LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlarLCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar


LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 60 04.02.2019, 09:32

LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar

Moskova, milyonlarca dolarla büyük bir metropoldür.nüfus. Şimdilik sakinleri kentteki mevcut mülkleri satma ve Moskova'nın yakınındaki yeni bir binaya taşınma eğilimini yaygınlaştırıyor. Bu yeni komplekslerden biri LCD İskra. Ivanteyevka, Moskova bölgesinde bulunmaktadır.

LCD İskra

Ilçe hakkında

Kuzey-doğu'ya yaklaşık 17 kilometreRusya'nın başkenti Ivanteevka şehrini inşa etti. Bu ilçenin nüfusu azdır ve 70 binden fazla insana denk gelmektedir. G. Ivanteyevka ormanda gömüldü. Bu, bölgenin haritasında açıkça görülebilir. Doğrudan arkasında LCD "Iskra" orman açılımları. Ormanlara bakan bu dairelerin sakinleri sürekli taze hava üfleyebilir.

Kompleksin yeri

Ivanteyevka - şehir semtinde, üzerindeMoskova bölgesinin kuzey-doğusunda. MKAD'dan şehre olan mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Konut kompleksi Ivanteyevka'nın merkezinde, Central Passage, evde 17 bulunur. Ev yolun yakınında durur, bu nedenle kendi araçlarıyla taşınan sahipler girişten rahatsızlık duymazlar.

Ivanteevka

Oraya nasıl gidilir

Bununla hiçbir güçlük çıkmaz veyolculuk için hangi ulaşımın planlandığı önemli değil: özel bir araba, sabit rota taksi veya elektrikli bir tren. Toplu taşıma araçları seçilirse, "VDNH" metro istasyonundan şehre 316 numaralı otobüsle ulaşabilirsiniz.

Oldukça sık, kelimenin tam anlamıyla her 15-20 dakikada birYaroslavsky tren istasyonu "Ivanteevka-2" istasyonuna doğru kuzeydoğu yönünde elektrikli trenlerden ayrılıyor. Bu tren istasyonları arasındaki yolculuk süresi yaklaşık bir saattir.

LCD İskra Ivanteevka

Ve Iskra LCD'ye geçmek oldukça kolaykendi arabası. Yaroslavl Otoyolu boyunca yaklaşık 20 kilometre sürecek ve Ivanteyevskoe'ye dönecek kadar yeterli. Sonra sağa, Zavodskaia Caddesi'ne. Konut kompleksi, yolun hemen yanında yer almaktadır.

Kompleksin tanımı

Geliştirilmiş "Stroykapital" geliştiricisi18 katlı 4 bölümden oluşan bir bina olarak tanımlanmıştır. Buna ek olarak, komplekse çitle çevrili ve korunan peyzajlı bitişik bir bölge ile tamamlandı. Binanın toplam alanı yaklaşık 5 bin metrekaredir. Mimari özellikleri nedeniyle tesis, ilçenin bir "vurgu" dır. LCD Iskra (Ivanteevka) bireysel olarak tasarlanmıştır. Bu hesaplamada, şehrin halihazırda inşa edilmiş alanlarının peyzaj özellikleri ve tipleri dikkate alınmıştır.

Geliştirici Buildkapital

Karmaşık monolit tuğla üzerine inşa edilmiştirteknoloji, seramik granit ile karşı karşıya olan bir cephe ile. Sadece Moskova'da değil, ülke çapında birçok yeni binada olduğu gibi, zemin kat teknik tesisler için ayrılmıştır. Aynı zamanda sosyal altyapı tesislerine de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, son, on sekizinci kat panoramik camla yapılır. Bina yük ve yolcu asansörleri ile donatılmıştır.

İç Altyapı

Bodrum katında bir yer içerirçeşitli sosyal hizmetlerin yerleşim dışı katı. Bu bir eczane, dükkanlar, güzellik salonları, çocuk merkezi ve yasal danışma. Buna ek olarak, kompleksin sakinlerinin güvenliğini sağlamak için, karmaşık bir hizmet tarafından çitle çevrili ve korunmaktadır.

Ve daha da öylesine konut kompleksi "Iskra" bırakmayacakÇocukları ve spor alanları olmayan en küçük sakinleri. Bölge topraklarında, daha yaşlı olanlar için küçük mimari ve rekreasyon alanlarının nesneleri bulunur.

Dış altyapı

LCD "Iskra" nın böyle başarılı bir konumu sayesindeIvanteyevka, sakinlerinin hizmetine kentin tüm gelişmiş altyapısını sunar. Rahat bir yaşam için gerekli olan hemen hemen tüm sosyal tesisler, kompleksin sakinleri için erişilebilir durumdadır. Yakınlarda çeşitli okullar, anaokulları, bir poliklinik, bir kütüphane bulunmaktadır. Bankacılık kurumları var, bir sinema. Böylece, ikamet yerlerini sermayeden Iskra LCD'ye değiştirenler, alışkanlıklarını kökten değiştirmeye ya da zaten kurulmuş olan yaşam tarzını terk etmeye gerek kalmayacaklar.

Ekolojik durum

Megalopolis'in birçok sakininin değişmesi yüzündenYeni binalarda konut için onların alışılmış daireler. Ne de olsa, büyük bir şehirde yaşamak için herkes egzoz dumanını soluyamaz. Bu nedenle, başkentteki konut gayrimenkulünü satmak ve doğaya yakınlaşmak modaya dönüştü. Burada herkes kendisi seçer: Bir banliyö evinde yaşamak veya kentsel yaşam koşullarını korumak ister. Fakat her halükarda, bölgenin yeni binalarına taşınmak, temiz havalarda yaşamak ve otomobillerin egzoz gazlarından ziyade ormanın kokusunu solumak için bir fırsattır.

Bu tam olarak LCD İskra için geçerlidir. Elbette sakinlerinin yorumları her zaman olumlu değildir. Ama şimdiki zamanda, kompleks zaten tam olarak faaliyete geçtiğinde, apartman sahipleri daha önce onarılmış ve yerleşmiş, Ivanteyevka'da yaşamdan daha fazla memnun kalmıştır. Çoğu durumda, belirleyici rol, elverişli bir ekolojik durum tarafından oynanır. Kentin kendisi ve özellikle konut kompleksi yeşillikler içinde gömülüdür.

Konut kompleksi "Iskra"

Binaya almak nispeten kolaydır. Bir kilometreden daha kısa bir mesafede, Yaroslavl istasyonuna bir elektrikli trene binebileceğiniz bir "Ivanteevka-2" demiryolu platformu var. Kendi arabasına sahip olanlar, Yaroslavl otoyolu boyunca kompleksi almak için sadece yirmi dakika sürecek. Söylemeye gerek yok, geliştirici binayı kurmak için doğru yeri seçti.

LCD Iskra yorum

Kompleks hakkında yorumlar

İnşaatın başında bulmak mümkün olduHer türlü forum çok olumsuz yorumlar. Ancak bu durum, yatırımcıların inşaat sürecindeki gecikmeler hakkında uzun süredir devam eden endişeleri nedeniyle daha muhtemeldir. Bu durumda böyle bir durum gözlenmedi, aldatılmış kiracılar yoktu, herkes konutlarını aldı ve kabul edilen şartlara yerleşebildi. Şu anda, konut kompleksindeki dairelerin sahipleri tercih ettikleri için çok mutlular. Temiz havayı solumak için akşam evlerinde eve dönmek için endişeleniyorlar.

Konut fonu

Toplam geliştirici 7 bin metrekareden fazla bir alana sahip daireler tasarladı.Ve konut dışı binalar için yaklaşık 3 vardırToplam inşaat alanının binlerce metrekaresi. Toplamda, kompleks farklı yerleşim düzenleri 272 daire sağlar. Herkes kendi evini büyük bir binada tadı ve cüzdanına bulabilir. Bir, iki ve üç yatak odalı daireler var. En küçük alan - 42 metrekare. En büyüğü yaklaşık 100'dür.

Geliştirici daire ile satmak için teklif ettipürüzlü bitiş, böylece gelecek kiracılar yeniden iş için fazladan para harcamazlar. Başlangıçta tüm dairelerin tüm haberleşmeleri var, su sayaçları monte ediliyor, camlar PVC pencereler ile yapılmaktadır.

LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlarLCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar

Related news

 • Gogol Drama Tiyatrosu: Yaratılış ve repertuarın tarihi
 • TBMM Başkanı Yıldırımdan Enis Berberoğlu açıklaması
 • Tülin Kozikoğlu’dan Çocuk Edebiyatı: Özgürlüğünü Arayan Kelebek
 • Havalandırma için şemsiye: çeşitleri, kapsamı ve kurulum kuralları
 • Muzlu Ekler
 • Soğuk Algınlığından Nasıl Korunurum

 • LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 69

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar


  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 43

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 61

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 24

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 11

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 60

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 92

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 78

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 32

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 99

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 21

  LCD Iskra, Ivanteevka. yorumlar 20