Mastürbasyonun zararı nedir 2019

Mastürbasyonun zararı nedir 2019 Mastürbasyonun zararı nedir

Mastürbasyonun zararı nedir?

Şimdiye kadar, mastürbasyon en gizemli kalır.kişinin cinsel yaşamının öğesi. Bazıları, mastürbasyonun körlüğe yol açtığına, ikna etmemenin daha iyi olamayacağına, dolayısıyla diğerlerinin mastürbasyonun, tam teşekküllü olarak yararlı ve doğal bir fenomen olduğuna inanıyorken, derinden inanmaktadırlar. seks.

Mastürbasyon, erkek cinsel organlarınıncinsel heyecan ve zevk almak, genellikle orgazmın başarısı eşlik ediyor. Hemen hemen her şeyi (gezegenin sakinlerinin yaklaşık% 90'ı) ve hatta bir partnerle sürekli cinsel ilişkiye sahip olanları mastürbasyon yapın. Ve bundan utanmayın! Fakat genellikle bu dersten sonra, bir kişi, Puritan'ın bir aile ya da okulda yetiştirilmesi ile açıklanabilecek olan, mastürbasyonun zararının aktif olarak teşvik edildiği uzun bir süre boyunca açıklanabilen bir suçluluk duygusu (% 60) hisseder. Mastürbasyonun ne gibi faydaları olduğunu anlamaya çalışalım.

Mastürbasyonun Faydaları

Mastürbasyon sırasında gerçeğine ek olarak,en yüksek keyif seviyesine ulaşmak için, kalıcı bir cinsel partneriniz olmasa bile, zevk almak için yeterince rahat ve karlı bir yoldur. Ve bilim adamları, mastürbasyonun ruh halini iyileştiren maddelerin gelişimini desteklediğini kanıtladılar.

Mastürbasyon yapmaktan kaçınılabiliristenmeyen gebelik veya cinsel yolla bulaşan hastalıkların bulaşması. Mastürbasyon, bir erkeğin sperminin kalitesini kontrol etmek veya sperm bağışlamak için testlerden geçmesi gereken durumlarda gereklidir.

Ayrıca mastürbasyonun yararı daonunla seks yaparken, yaklaşan orgazmı erteleyebilir, böylece cinselliğin daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle, mastürbasyon yoluyla, erken ereksiyon problemini çözmek mümkündür.

Mastürbasyon, vücut üzerinde olumsuz bir etkiye sahip değildir. Daha fazla mastürbasyon varsa, o zaman, aslında, vücut daha fazla sperm üretir.

Sonuçta, vücudumuzun tüm kasları bilinmektedir.Gerekli eğitim Ve, yıllar içinde bu kaslar zayıflamamış, bir insan en azından bazen mastürbasyon yapabilir. Üriner inkontinans veya erektil disfonksiyonun önlenmesi için de yararlıdır.

Mastürbasyonun gelişmesi de ilginçtir.bağışıklık sistemini güçlendirmek. Bunun nedeni, seks veya mastürbasyon sırasında üretilen hormon kortizolün bağışıklık sistemi üzerinde yararlı bir etkiye sahip olmasıdır.

Yukarıdakilere ek olarak, mastürbasyon yardımcı oluraşırı durumlarda stresi azaltmak. Bu nedenle, bir erkek biraz endişe duyuyorsa, kendisini sadece hoş ve rahatlatabilir. Ve Avustralyalı bilim adamları tarafından, erkeklerin mastürbasyonunun, mastürbasyon yapmayı tercih etmeyenlere göre kanserden muzdarip olma olasılıklarının daha düşük olduğu kanıtlandı.

Mastürbasyonun zararı bir efsane veya hakikattir

Tıp, mastürbasyon yapabildiğini fark etmez.Fiziksel olarak bir erkeği incitmekle birlikte, bazı kültürler veya dini cemaatler hâlâ mastürbasyonu normdan sapma olarak algılarlar, bu da ruhsal bir hastalık belirtisidir.

Mastürbasyonun ana zararı, alışması çok kolay olduğu gerçeğinde yatmaktadır. mastürbasyon yaparken, artık gerçek bir partner ile tam bir cinsel ilişki istemeyebilirsiniz.

Mastürbasyon sırasında dizginlemek için arzu edilirBu durumda mastürbasyon hasar açıktır beri boşalma, - tıkanıklık pelvik kan gelecekte daha da daha ciddi sonuçlara yol açabilir (bu da tam seks yaparken boşalma geciktirmek için geçerlidir).

Mastürbasyon, cinsel ihtiyaçlarını (teşhircilik) karşılamak için kalabalık yerlerle uğraştıklarında da bir sorun olarak kabul edilmektedir.

Mastürbasyonun zararı nedir 2019

Mastürbasyonun zararı nedir 2019

Related news

 • Lifan X50 2014 - Lifan Motors şirketinden kompakt geçit
 • İç mekanımızı planlıyoruz: küçük bir mutfak için bir mini mutfak
 • Beynimizi Nasıl Geliştiririz
 • Fahriye Evcen’in Göz Kamaştıran Güzelliğinin Sırrı
 • Modern ressamlar. Rusyanın çağdaş sanatçıları

 • Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir


  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir

  Mastürbasyonun zararı nedir