Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 36 22.02.2019, 06:06

Kompozisyon "Genç olmak kolay mı?" Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair.

"Kolay" üzerine bir makale nedirGenç olabilmek mümkün müdür? "Konunun ifadesinden yola çıkarak, bunun bir mantık olması ve bu sorunun cevabının ayrıntılı bir cevabı olarak daha iyi yazabildiğine güvenebiliriz.

genç olmanın kolay olup olmadığı konusunda bir makale

muhakeme

Kolay olup olmadığını düşünmeye başlamak en iyisidirgenç misin? Kompozisyon akıl yürütme genellikle bir soru ile başlar. Tema çok sorgulanmış gibi görünse bile. "Konu:" Bu durumda, ana metne için iyi bir tanıtım sonraki paragraf haline gelebilir - Her insanın yaşamı en iyi ve kaygısız ama bu doğrudur .. Bugün çok gerçek gerçektir" Genç Olmak Kolay, birçok ilk yıllar inanıyoruz? gerçekten? modern, XXI, yüzyıl gençlerin sorumlulukları çok. ve bunların yürütülmesinde ek olarak, hala, öğrenmek para kazanmak ve eğlenmek gerekir. o erkek ve kız çocuklarının hayatında bu "gerekli" bir kaç düşünmek gerekir! Yani genç adamın gerçekten olup olmadığını düşünmeli kadar dikkatsiz. "

Genç olmak kolay mı?

Bu türden girdiler iyi bir başlangıç ​​olacakyazma için. Gelecekte açığa çıkartılacak yeterli soru var, ayrıca mükemmel bir şekilde okuyucuyu konuya getiriyor ve bazı düşünceleri itiyor.

Ana parça

"Olması kolay mı?" Konulu kompozisyonun tanıtımından sonraGenç olmak kolay mı? - genç ".. bu fikirlerin akışı değildir ve mantıksal metin aslında konuyla ilgili çalışıyoruz. gerçekleri ve argümanları da desteklediği bir yazar, onlar sadece sunulacak, aynı zamanda bu tür çalışmaları topraklı olmamalıdır olmalı"? "Okul çocukları için özellikle zor değil, çünkü hayati önem taşır ve her biri doğrudan ilgilidir.

Bu nedenle, her birinin kompozisyonu için malzemeBir öğrenci yeterlidir - doğrudan küçük deneyiminizden alabilirsin. Ve bu arada, bir kişi metnin metnini ne zaman katlanmak zorunda kaldığına dayandığında, çok ilginç ve "canlı" olarak ortaya çıktı.

içerik

Kompozisyon mantığı ne olmalıdır "Kolay? Genç olmak "Önce erişilebilir dilinde basit, anlaşılır seti dışarı ifade, alıntılar, özlü sözler, sanatsal ifade Çok sayıda dönüş metnini zorlaştırmak için gerekli değildir -. Örneğin, aşağıdaki :. yazabilir işe yaramaz"? Genç kızlar ve erkekler görünebilir kadar kolay değil. Dinlemeyi öğrenmek ve başkalarını anlamak, onlarla iletişim kurmak, toplumda var olmayı öğrenmek gerekir.

muhakeme genç olmak çok kolay

Aslında, en sorumlu gençHer insanın hayatında zaman. Genç olduğumuz zaman gelecekteki mesleğimiz için bir seçim yaptığımız için, güneşi altında yerimizi bulmaya çalışıyoruz. Geleceği etkileyecek çok sayıda karar vermeliyiz. "

İyi örnekler en iyi argüman

Daha önce de söylendiği gibi, tüm ifadeler,öğrencinin çalışmasında yaptığı, haklı olması gerekir. Metindeki birçoğu, daha önce söylediği her şeyin bir teyidi olan örnekler veriyor.

Zor bir seçimin en yaygın örneğigençlik üniversiteye kabul olarak kabul edilebilir. Sonuçta, örneğin, gençler, üniversiteyi bitirdikten orada 4-6 yıl çalıştıktan sonra, bir derece almak ve tamamen farklı bir alanda işe giderken, davaları bilinen kaç. Bu ne anlama geliyor? Altı yıl mı harcadı? Ve, ruhun hiç yaramamış olduğu bu uzmanlığı, yaşamının en iyi yıllarını, birçok iddia olarak harcamak nasıldır? Ve iş mi? Bütün ebeveynler çocuklarına izin vermez. Satın almak istediğimiz şey için para kazanabileceğimiz bir yer aramalıyız. Ya da en azından bir ya da daha az değerli varoluş. Gençliğinizi bunun üzerinde harcamak gerekli mi?

Genç bir deneme mantığı olmak çok kolay mı

Başka bir örnek kişisel hayattır. Gençlik, insanların aşık olduğu, olağanüstü duygu ve duyguları deneyimlemeye başladığı zamandır. Ne de olsa, genç olmak, bilinçli bir seçim yapmak için çok zor, omuzların arkasında kesinlikle deneyim yok. Hatalar, denemeler, inişler ve çıkışlar - bunların hepsi gençliktir.

Iş planı

Konulu Kompozisyon "Genç olmak kolay mı?"Bu tür görevi lisede verilmektedir olarak yapı olarak basit veya karmaşık olabilir. Belirli bir plana göre inşa edilmeli ve tasarım gereksinimleri yüksek olacaktır. O işi sadece giriş, gövde ve sonucun olduğunu bilmek gerekir Yani ama aynı zamanda diğer birçok parçadan.

Girişten sonra, sorun genellikle ortaya çıkar veo zaman - yazarın yorumu. Aynı zamanda kişisel konumu da olabilir. Okuyucunun, yazarın hakkında yazdığı şey hakkında ne düşündüğünü anlaması önemlidir. Tüm bunlardan önce bile, bazen bir epigrafı koydu - bu konuya uygun bir alıntıdır. Eğer kompozisyonu süsleyecek iyi bir söz varsa, o zaman kullanılabilir. Her şey organik gözükmeli.

Asıl konu sunumun yapısını ve stilini gözlemlemek. Diğer tüm konularda - seçim özgürlüğü.Related news

 • SEBZELİ TAVUK
 • Rus aktör Mikhail Evlanov: biyografi, kariyer ve aile
 • Martı Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Anapa ilçeleri - açıklama
 • G Noktası Nedir Nasıl Bulunur Uyarılır
 • Zeytinyağlı Bamya

 • Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 77

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair


  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 7

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 1

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 17

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 67

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 71

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 88

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 57

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 60

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 23

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 50

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 24

  Kompozisyon Genç olmak kolay mı Konusundaki kompozisyon: Neye ve nasıl yazılacağına dair 11