Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 38 24.02.2019, 23:49

Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı

Konstantin Malasayev'in kim olduğunu biliyor musun? Ülkenin her yerinde nasıl ünlendi? Değilse, makaleyi okumanızı öneririz. Söz veriyorum, çok ilginç olacak.Konstantin malasayev

biyografi

Konstantin Malasayev, 6 Nisan 1981'de Tomsk'ta doğdu. Ailesi sıradan insanlardır, iş dünyasıyla ilgili değildir.

Kahramanımız ilk yıllardan itibaren yaratıcı yetenekler gösterdi. Ebeveynler ve büyükanne ve büyükbaba için ev konserleri düzenledi. Tatlılar ve oyuncaklar, performanslar için ödül olarak kullanılmıştır.

öğrenme

Kostya birinci sınıfa geçtiğinde, heceleri nasıl yazacağını ve okuyacağını zaten biliyordu. Ve tüm büyükannesi onunla birlikte çalıştığı için teşekkürler. Öğretmenler Malasayev'i gayret ve gayret için övdü.

Ebeveynler oğluna kapsamlı bir şekilde yardım etmeye çalıştıgelişme. Bunun için bunu çeşitli çevrelere kaydettiler - çizim, satranç, karate ve balo salonu dansları. Çocuk, tam zamanlı işten hiç şikayet etmedi. Onu kabul ettiği için aldı.

12 yaşındayken kahramanımız Esperanto (uluslararası iletişim dili) tarafından büyülendi. Origami figürlerini de topladı.

Lisede, Kostya'nın bir hayali vardı -Rus televizyonunu fethetmek ve bir hayranlık ordusuna sahip olmak. Ailesi onu mümkün olan her şekilde destekledi. Hayalin gerçekleşmesine giden yolda ilk adım, öğrenci tiyatrosunun grubunun içine girmekti. Bu 1998'de oldu. Kostya yarışmaya katıldı ve rakiplerini geride bıraktı.

öğrenci

Liseden mezun olduktan sonra Malasayev gittiTomsk Devlet Üniversitesine Gazetecilik Fakültesine gitmek. Ama adam sınavlarda başarısız oldu. Kostya çaresiz değildi. Farklı bir yön seçti - Sanat ve Kültür Enstitüsü. Bu üniversite Tomsk Devlet Üniversitesi'ne ait.

KVN

1999 yılında Konstantin Malasayev denemeye karar verdi.kendisi bir mizahçı olarak. KVN takımının "Şehir Işıkları" üyesi oldu. Çocuklar Tomsk Devlet Üniversitesi'ni temsil etti. Maalesef takım finale kaldıramadı. Kostya Malasayev, Misha Bashkatov ve Alexei Bazay, "Büyük Şehrin Işıkları" ndan ayrıldıklarını açıkladı. Adamlar "Maksimum" takımlarını yarattılar. En aktif ve becerikli öğrencileri içeriyordu.

2000 yılında "Maximum" takımı şampiyon olduKVN şampiyonu. Bu gerçek bir başarıydı. Takip eden yıllarda Tomsk kolleksiyonu KVN oyunlarına katılmaya devam ediyor. Bu süre zarfında, çocuklar seyircinin meslektaşlarından sevgisini ve saygısını kazanmayı başardılar.Konstantin malasayev kişisel yaşamı

TV

Kahramanımız sadece KVN'ye katılımı ile bilinmemektedir. Tomsk TV kanallarından birinde sunucu olarak çalıştı. Yaratıcı kumbara "Devil's Dozen" gibi bir program, Otdyhay.tomsk.ru "ve diğerleri.

2019 yılında Malasayev Komedi Kulübünde sahne almaya başladı. Kostya'nın resmine bakarak, kolayca bulabilirsin Nikita grubundan U.S.B ("United Sexy Boyz"). Bu karakter kendini seks azınlıklarının temsilcisi olarak konumlandırıyor.Konstantin Malasayev eşi ile

Konstantin Malasayev: kişisel yaşam

Sadece kahramanımızın sıra dışı cinsel yönelimi temsil ettiğini gösteren sahnede. Sıradan yaşamda, o kadınlarla birlikte haklıdır.

Lisede bile, sarışın adam kızlarla popülerdi. Çanta aşk notlarını ve fotoğraflarını fırlattılar.

Birkaç yıl boyunca mizahçı yasalevlilik. Seçkin olanı çekici sarışın Julia idi. Kuaför-makyaj sanatçısı olarak çalışıyor. Konstantin Malasayev ve eşi çocukların rüyası - iki erkek ve bir kız. Bunun olacağını umuyoruz.

Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 2019

Related news

 • Burçlar ve Dekorasyon
 • Beymen Blender, Nike’ın Air Force 1 sergisine ev sahipliği yapıyor
 • Uzmanlardan Nükleer Santral Uyarıları: Sağlığa Zarar Verecek, Elektrik Daha Pahalıya Gelecek
 • Arpa Şehriye Pilavı Videosu

 • Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 31

  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı


  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 11

  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 87

  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 9

  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 4

  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 93

  Konstantin Malasayev: bir mizahçının biyografisi ve kişisel yaşamı 15