Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 2019

Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 2019
18.05.2019

Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 7

Moskova'nın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu

Metro istasyonu "Krasnogvardeyskaya" ZamoskvoretskayaMoskova metrosunun hattı böyle büyük bir hikaye değil. 1985'te görevlendirildi. Yüzyılın dörtte birinden fazlası, Zamoskvoretskaya hattının bu yönünde terminal istasyonunun rolünü oynadı - ve sadece 2012'de metro daha ileriye, güneye taşındı.

Metro istasyonu "Krasnogvardeyskaya"Metro Kırmızı Muhafızlar

Zorlukla bu istasyon bir başyapıt olarak düşünülebilirMoskova merkezinin yeraltı mimarisi, ama tam bir ifade eksikliği eksik değil. Görünüşünde, Stalin İmparatorluğu'nun mimarisinin alyapya lüksü ile sonraki Kruşçev'in on yılındaki mimari fazlalıkların tam yokluğu arasında belirli bir altın ortalama gözlemlenir. Burada her şey dengede. Yapısal olarak metro istasyonu "Krasnogvardeiskaya" sığ döşeme döşeme geniş bir tonozlu bir yapıdır. Ana malzeme monolitik betonarme. İstasyonun kasası, tüm alanı kaplayan uzun kesimli satırlar şeklinde tasarlanmıştır. Odanın alt kısmı kırmızı ve gri renkli mermerlerle karşı karşıya. Son kısımlar Ekim Devrimi temasıyla vitraylı pencerelerle dekore edilmiştir. "Krasnogvardeyskaya" metro istasyonunun karakteristik bir özelliği, salonun ortasında adıyla standların yeridir ve çoğu zaman olduğu gibi yan duvarlarda değil. Kesişimin farklı sokakları ve karşıt taraftaki iki yeraltı koridoru için şehre dört çıkış var. Yerüstü yapıları yoktur. Fakat istasyon, büyük bir metropolün güney eteklerinin yaşamına organik olarak sığar - ve bugün onsuz mevcut olan ulaşım ağı çok zor olurdu. Gayrimenkul yapıları için bile, varlığı, metronun hemen yakınında bulunan emlak eşyalarının büyük ölçüde artmasına neden olmaktadır.

Şehir altyapısında "Krasnogvardeyskaya"

İstasyon çok yoğun bir Moskova'da bulunuyorkesişim. Yüzeyden çıkışının dördünden sonra Musa Jalil ve Yaseneva sokaklarına ve Ceviz Bulvarı'na gidebilirsiniz. Birçok Muscovites ve başkentin misafirleri için, bir tür taşımacılığa diğerinden bir nakil yeridir. Kırmızı Muhafız İstasyonuBu yerde birçok kara taşımacılığı varve bir çok ticari tesis var - oteller, restoranlar, büyük alışveriş merkezleri ve araçlar için servis istasyonları. Ayrıca modern konut kompleksleri vardır. Metro istasyonu "Krasnogvardeyskaya" nin çalışması prensipte Aralık 2011'de, istasyonun Moskova'nın güneyindeki kavşak düğümü durumunu aldığında değişti. Salonun merkezinde Lublin-Dmitrovskaya hattının "Zyablikovo" istasyonuna geçiş açıldı. yeraltı korumalarıBu önemli ölçüde genişletilmiş ulaşımİstasyonun değeri ve bölgenin sakinlerine kentin merkezi kısmına mümkün olan en kısa sürede ulaşma fırsatı sağladı. Olumsuz anlar, geçiş düğümünün yapıcı çözümünü içerir. Bu şekilde geçtiğinizde ücretli bölgelerin ötesine geçmek ve tekrar turnikenin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Bu ancak yolculardan şikayetlere neden olamaz.

Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 2019

Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 2019

Related news

 • Polise oklarla direndiler
 • Tavşan kabarık bir oyun arkadaşıdır
 • Şal Yakalı Mavi Hırka Örneği
 • Lutenitsa Kahvaltılık Sos Tarifi Yapılışı Videosu
 • Kabarcık Örgü Modeli Yapılışı

 • Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 83

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu


  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 20

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 45

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 99

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 30

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 6

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 33

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 36

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 74

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 28

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 86

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 28

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 25

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 14

  Moskovanın güneyindeki Krasnogvardeyskaya metro istasyonu 50