Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamıLatif döşeme - çeşitleri ve kapsamı


Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 63 27.01.2019, 15:10

Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı

Elbette, her birimizin bir arzusu varsağlam bir zeminin altında hissedin. Bazen, bazen fark etmeden, ızgaralı bir zemin tabakası olan bir metal tasarımına giriyoruz. Avantajları sayesinde, modern yapı ve mimaride, her zamanki zemin yerine bir ızgara tabanı döşenmiştir. Kaymayı önleme özelliği, yüksek mukavemet ve dayanıklılık özelliklerine ek olarak, her zevke uygun bir metal ızgara resmi de yapabilirsiniz. Kurulum ve demontajı yüksek hız ve basitlikle gerçekleştirilir.

Izgara paslanmaz malzemeden yapılmıştır.düşük karbonlu çelik, plastik, alüminyum. Başvurunun başlaması ağır ve kimyasal sanayilerde gerçekleşti; bunlar ağırlıklı olarak zemin seviyesinin üzerine çıkıyor. Modern dünyada her yerde kullanılır. metal yapıların pazarlarında 10 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürüyor. Çatlak döşeme üretimi her yıl% 10-15 artmaktadır.

Örtücü döşemeye bir kafes denir;hücrelerden oluşur. Rulman ve örtü bantları vardır. Rulman şeritleri paralel bir düzene sahiptir, tüm yük onlara düşer. Kapak plakaları - bağlantı için, yatak şeritlerine dik olarak yerleştirilmiştir. Hücresel yapısı nedeniyle ızgaralı metal zemin 700 tona kadar yüke dayanabilir. Preslenmiş ve kaynaklanmış döşeme vardır. Özel bir teknik farklılık yoktur ve bunlarda kütle yoktur, preslenmiş şeritlere presleme yöntemi içerir ve kaynaklı yöntem rulman şeritlerinin kaynağı ile gerçekleştirilir.

Plastikten imal edilmiştir, özelliği vardırKalitelerinizi yüksek sıcaklık değişikliklerinde tutun. Ayrıca suya dayanıklıdır ve kimyasal saldırılara karşı dirençlidir. Dielektrik özelliklerine dikkat etmek gerekir ki statik elektriği biriktiremediğinden daha geniş bir aralıkta kullanılabiliyor.

Metal ızgaralar,çitler, tavanlar, merdivenler, rampalar ve basamakların inşası için ilk malzemeler. Süpermarketler, gemi inşaatı, petrol endüstrisi, su kanalı hizmeti, apartman inşaatları ve tarım alanlarında vazgeçilmez bir unsur haline geldi.

Alüminyum alaşımlı, paslanmaz, galvanizli veSiyah çelik, genişletilmiş kaplamalı zemin kaplamasıdır. Böyle bir katın levhaları soğuk şelale yöntemi kullanılarak şekillendirilir. Aradaki fark bir kaymaz yüzeydir, bu nedenle genellikle kentsel yapılarda kullanılır, temel çukurlarının, havalandırma kanallarının ve sitelerinin ana bileşeni. Çatılı ve duvarlı döşeme türleri vardır.

Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamıLatif döşeme - çeşitleri ve kapsamı

Related news

 • Osmangazi Köprüsü satılacak iddiasına dikkat çeken cevap
 • Muz ve Süt Diyeti Nasıl Yapılır, Zayıflatır Mı
 • Yaza ışıl ışıl bir veda Sally Hansen Airbrush Shimmer – Anında Işıltı ve Parlaklık Veren Şeffaf Sprey

 • Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 46

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı


  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 68

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 16

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 23

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 67

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 93

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 100

  Latif döşeme - çeşitleri ve kapsamı 4