Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

"Manol" (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

Alman SCT GmbH şirketi geniş bir ürün üretiyorçeşitli araba kategorileri için özel yağlayıcıların sayısı. Ülkemizde, sunulan ürünler 2001 yılından beri piyasada. Bugün motor ve şanzımanyağ "Manol". yorumlarTeknoloji uzmanları ve basit sürücüler sunulan ürünlerin kalitesi hakkında bir sonuç çıkaracaktır.

Rusya Federasyonu topraklarında, Alman ofisleriHemen hemen her büyük şehirde şirketler var. Bu, her tüketici için otomobiller için yağ satın almayı kolaylaştırır. SCT GmbH firmasının madeni yağları nelerdir, uzmanların görüşlerini anlamaya yardımcı olacaktır.

Genel Özellikler

"Manol" marka adı altında bulunan yağlarTüketiciler uzun zamandır. Bu, aracın çeşitli parçaları ve mekanizmaları için tasarlanmış güvenilir bir araçtır. Ürün yelpazesi, rulmanların yanı sıra motorlar için de soğutma grupları, bakım araçları içerir.şanzıman yağı "Manol". yorumlarTeknoloji uzmanları, bileşiklerin yüksek kalitesini ifade eder. En yüksek dünya standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir.Manol tereyağı yorumlar

Şirketin uyguladığı teknolojilerürünlerinin oluşturulması yenilikçitir. Yağların bileşimi molibden'dir. Bu toz, çalışma sırasında sistemdeki maddelerle reaksiyona girer. Molibden disülfat oluşur. Bundan dolayı, yağlama maddesinin birtakım avantajları vardır.

Molibden ile motor yağı "Manol" Yorumlarıyüksek kaliteden bahseder. Bu iyi organize edilmiş bir test sistemi sayesinde mümkündür.

Baz yağlar

Petrolün incelemeleriMannolbağımsız teknoloji sağlayanfarklı özellikleri olan araçların temeli olarak kullanılacaktır. Bu, herkes için en uygun sarf malzemesi türünü seçmenizi sağlar. Yağlamanın temeli, II-IV kategorisinin yüksek kaliteli yağlarıdır.Oil Manol 10w 40 yorum

Ürünler satışta,çeşitli tasarım ve yıllarca üretime uygun motorlar için uygundur. Yağın tabanı mineral, yarı sentetik veya sentetik olabilir. İlk durumda, arıtma petrol rafineri ürünlerinden yapılır. Bu tür yağlar, yüksek kilometreli eski model motorlar için uygundur.

Sentetik yapay bir dayanaktır. Daha fazla akışkanlığa ve gelişmiş performansa sahiptir. Motor yüklü koşullar altında çalışırken kullanılır. Motor yeni bir model olmalı. Semisynthetics, her iki baz yağ türünün özelliklerini birleştirir.

Yağ seçimi

Yağ "Manol" hakkında yorumlarDoğru olanı seçme ihtiyacı hakkında konuşyağlayıcılar. Bunu yapmak için üreticinin talimatlarını mutlaka okuyun. Alman markası, çeşitli motorlar, şanzıman ve diğer bileşenler için bir dizi ürün hattı geliştirdi.Yağ manol 5w30 yorumlar

Her şeyden önce, motor tipini dikkate almanız gerekir. Benzinli, dizel, turboşarjlı, zorlanmış olabilir. Ayrıca iki ve dört zamanlı motorlar da var. Her bir mekanizma türü için, aracın en uygun versiyonu seçilir.

Sunduğumuz tüm petroller hemen hemen tüm mevsimlerdir. Hem soğuk hem sıcak havalarda araç sisteminde kullanılabilirler. En popüler türlerden biriyağ "Manol" 10w-40. yorumlarDeneyimli mekanikler olasılık hakkında konuşur0w30, 5w30, 10w30 viskozite sınıfı ile yağların Rus ikliminde uygulama. "W" harfinin yakınında bulunan sayı ne kadar küçük olursa, sıcaklık ne kadar düşük olursa, yağ da kullanılabilir.

maliyeti

Temsilcilikleri aracılığıyla Alman şirketiRusya Federasyonu toprakları otomobiller için çeşitli sarf malzemeleri gerçekleştirmektedir. Tüm fonlar, taşıt türüne göre gruplara ayrılır.

Ticari araçlar için sunulurhem maddi hem de sentetik olarak fon sağlar. Konteyner farklı bir kapasiteye sahip olabilir. Mineral bileşimler ortalama 2100-2300 ruble için satın alınabilir. 10 litre için. Sentetik yaklaşık 3000-4000 rubleye mal olacak. 10 litre için. Yarı sentetik olan maliyeti yaklaşık 2500-2700 ruble olacaktır. 10 litre için.Molibden ile Motor yağı Manol yorumlar

Otomobiller için birçok araç geliştirilmiştir. En popüler biriyağ "Manol Molibden". yorumlarmekanikler, 4 litrelik bir tenekenin 900-1000 ruble için ortalama satın alınabileceğini söylüyor. Bu nispeten düşük bir maliyettir. Sentetik 1500-1700 rubleye mal olacak. 4 litre için.

Özel yağlar

Transmisyon için özel yağlar ve yağlayıcılar da satışa sunulmuştur. Çalışma koşullarını farklılaştırırlar. Bu nedenle, tekne motorları, motosikletler, tarım makineleri için özel yağlar geliştirilmiştir.

Iletim için, sık sık kullanılıryorumlar, yağ "Manol" semisynthetic, mineral ve sentetik çeşitleri. Ayrıca OEM için bir takım araçlar oluşturuldu. Bu ürün yeni araçların şanzımanları için tasarlanmıştır.Motor Oil Manol 10w 40 değerlendirme

İletim için fonların maliyeti farklıdır. Mekanik vites kutuları için 800-1100 ruble. 4 litre için. Otomatik şanzımanlar için sarf malzemesi maliyeti 1300 ila 1600 ruble arasında olabilir. 4 litre için. Seçim, vites kutusunun tasarım özelliklerine bağlıdır.

katkı maddeleri

Baz yağın bileşimi çeşitli paketler içerirkatkı maddeleri. Fonların sistem ve mekanizmalar üzerindeki ana etkisini belirler. Yani, Alman şirketinin birçok tesisinin ana bileşeni, daha önce de belirtildiği gibi, molibden. Bu, birçok şirketin bugün kullandığı en iyi katkı maddelerinden biridir. Etkisi örnek olarak düşünülebiliryağ "Manol Molibden" 10w-40. yorumlarbağımsız teknoloji uzmanları aşağıdakiler hakkında konuşurlar.Yağ Manol yarı sentetik yorumlar

Sunulan bileşen sağlarsürtünme yüzeylerinin aşınmasını azaltır. Aynı zamanda, motor gücü geri yüklenir, maksimum değerine ulaşır. Silindirlerin yüzeyinde zamanla mikro çatlaklar oluşabilir. Molibden onlar üzerinde tuhaf yamalar oluşturur. Bu, parçaların uzun süre çalışmasına izin vererek sistemin tam olarak çalışmasını sağlar.

Bu gerçekler, yapılan laboratuvar çalışmaları ile doğrulanmıştır.yağ "Manol" 10w-40. yorumlarTeknoloji uzmanları, üreticinin beyan edilen kaliteli sarf malzemelerinin test sonuçlarına tam uyumundan söz ediyor.

avantajları

Yağ "Manol" 5w30 hakkında yorumlar,10w30, 10w40 ve diğer çeşitleri hakkında konuşmakÜlkemizin şiddetli ikliminde kullanım imkanı. Bu, sağlanan yağlayıcının avantajlarının ağırlığıyla mümkün olmaktadır.Manol Transmisyon Yağı yorumlar

Hemen hemen tüm tesisler düşükoksidabilitesini. Bu, yağlayıcının uzun servis ömrünü gösterir. Yağlar "Manol", çeşitli kirletici maddelerin düğümlerini niteliksel olarak temizler. Aynı zamanda, karbon parçacıkları uzun süre yağlayıcı tarafından tutulur, mekanizmaların yüzeyine düşmez. Bu nedenle, yapıların sürtünme elemanlarının aşınması azalır.

Viskozite sınıfının doğru seçimi ile, motorŞiddetli donta bile problemsiz başlar. Pratik olarak -35 ° C'de motoru çalıştırabilirsiniz. Isıda yağlayıcı, düğümlenmemiş yüzeylerde tutulur, yırtılmaz. Bu iyi bir kayma sağlar.

Popüler yağlar

En popüler petrol hatlarından biriÜlkemizde "Manol" bir dizi "Molibden" dir. Tüm kayıtları popülerliğe göre yener. Bu, yetkili bir reklam kampanyasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, her büyük şehirde bir marka temsilinin varlığı, yerli tüketicinin sunulan ürünleri kolayca satın almasına izin veriyor.

Ülkemizde otomobilin motoru için "Molibden" serisinin en popüler aracı tanınıyormotor yağı "Manol" 10w-40. yorumlarprofesyonel mekanik olasılık hakkında konuşmakBu aracın ılıman bir iklimde kullanılması. Otomobil +35 ila -20 ° C arasındaki bir ortam sıcaklığında çalıştırılırsa, motorun karterine dökülebilir.

Daha soğuk bölgeler için bir tane satın almalı5w30 viskozite sınıfı (+20 ila -25 ° C arasında ortam sıcaklığı) veya hatta 0w20 olan sunulan serilerin araçları (-35 ila +20 ° C arasındaki koşullarda kullanılır).

Teknoloji uzmanları incelemesi

Yağ "Manol" 5w30 hakkında yorumlar,10w40, 5w40 vb.Profesyonel teknoloji uzmanları ve tecrübeli oto tamircileri tarafından sağlanan, Alman markasının bestelerinin esası kitlesinden bahseder. Üretim ve kalite kontrolüne özel yaklaşım nedeniyle, satışa sunulan tüm kompozisyonlar yüksek standart gereksinimlerini karşılamaktadır. Yüksek derecede ekolojik uyumluluk, yenilik ile ayırt edilirler.

Araçların doğru seçimi ile, yağ güvenilirdiraraç sistemlerini korur ve geri yükler. Metal yüzeylerde çizilmeleri, çatlakları ve çukurları önler, aynı zamanda mevcut hasarı da ortadan kaldırır.

"Manol" yağını kullanmak, aracınızın ömrünü önemli ölçüde uzatabilir. Üretici tarafından ambalajın üzerinde belirtilen tüm parametreler, bağımsız bir inceleme ile tamamen onaylanır.

Automechanics, uyguladıktan sonra iddia ediyorAraç sisteminin sunulan bileşimleri istikrarlı ve tam olarak çalışır. Yüzeyler kir ve tortu biriktirmez. Uzun süre bozulmadan kalırlar.

Olumsuz kullanıcı geri bildirimi

düşünenpetrol hakkında yorumlarMannolfarklı kategorilerden ayrılanSürücüler, birçok olumlu ifadeyi not edebiliriz. Ancak, Alman markasının ürünleri üzerindeki araç sahiplerinin bazı şikayetleri vardır.

Sürücüler yağların kalitesi "Manol" iddiaİstenilen çok şey bırakır. Motorun çalışmasını olumsuz yönde etkiler. Uzmanlar, yanlış yağlayıcı seçimi nedeniyle böyle bir sıkıntı ortaya çıkabilir. Seçilen ürün motor üreticisinin gereksinimlerini karşılamıyorsa, sisteme zarar verebilir. Örneğin, eski model bir motorda (yüksek kilometre ile) sentetik yağı doldurursanız, sızdırmazlık malzemelerini yok edebilir. Bu durumda, motorun onarımı veya tamamen değiştirilmesi önlenemez.

Ayrıca denenmemiş bir sahte elde etmekuygulayıcılar, yakın gelecekte otomobil sistemleriyle ilgili problemler beklemeliyiz. Bunu önlemek için Alman markasının resmi temsilcilerinden petrol almalısınız. Bu aldatmanın kurbanı olmayacak.

Olumlu kullanıcı yorumları

Yağ "Manol" hakkında yorumlarsürücülerin% 80'indePozitif. Kullanıcılar uzun bir yağlama süresine dikkat ederler. Karterde sık sık doldurulmasına gerek yoktur. Sarf malzemelerinin değiştirilmesi arasındaki süreler büyük ölçüde artmıştır. Bu aile bütçesinde tasarruf sağlar.

Petrol, karbon birikintilerini sistematik olarak temizler. Bakım sürecinde, sürücüler tüm parçaların yüksek saflığını not eder. Bu, ürünün bileşenlerinin yüksek kalitesini gösterir. Stresli koşullar altında bile, motor güvenilir bir şekilde korunur. Mekanik ve termal faktörler bileşenleri ve parçaları etkilemez.

Sunulan aracı kullanırkenYağlama kararlı ve sessiz çalışır. Güç artar. Hız kazanmak da daha hızlıdır. Soğukta, araba iyi başlar. Şanzımanın değiştirilmesi de kolaydır.

Ana özellikleri, avantajları göz önünde bulundurarakyağ "Manol", tüketicilerden gelen geri bildirimler, tekno-ogistler ve oto tamircileri, sunulan ürünlerin yüksek kalitesini not edebiliriz. Doğru seçilmiş, aracın düğümlerini ve mekanizmalarını güvenilir bir şekilde korur ve uzatır.Related news

 • KREMALI SULU KÖFTE TARİFİ
 • Çocuklarda boy ve kilo oranı ne olmalıdır
 • Siyah Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer
 • Ev 6 ila 8. Tek katlı bir evin 6х8 düzeni
 • Mesajla Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar Nelerdir

 • Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler


  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler

  Manol (petrol): müşteri yorumları. Değerlendirme ve Testler