaha uygun. Trade-In programı sayesinde bu mümkün. Bütün değişim süreci çok kısa bir zaman alır. Showroom çalışanı bazen araba için böyle bir fiyat teklif, reddetmesi zor.

Değişim için öncelikle kayıt olmalısınızdeğerlendirme. Bunu yapmak için salonun web sitesine bir başvuru göndermeniz veya araba bayisini aramanız gerekmektedir. Bundan sonra, çalışan müşteri ile iletişime geçecek ve tüm nüansları açıklayacak, ayrıca bir tarih ve zaman belirleyecektir. Ardından, otomatik merkezini gerekli belgelerle birlikte ziyaret etmeniz gerekir.

Uzmanlar teknik ve üstyapıyı takdir edecekmodern ekipman üzerinde makinenin durumu. Ayrıca belgeleri dikkatli bir şekilde kontrol ederler. Bundan sonra, alıcı araba fiyatından haberdar edilecektir. Çok düşük görünüyorsa, o zaman bu atılabilir. Alıcı masraftan memnun kalırsa, sözleşme düzenlenir ve makine kayıttan çıkarılır. Sonra yeni bir araba seçebilirsiniz.moskova'da auto show ria oto hakkında

Kullanılmış arabalar

Yeni arabalara ek olarak, showroom "Ria Auto"Moskova'da koşuya sahip bir araba satın alabilirsiniz. Birçoğu, kullanılmış arabaların zaten kötüye kullanıldığından beri kötü durumda olduğunu düşünüyor. Ancak durum böyle değil. Satışa çıkarılmadan önce tüm arabalar bir koşuda dikkatli bir şekilde kontrol edilir. Bir müşteriden araba alırken, herhangi bir özel durumun eksikliklerini gizlemeyeceklerdir. Kullanılmış bir araba satın almak, düşük bir fiyata iyi bir araba elde etmenin bir yoludur.

Ria Auto on Volokolamsk Highway 120 hakkında değerlendirme

Otomobil fuarının alıcıları genellikle geri bildirimde bulunurŞirketin işi ve hizmet kalitesi. Olumlu tepkilerde, Volokolamskoye Highway 120'deki Ria Auto'nun alıcıları, çeşitli promosyonların ve indirimlerin sabit tutulması nedeniyle, birçok otomobilin maliyetinin diğer şirketlere kıyasla önemli ölçüde düşük olduğunu belirtiyor. Ayrıca hizmeti beğendiler, bu sayede ilgilendiğiniz modele bir test gezisi yapabilirsiniz.

Volokolamsk Otoyolu 120 üzerinde "Ria Auto" Alıcılar,Olumsuz değerlendirmelerde, yöneticilerin genellikle herhangi bir araba için çok cazip bir fiyat aradıklarını, ancak bir müşteri bir araba bayisinde geldiğinde, bunun çok daha yüksek olduğu ortaya çıkıyor.Volokolamsk karayolu üzerinde otomatik gösterisi ria oto yorumları

Sonuç

Otomatik merkezde "Ria Auto" güvenle satın alabilirsinizAraba Burada ana şey bir anlaşma yaparken dikkatli olmaktır. Showroom'da, çok sayıda kullanılmış araba, bütçeleri sınırlı olan insanlar için bir avantajdır. Satın almadan önce, Ria Avto showroom hakkındaki tüm bilgileri ve müşteri yorumlarını mutlaka okuyun.

Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri

Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri

Related news

 • American Horror Story Dizisinin Esinlendiği Gerçek Hayattan Uyarlama 10 Korku Hikâyesi
 • Büyük Budist Şölenler
 • Ankarada okullar tatil ilan edildi
 • Kapatıcının Gizli Yeteneklerini Öğrenin
 • Estetik nedir

 • Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 77

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri


  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 57

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 5

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 50

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 21

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 78

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 78

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 31

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 70

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 82

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 11

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 82

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 47

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 10

  Motor gösterisi Ria Auto (Volokolamskoe shosse, 120): müşteri yorumları, ürün yelpazesi ve hizmetleri 100