Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgilerLuis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler

25.05.2019

Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 36

Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler

İspanyol futbolcu Garcia Luis her zaman"Liverpool" adlı kulüp ile ilişkili. Kral Louis fanlar onun uzun futbolculuk kariyerini birçok kulüp değişti, ama oyunun sıradan fanı kırmızı gömlekli olan en iyi hatırlanır için, ona, dediğimiz gibi. Bununla birlikte, bu şaşırtıcı değil, çünkü "Merseyside" için düzenlenen üç mevsim futbol biyografisinde en parlaktı.

Erken yıllar

Garcia Sao Luis Javier (tam sesoyuncunun adı) yürümeye başladığı anda futbol tarafından uzaklaştırıldı. 6 yıl içinde, o gençlik takımında olarak listede yer aldı, az bilinen bir İspanyol kulübü "Badalona" ve 16 yaşında sadece her yerde değildi, ama Katalan "Barcelona" gençlik takımda. 1998'de saldıran orta saha oyuncusu profesyonel bir kariyere başladı ancak "blaugranalar" için tek bir maç yapmadı. maç Uygulamada arayışı Luis Garcia o kendilerini kanıtlamak için yönetilen birkaç İspanyol kulüpleri ( "Tenerife", "Valladolid" ve diğerleri), yerini ve ikinci kez yerel grandees ilgisini çekmek için. 2002 yılında oyuncu "Atletico Madrid" i satın aldı; burada orta saha oyuncusu neredeyse hiç oyuncu değişikliği yapmadan sezon oynadı ve attığı gollerle 9 kez attı.luis garcia

Golden Times

2004 yılında Foggy Albion Luis'e taşınmadan önceGarcia, bir yıllığına Barça'ya geri döndü. "Mavi Garnet" te bir sezon geçirdikten sonra, İspanyol orta saha oyuncusu oldukça ilginç ve güçlü futbol gösterdi, ancak Grand'da bir dayanak elde edemedi. Ancak Garcia, El Hacı Diouf takımını terk eden takımın yerine geçmek için bir seçenek arayan Liverpool izcileri görüş alanına girdi. İspanyol hızla doğrulandı ve yakında kendini daha fazla kapasitesine sahip olduğunu kanıtladı.

Garcia ilk sezonunda "kırmızı" için yaptı2004-2005 ,. Orta saha oyuncusu Bolton'a karşı yapılan ilk mücadelede gol atmayı başardı, ancak hakem bir hatadan dolayı gol iptal edildi. İlk sezonda İspanyol, on üç kere farklı goller koydu; bunlardan biri ekibinin ana rakibine - "Everton" a atıldı.

Louis sadece Raphael'in personeline katılmadıBenitez, futbol kulübünün "Liverpool" un ayrılmaz bir parçası oldu. Unutulmaz Şampiyonlar Ligi 2005-2006 çeyrek finallerinde. Garcia'nın amacı İngilizlerin turnuvanın favorilerinden biri olan "Juventus" dan kaçmalarına yardımcı oldu. Londra Chelsea'ye karşı yarı final İngiliz derbisinde bir gol attı ve iki turlu bir karşılaşma yaptı ve "Milan" a karşı oynanan son maçın inanılmaz sıcaklığında Luis Garcia zaten bir asistan olarak iyi geçti.futbol kulübü liverpool

Bu sezon, İspanyol orta saha oyuncusu olan kariyerin gerçek kariyeri oldu. Ne de olsa ne Liverpool'la ne de başka bir kulüpten, artık şampiyonluk kazanamadı.

Ayrı ayrı, Louis'in ilişkilerinden bahsedebiliriz.İngiliz hayranları. Mesele şu ki, o kulüp için geldiğinde İspanyol, onuncu sayı aldı, uzun bir süre Michael Owen tarafından Liverpool efsanesinin arkasında kaldı, bu yüzden taraftarların sırtında bir düzine ile bir T-shirt için talepleri de özeldi. Hayranların Garcia'nın bir bütün olarak beklentilerinin haklı olduğuna dikkat edilmelidir. Taraftarlar arasında yapılan bir ankette, Louis, kulübünün tüm oyuncuları arasında varlığının tarihinde 34. sırada yer aldı.

İspanya'ya geri dön

2007 yılında orta saha oyuncusu futbol kulübünden ayrıldı"Liverpool" ve "Atletico" da iki sezon oynadığı ve 2009-2019 yıllarında şampiyonluk yaptığı İspanya'ya döndü. Santander "Yarış" rezervinin bir oyuncu olarak geçirdi. Avrupa'daki son kulüp Garcia, orta saha oyuncusu tekrar sahaya çıktığında Yunanca "Panathinaikos" oldu, ama çoğunlukla yerini aldı.garcia sans luis javier

Kariyerin tamamlanması

İki yılını hisse senedinin oyuncusu olarak geçirdikten sonraEn güçlü şampiyonluğu, 33 yaşındaki Luis Garcia, belli ki emekli düşünmeye, ama çoğu zaman durum, ikinci bir rüzgar olduğunu ve önümüzdeki iki yıl içinde, İspanyol yaklaşık yetmiş kavgalar geçirdi. Meksika şampiyonası Amerika'da bile en güçlüsü değil, ne olursa olsun, Garcia parlak bir şekilde oynadı. Yerel şampiyonada "Puebla" için 12 gol ve "UNAM Pumas" için 4 gol attı.

Luis Javier kariyerinde son adım futbol bir sezon için o Calcutta'dan Yerel "Atletico" için oynanan Hindistan oldu.

başarılar

Futbol tarihi ilginç gerçeklerle doludur.paradokslar ve bunlardan biri - Luis Garcia. Profesyonel kariyeri on altı yıl süren futbolcu, ondan fazla takımın yerini aldı, beş farklı ülkede oynadı ve kazandığı tüm ödüller Liverpool'da geçirdiği süre için. 2005'te İspanyol orta saha oyuncusu, Şampiyonlar Ligi Kupası'nı ve Avrupa Süper Kupası'nı başının üstünde ve 2006'da ise Kupası ve İngiltere'nin Süper Kase'sini kaldırdı. Özellikle İngiliz futbolundaki rekabet seviyesine bakıldığında ciddi bir set. Yine de, sadece iki yıl boyunca Luis Garcia aldı.

luis garcia futbol oyuncusu

Kişisel hayat

Luis Javier özel hayatının reklamını yapmaktan hoşlanmaz. Sadece Raquel adında bir kızla evli olduğu biliniyor. Çiftin iki çocuğu var. Garcia'nın kuzeni var - Javi Garcia, aynı zamanda şu anda St. Petersburg "Zenith" i savunan profesyonel bir futbolcu.

Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgilerLuis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler

Related news

 • Göbek Yağlarından Kurtulmanın Yolları
 • Sahiplik haklarının tanınması için bir talep hazırlama
 • Votka ile kışın lezzetli salatalık tarifleri
 • Süper Kadın Sendromu
 • Tenekede Tavuk Nasıl Yapılır

 • Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 68

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler


  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 25

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 23

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 54

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 92

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 79

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 7

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 32

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 61

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 38

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 28

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 84

  Luis Garcia: futbolcunun kariyeri ve hayatından edindiği bilgiler 42