Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 2019

Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 2019
22.07.2019

Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 96

Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler

Çocukluğundan beri, çok ünlütatlı bir lor soufflé'dir. Jelatin tarifi çok basit ve tatlıyı hazırlamak çok az zaman alıyor. Bu yemek, meyve, kakao, vanilya, tarçın ilavesi ile yapılabilir. Karmaşık metresi her zaman pasta için jelatinli bir peynirli sufle kullanmayı tahmin edecektir.jelatin ve meyveler ile lor soufflé

Düzgün hazırlanan sufle ne olmalı?

Doğru sufle, her şeyden önce, tam anlamıyla eriyenağız. İyi hazırlanmış bir tatlı inanılmaz ihale ve havadar olmalıdır. Dokusu, ideal olarak kadifemsi ve gözeneklidir. Bütün bunlar sadece tatlı teknolojisini gözlemlerken elde edilir ve özellikle önemli olan yumurta ve krema çırpma işlemidir.

Peki, gerçek bir kuru sufle nasıl pişirilir? Jelatin ile reçete (ve sadece) aşağıda verilmiştir.jelatin ve kakao ile lor soufflé

Klasik curd sufle

1,5 bardak yağlı veya cesur süzme peynirTamamlanmamış bir bardak ekşi krema ile karıştırılır. Ayrıca 3 yemek kaşığı eklenmelidir. l. şeker ve vanilyalı bir tutam. Tüm bu bileşenler, şeker taneleri tamamen yok olana kadar homojen bir kütle elde edilene kadar iyice dövülmelidir.

15 gram jelatin bir bardak ılık suda çözülür.süt, sıvı bir süzgeçten geçirilerek süzülür ve bir süre için yalnız bırakılması gerekir, çünkü şimdi karıştırıcıyı bir kütle kütlesiyle yenme zamanıdır. Bunu 5 dakika boyunca yüksek hızda yapın, ardından tüm malzemeleri karıştırmak için durmadan sütle jelatin ile dökülmeye başlayan ince bir damlama yapın.

Daha sonra kütle buzdolabına konulmalıdır 10dakikalar (şu anda sufle içinde böyle değerli kabarcıklar oluşur). Bundan sonra, kıvırma kütlesini buzdolabından alın, tekrar çırpma (en az 10 dakika) gerekir - bunun sonucunda bitmiş ürün hafiflik ve ferahlık kazanır.

Şimdi kremayı hazırlamanın zamanı geldi.tatlı hassasiyet ver. Bunu yapmak için, en yağlı bir bardak, kalın bir kitle oluşana kadar bir karıştırıcı ile dövülmelidir - bu, tepeleri olan bir kremdir. Daha sonra, bitmiş krema püresi sufleine düzgün bir şekilde taşınmalı ve kütleyi tekdüzeliğe getirecek şekilde, bir çırpma teli yardımı ile arzu edilir.

Şimdi süzme peynir kremalı kütle temiz olmalıformları yaymak ve buzdolabına göndermek için - bu aşamada zaten hazır peynir peynirli sufle sahibiz. Jelatinli reçete, 1.5-2 saat boyunca tatlı donmasını sağlar. Bundan sonra ürün kullanıma hazırdır.

Çıktısı bir püresi sufle - düşük kalorili tatlı sevenler için diyet keyfi.jelatin ile süzme peynir sufle tarifi

Vanilya süzme peynirli sufle

Bir buçuk bardak süzme peynir üç tane almalıyumurta ve büyük bir kaşık dolusu vanilya şekeri. Tüm bu bileşenler iyice çalkalanmalı, daha sonra karışıma bir çorba kaşığı yoğurt ilave edilmelidir. Elde edilen kütle fırına gönderilmeli, fırınlama için 160 dereceye kadar ısıtılmalıdır. Biraz zaman alır - yaklaşık 15-20 dakika.

Bu sufle hem çok sıcak hem de inanılmaz derecede lezzetli ve sıcak olacak.süzme peynirli sufle

Jelatin ve meyveler ile süzme peynirli sufle

Mükemmel kahvaltı - sadece lezzetli değil, aynı zamandaDüşük kalorili. Sabah, birkaç dakika içinde, kolayca bir süzme peynir sufle hazırlamak, kolayca yapabilirsiniz. Jelatin reçetesi çok basittir, bu yüzden bir acemi metresi bile böyle bir mutfak sanat eserini gerçeğe dönüştürecektir.

Hazırlanması için 1/4 kg alınsüzme peynir, bir sarısı ve 2 sincap ekleyin. Bu bileşimde, bileşenler bir karıştırıcı ile dövülmelidir. Bunu takiben, elde edilen karışım doğranmış meyve küplerine eklenir (sizin takdirinize bağlı olarak seçilebilir, örneğin, bir muz yeterli olacaktır). Ayrıca tadı şekere de verirler. Bir kaşık ya da çırpma teli ile iyice karıştırıldıktan sonra tatlı 2-3 dakika mikrodalgaya gönderilir. Bu süreden sonra, çanak kullanıma hazır olacaktır.

Jelatinli ve kakaolu lorlu sufle

Böyle bir tatlı çikolata sevenler için favori olacak. Bunu yapmak için, paketin üzerindeki talimatlara göre bir çorba kaşığı jelatin almanız ve su içinde sulandırmanız gerekiyor.

Ayrı bir kapta 400 gram koyulmalıdırrendelenmiş süzme peynir, ve birkaç yemek kaşığı kakao ekleyerek, kitle karıştırılabilir. Şimdi burada tatlıların tatlılığı hakkındaki düşüncelerinize göre bal eklemek ve batık bir karıştırıcı ile çırpmak, yarım bardak sütünü toplam kütleye dökmek gerekiyor. Lor-süt kütlesi düzgün bir kıvam elde ettikten sonra, seyreltilmiş jelatin ile enjekte edilir ve çırpma işlemi, hazır olana kadar devam eder.

Hepsi bu kadar! Bir çikolatalı süzme peynirli sufle hazırlamak çok kolay! Jelatin ve kakao tarifi çok basitti.kek için jelatin ile süzme peynirli sufle

Uskumru ile süzme peynirli sufle

Bir kasede yarım kilogramı birleştirmeniz gerekiyorsüzme peynir, üç sarısı, 1/3 fincan irmik, 60 gram şeker, vanilya yemek kaşığı ve hamur için kabartma tozu. Tüm malzemeler bir karıştırıcı ile dövülmelidir. Ayrı bir kuru tabakta, kalın bir kıvama gelene kadar üç yumurtanın beyazlarını yemeniz gerekir. Bunlar, tercihen bir çırpıcı olmak üzere bileşenlerin geri kalanı ile yavaşça birleştirilir.

Elde edilen karışım bir pişirme kabına dökülmeli ve fırına 40 dakika boyunca gönderilmelidir (160 derecelik bir sıcaklıkta pişiriniz).

Sufle hazırlandıktan sonra, onu almanız, hafifçe teslim olmanız, kesilmiş meyveleri üstüne koymanız ve jöle ile doldurmanız gerekir. Tatlı tamamen katılaşana kadar buzdolabına gönderilir.

İstenirse, az sayıda kesimMeyveler pişirme başlamadan önce sufle hamuruna eklenebilir. Bu tarife göre hazırlanan pişmiş sufle, oldukça az kalori içerdiğinden, diyettir.

Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 2019

Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Nurofen artı
 • Baphomet gerçek midir
 • 112.Ukraina televizyonu
 • Çıtır hamsili patates püresi tarifi

 • Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 40

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler


  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 6

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 77

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 99

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 73

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 84

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 83

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 69

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 90

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 26

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 75

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 15

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 36

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 77

  Lor sufle, jelatinli bir reçetedir. Gerçekten diyetli bir tatlı yemek pişirmek için seçenekler 49