Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 2019

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 2019
18.05.2019

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 95

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları

Bu yıl profesyonel tenis oyuncusu Leonardo MeyerArjantin takımını Davis Cup'da finale götürdü. On üç yıl boyunca atlet kariyer merdiveni boyunca ilerliyor ve iyi sonuçlar elde ediyor.

biyografi

Leonardo Mayer 15 Mayıs 1987'de doğduCorrientes şehrinde. Arjantin vatandaşı. Sporcu sıradan büyük bir ailede büyüdü. Babası Orlando bir bankada çalışıyor ve Estela'nın annesi okulda bir öğretmendir. Tenisçinin tam adı Leonardo Martin Mayer'dir. İki erkek kardeşi, Walter ve Gabriel ve bir kız kardeşi Veronica.

Leonardo Meyer

Sporcunun yüksekliği 1 m 88 cm, ağırlık - daha fazla80 kg Güçlü bir adam oldukça agresif bir oyun tarzına yol açar. Onun çalışma hakkı haklı. Tek elle backhand ve forehand elliyor. Arjantinli tenisçi güçlü bir sahaya ve iyi bir dayanıklılığa sahiptir. Leo mükemmel bir atak ve sahaya karşı güçlü bir vuruşla karakterize edilen fileye karşı bir oyuna sahip. Sporcunun antrenörü Francisco Yunis. Boş zamanlarında, kahramanımız kendini futbol için zevkle ayırır.

Spor kariyerinin başlangıcı

Mayer Leonardo, tenis için oldu1996'dan bu yana hayatının ayrılmaz bir parçası, mesleki seviyeye girmeden önce 7 yıl sert eğitim. Junior single'da ve iki katına turnuvalarda performans göstermeye başladı. On sekiz yaşındayken, Fransa Açık Tenis Şampiyonasında yer aldı. Bu yarışmalarda Leonardo Mayer, çiftler halinde erkek gençler arasında ilk önemli zaferini kazandı. Ayrıca 2005 yılında Florida'da ABD'de yıllık Dunlop Orange Uluslararası Tenis Şampiyonası'nda performans sergiledi. Ve yine çift olarak kazandım.

Mayer Leonardo Tenis

Mayer Leonardo ITF yarışmalarına katıldı. Challenger kategorisindeki turnuvalarda single'larda dört kez finalde kaldı, ancak bir kez kazandı. Bu 2008'de oldu. Sporcu daha sonra Sergio Roitman kazandı.

En büyük turnuvalara katılım

2008 yılında, Leo yarışmada ilk yaptıGrand Slam. Tenis oyuncusu üç turnuvaya katıldı. Her birinde ikinci turdan elendi. 2011 yılında vazgeçmeyen sporcu, yine Grand Slam'a katılıyor. Ve yine o yenildi. Bir yıl sonra, Leonardo Meyer üçüncü kez turnuva zaferini kazanmaya çalışır ve üçüncü turda düşer. Grand Slam serisinde Roland Garros'a katıldıktan sonra sıralamada 51. sırada yer aldı. 2009 yılında Arjantinli tenisçi, ABD'de LA Tennis Open ve Pilot Pen Tennis yarışmalarında iyi bir oyun sergiledi. Sırasıyla yarı finallere ve çeyrek finallere geçebildi.

Mayer Leonardo

21 yaşında, Leonardo Mayer'in derecesionun ATP turnuvasına girmesine izin verdi. Kitzbühel'de, ana ızgarada ikinci raund eline geçti ve Jurgen Melzer yarışmasının finalistine kaybetti. 2009 yılının Şubat ayında, tenisçi Acapulco'daki çeyrek finallere girdi.

Bir yıl sonra, profesyonelliğinde ilk kezKariyeri, San Jose'deki ATP finallerine erkekler arasında iki katına çıkmaktadır. Leonardo Mayer, ortak Benyamin Becker ile birlikte iki Amerikalıya - Mardi Fish ve Sam Quarry'ye - kaybetti. Bu layık bir yenilgi oldu. 2014 yılında Arjantinli tenisçi, sadece Hamburg'da bir ATP turnuvası kazandı.

Meyer'in başarıları

Tüm tenisçi kariyeri için en yüksek Leo derecesiO 2015 yılında 21. yerdi. 2016 itibariyle onun kaydının ilk önemli ölçüde düştü. O şimdi 132 inci konuma sahiptir. O 2015 yılında Mayer Davis Kupası'nda Arjantin milli takımında oynadığı bilinmektedir. Takım Belçikalılar ile kavga kaybetti içinde yarı finale ulaştı. Bir yıl sonra, Corrientes yerli finale Arjantin milli takımını desteklemek başardı. O İngiliz tenisçi Daniel Evans de tekler belirleyici savaşı kazandı.

Leonardo Meyer

Leonardo Meyer, Kasım 2016'da Zagreb'de düzenlenecek olan Davis Cup finalinde Arjantin milli takımına kesinlikle girecek. Takım Hırvatistan ile mücadele edecek.

Leonardo Mayer'ın iki yaşında olduğunu belirtmek gerekir.üst üste prestijli Olimpia Ödülü sahibi oldu. 2014 ve 2015 yıllarında, mevsimlere göre, Arjantin'deki en iyi tenis oyuncusu unvanını aldı. Ayrıca, Leonardo Martin Mayer sadece bir atlet olarak değil, aynı zamanda bir aile adamı olarak da düzenlenmiştir. Evli ve ilk çocuğun görünümünü bekliyor.

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 2019

Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Demirtaş: Allah muhafaza, az kalsın dışarıyı boyluyorduk
 • Mutfak çatı tarzında - olağanüstü ve yaratıcı kişilikler için
 • Mor Menekşe Mutfak Havlusu Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Matt McMullen

 • Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 36

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları


  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 29

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 59

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 6

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 50

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 52

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 94

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 88

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 88

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 10

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 93

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 57

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 87

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 88

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 55

  Leonardo Mayer: biyografi, spor kariyeri, başarıları, fotoğrafları 42