Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 86 06.02.2019, 05:31

Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi

Muhtemelen, görmemiş birkaç insan var.Güzel Angelica hakkında bir dizi film. Kuşkusuz, bu eserlerin başarısı, güzel markiz imajını ustaca somutlaştıran bir aktris getirdi! Yani, Michelle Mercier. Çok fazla dayanması gereken güzel bir kadının biyografisi. Belki de hayatına Angelina'yı unutmanın imkansız olduğu bir ekran veren denemelerdi.

Michel Mercier, biyografi: çocukluk ve ergenlik

Başlamak için aktrisin gerçek adı- Zhoselin Yvonne Rene. Kabul, aktris için en uygun seçenek değil. Michelle'in adı nereden geldi? Jocelyn'in vurulduğu bir filmin yönetmeni olan Denis de La Patayer'in, oyuncuyu “taklit ettiğini” söylüyorlar. Kızın küçük kız kardeşinin adı buydu. O mütevazı ve kalabalığın arasından sıyrılmadı. Fakat anne babası her şeyi ona en büyük kızının bir örneği olarak koyarak ilaç endüstrisini Michel'e aktarmayı planlıyordu. Tchaikovsky'nin müziğini dans eden ve hayranlık duyan Zhoselin için "emzik" olarak kabul ettiler. Ancak, olduğu gibi kader halk için herşeye karar verdi. Favori Michelle öldü. Zhoselin Londra'ya gitti. Anneden, kızına kolay bir erdemin hizmetçisini aradığı gerçeğinden oluşan muhteşem bir "nimet" aldı. Kalabileceğine olan inancını dile getirdi.

Michelle Mercier biyografi fotoğraf

Michelle Mercier, biyografi: bağımsız bir hayatın başlangıcı ve oyunculuk kariyeri

Şaşırtıcı güzelliğine rağmen kızmütevazı ve onun işi ile her şeyi aradı. İran Şahı tarafından yapılan teklifi reddetti, sadece korkmuştu. Bir Hollywood kızının da çok fazla esinlendiği düşünülüyordu, bu da Presley'le örneklere katılıyordu.

Ama kader kaçamaz. 1957'de, ilk filmi “Elin Dönüşü” başlıklı filmde rol aldı (kredilerde Zhoselin yok, şu andan itibaren Michel).

Bu andan itibaren her yıl ekranda çıktıOnun katılımı ile resimleri: "Bana bir şans ver", "Piyanist Vur" ve diğerleri. Ve 1964'te Michelle, Eşler Golon'un romanlarının uyarlanmasında Anzhelika Sanse de Montelu oldu. Şimdi erkekler bu kadını hayal ettiler ve kadınlar taklit etmeye çalıştılar. Maalesef, popülerlik Michelle'in kişisel mutluluğunu getirmedi.

Michelle Mercier biyografisi

Michel Mercier, biyografi: Evlilikleri ve Romanları

Aktrisin romanlarıyla ilgili söylentiler bol oldu. Ama bunun küçük bir kısmı doğruydu! Kocasının ilk ikisi dengesiz ruhsallıkla kişilikleriydi ve Michelle'i bir sonraki dünyaya göndermeye girişti.

Üçüncü evlilik biraz daha başarılıydı. Alain Renault bir politikacıydı ve tuhaf bir şekilde, özellikle de karısı ünlü bir oyuncu olduğu için endişelenmedi. Doğru, periyodik olarak değişti, bu da boşanmanın sebebiydi. Bu arada, kocasına ihanet etmek istemeyen Michelle, güçlü hislerle bağlı olduğu Peter Collinson'un teklifini reddetti.

Trajik bir çocukluk arkadaşıyla olan aşkının hikayesiydi - ilişki gerçekten de idealdi, ama beyin tümörü sevdiği Michelle'i mezara getirdi.

Ama romanlarla ödünç aldığı Delon ve Belmondo, aktrisin arkadaşlarıydı.

Michelle Mercier biyografi çocuklar

Michel Mercier, biyografi: çocuklar

Ne yazık ki, oyuncu her zaman çocukları hayal etse de, annelik mutluluğunu yaşamaya başlamamıştı. Muhtemelen, güzellik ve popülerliğin getirisinin bir parçasıydı!

Sonuç

Hayatı boyunca, bu inanılmaz kadın rol aldı50'den fazla resimler. o çok aktif bir yaşam tarzı, farklı ülkeleri ziyaret açar ve dünyayı hayran yormuyor olarak insanlara ilginç hala Bugün, Michel Mercier, biyografi, fotoğraf ve anıları!

Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisigaleriler fotograflar Goruntuler resim Fotograf

Related news

 • Maden suyunun cilde faydaları
 • Nasıl Kilo Alınır: Kilo Almanın Yolları
 • KORDONBLÖ USULÜ BONFİLE Tarifi

 • Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 14

  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi


  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 77

  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 48

  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 26

  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 92

  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 74

  Michelle Mercier: dünya sinemasının en güzel kadınlarından birinin biyografisi 80