Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 2019

Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 2019

Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 9 21.02.2019, 08:08

Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz

“Çok hafif makyaj ya da ‘hiç makyaj’ ile nasıl iyi görünürüm?” diyorsanız, bu önerilere kulak verin! Cildin pul pul olmaması için cildi nemlendirmek önemlidir. İyi nemlendirilmemiş bir cilde uygulanan fondöten, derideki gözeneklere hücum ettiğinden, yüzdeki kusurları ön plana çıkarır.

Makyaj, kadınların vazgeçilmezi. Birçok erkek tarafından kadınların ‘savaş boyaları’ olarak algılansa da, yalnızca ‘boyanmaktan’ ibaret bir uygulama değildir aslında. Sağlıklı görünmek isteyen, ancak sorunlu cildi olan kadınlar ve genç kızlar, bazı küçük ‘hilelerle’ hem makyajlı gibi görünmez, hem de istediği sonuca ulaşır. İşte örnek öneriler…

Pul pul dökülen dudaklar:Tüm vucüdumuz gibi dudaklarımız da deri değiştirir. Arada bir diş fırçasıyla nazikçe fırçalayabilirsiniz, ya da bir tülbent yardımıyla vazelinle masaj yapabilirsiniz.

Aydınlatıcı kullanın:Daha parlak ve aydınlık bir cilt istiyorsanız, aydınlatıcı kremleri tek ya da fondöten ile karıştırarak kullanın. Ama aşırıya kaçmayın.

Yara izlerini saklayın: Yüzünüzde yara izi yada leke varsa mat bir fondötenle kapatın. İzler derinse koyu renkli fondötenleri kullanmayın. Renkli fondöten veya kapatıcı, sorunlu bölge için ideal olacaktır.

Kaşlarınızı düzeltin:İyi şekillendirilmiş kaşlar, parlak ve anlamlı bakışlar kazandırır. Çok kalın olması, gözlerin daha küçük ve çökük görünmesine neden olurken; çok ince alınmış kaşlar olduğunuzdan yaşlı gösterir. Parlaması için, kaş diplerine ten renginizden 1-2 ton açık aydınlatıcı uygulayın.

Pudra kullanımı:Cildinizde yağlanmadan oluşan parlamayı, yarı saydam bir pudra yardımıyla giderin. Uygulamayı küçük başlı fırçayla yuvarlaklar çizerek yapın.

Kirpikler:Kirpiklerin en dibinde, gözle görülmesi zor bir şekilde koyu renkli eye liner çekin. Daha belirgin ve parlak bakacaksınız.

Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 2019

Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Karnak Tapınağı, Eski Mısır tarihinin bir parçasıdır
 • Saçlardaki Yeni Trend: Saç tüyleri nasıl takılır
 • Ricotta Peynirli Caponata Soslu Makarna
 • 1 ay boyunca et yemezseniz ne olur

 • Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 35

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz


  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 95

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 6

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 77

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 43

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 66

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 25

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 24

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 25

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 98

  Makyajsızda Güzel Olabilirsiniz 21