Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır 2019

Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır 2019 Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

Bebek anne-babalar için ilk oyuncaklarözel dehşet. Size güzel ve ilginç bir şey göstermek istiyorum. Bu durumda oyuncağın da kullanışlı olması arzu edilir. Çocuğu özel ve özel bir şeyle memnun etmek için her anne yapabilir. Yaratıcılık için "Kendi ellerinizle sallanma nasıl yapılır" konusundaki en iyi fikirlerden bir seçki sunuyoruz.

İlk oyuncaklar ne olmalı

Kendi elleriyle çıngıraklarEn küçükler için oyuncaklar sunuluyorşartlar kümesi. Bunlardan en önemlisi güvenlik. Yeni doğan bebeğiniz için kendi ellerinizle sarsıntı yapmayı planlıyorsanız, el sanatının sökülüp atılamayacağından emin olun. Üç yıldan küçük çocukların küçük parçalara sahip oyuncakları vermeleri önerilmez. Mesele şu ki, bu yaştaki çocuklar yeterince meraklıdır ve hepsi ağzına sürüklenmektedir. Bir çocuğun yeni bir oyuncağın bir unsurunu boğmasını veya yutmasını istemez misin? Çevre dostu, kolayca yıkanabilir malzemelerden en küçük olanı için el sanatları yapmak arzu edilir. Çocuk oyuncakları keskin köşeleri veya kenarları olmamalıdır, ağırlıklarının küçük olması arzu edilir. Rengin gelince - parlak olmasına ve doymasına izin verin. Ve yine de, psikologların bir konuda 2-3 zıt tondan daha fazla birleşmeyi önermediklerini hatırlamak yararlı olur.

Yaratıcılık için malzeme ve araçlar

Çıngırak ne Bu, sarsıldıklarında belirli bir ses üreten çocuklar için bir oyuncak. Bu eğlencenin temeli doldurucusu olan bir şişedir. Küçük katı nesneleri koyabileceğiniz küçük kapasiteleri kullanabilirsiniz. Kendi elleriyle çocuklar için çıngıraklar yapmak için hangi materyallere ihtiyaç duyulacak? Dolgu maddesi olarak, küçük boncuklar, düğmeler veya krupları al. İnce küçük taşlar ve istenilen ebattaki dikiş aksesuarları da mükemmel bir şekilde yaklaşır. Kapsül seçimi, oyuncağın istenen boyutuna bağlıdır. En önemlisi, yeterince güçlü ve sert duvarlara sahip olmasıdır. Gürleyen bir elementle çıngırak yapmaya başlayın. Dolguyu seçilen kapasitenin içine yerleştirin ve gelecekteki tekne müziğinizin özelliklerini değerlendirin. Ses dolgu maddesinin miktarına ve şekline bağlı olarak değiştirilebilir ve ayarlanabilir. Ek malzemeler olarak, dikiş veya örme için bez veya iplik parçaları, iplikler ve yardımcı aletlere ihtiyacınız olacaktır.

Bir plastik şişenin basit "sallanma"

Kendi elleriyle çocuklar için çıngıraklarKendi elleriyle çok basit ve güzel çıngıraklarküçük plastik şişelerden ve kavanozlardan yapılabilir. Kırılganlıklarından dolayı cam kapları uygun değildir. Seçilen kapasitenin şeffaf olması arzu edilir. Şişe içine renkli boncuklar ve parıltılar yerleştirin. İşin en önemli kısmı kapağı sabitlemek. Mümkün olduğunca sıkıca bükün. Unutmayın, bebek küçükse tutkal kullanımı tavsiye edilmez. Isıtıldıktan sonra bir plastik kapağı bir sabitleme halkası ile sigorta etmeye çalışabilirsiniz. Alternatif olarak, kapağı örtün veya tıraş edin. Boyuna uygun olarak bir cheholchik yapın ve şişenin boynuna sıkıştırın. Kapak koruması ile çıngırak oldukça güvenlidir. Plastik şişeye veya kavanozun kuvvetine ve kalınlığına dikkat edin. Malzeme sıkıştırma ve darbeye dayanıklı olmalıdır.

Küçük olanlar için çıngıraklar-bilezik masterı yapın

Kendi ellerinizle nasıl çıngıraklı oynarsınızİlginç ve kullanışlı bir oyuncak -çıngıraklı bileklik. İstersen, tek başına yapmak zor değil. İlk olarak, yumuşak bir doğal kumaştan yapmak için bir bilezik dikin, 20x6 cm'lik bir şerit kesin ve yarım katlayın ve uzun kenarı dikin. Ön taraftaki iş parçasını dışarı çevirin, lastiği içeriye sokun ve uçlarını dikin. Bilezik bebeğin koluna takılması kolay olmalı ve aynı anda sıkmamalıdır. Temelini yaptıktan sonra, kendi ellerinizle oyuncak sallama zamanı geldi. Küçük plastik bir konteynere, örneğin kozmetik bir probdan gelen bir kavanoza ihtiyacınız olacak. Çalkan dolgu malzemesini içeriye dökün ve kapağı sıkıca kapatın. Çıngırakları bir bezle kabalaştırın, buna ek olarak geniş tekstil unsurları ile süsleyin. Yuvarlak veya oval bir kap kullandıysanız, çiçek veya sevimli bir hayvana dönüştürmek zor değildir. En gençler için tekstil dekorunu kullanın ve elementleri dikkatlice dikin. Hazır bıçak ağzına dikilebilir - ve oyuna başlayabilirsiniz!

Kinder-sürprizlerden kapsüllerin eğlenceleri

Kendi elleriyle oyuncak çıngırak Bir çıngırak yapmak nasıl bilmiyorsanızeller, size en basit seçeneklerden birini sunuyoruz. "Kinder-Surprise" şekerlerinden ve analoglarından gelen durumdan mükemmel bir kertme tabanı elde edilir. Plastik yumurta sıkıca kapanır ve hemen hemen her türlü dolgu maddesine yeterli miktarda sahiptir. Özellikle hoş olan şey, boşlukların mevcut olmasıdır, çünkü "kinder" birçok çocuğun ve ebeveynlerinin favori bir inceliğidir. Tek başına çok küçük bir çocuk plastik bir kapsül açamaz. Ancak, klişe boşluğunu bir bezle bağlamak veya giymek daha iyidir. Cheholchik dikilebilir veya tığ işi yapılabilir, plastik yumurtayı tamamen kaplaması önemlidir. "Kinder" den kendi elleriyle çıngıraklar nasıl yapılır? Küçük bir oyuncak için, bir dolguya sahip bir kapsül yeterlidir. Zadekoruyu istediğin gibi. Birkaç plastik yumurtadan, büyük ve karmaşık bir rakamı toplayabilirsiniz. Temel olarak "kinder" den kapsülleri kullanarak, beşik için oyuncak asılı yapmaya çalışın.

İçinde bir sürpriz ile yumuşak arkadaşlar

Bebek çıngırak kendi elleriyleBirçok annenin bebekleri için kumaş dikmekoyuncaklar. Yumuşak "arkadaşları" ile oynamak için bir zevktir, ek olarak, onları kucaklamak çok hoş. Bu tür bir yaratıcılığa meraklı olan tüm ustalar için ilginç bir fikir, yumuşak çıngıraklar yapmaktır. Herhangi bir kumaş oyuncağında bir kırıcı eleman dikmek yeterlidir. Kendinden yapılmış bir çıngırak veya hazır metal çanlar olabilir. Oyuncakların çeşitli parçalarından oluşması daha da ilginç hale getirilebilir. Bir parçayı krupla, diğerini boncukla, üçüncü dikişte "gök gürültüsü" ile dördüncü olarak da gevrek bir polietilen parçası doldurun. Bu oyuncak çıngıraklar herhangi bir anne tarafından yapılabilir. İnan bana, çocuk yaratıcılığını ve çalışkanlığını kesinlikle takdir edecektir. Dokulardaki çeşitlilik, bebeğin mağaza oyuncaklarından daha kötü dokunma duyumları geliştirmesine izin verecektir.

Çıngıraklı ringlets

Kendi elleriyle yumuşak çıngıraklarSonra orijinal oyuncaklar yapılabilirtamir küçük çaplı plastik boru parçaları var. Esas olan, seçilen yapı malzemesinin iyi bükülmüş olmasıdır. Uygun uzunlukta bir boru parçası kesin ve bir halkaya bükün. İçinde çıngırak dolduracak dolguyu doldurun. İş parçasını kapalı bir daire veya oval şekline yapıştırın. Şimdi zanaat süslemek için zamanı. Bebekler için kağıdın bir bezle sarılması veya birkaç kat halinde geçirilmesi tavsiye edilir. Gelişimsel bir ders olarak, bu tür bebek çıngırakları okul öncesi ile yapılabilir. Çocukları iş parçalarını kendileri gibi dekore etmeye davet edin, örneğin renkli kağıtla yapıştırın. Sürecin tüm katılımcılarına olumlu duygular garanti edilir.

Okul öncesi için müzikal çıngıraklar

Kinder'dan kendi elleriyle çıngıraklarBirçok ebeveyn, çıngırakların olduğuna inanıyor.Üç yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmış oyuncaklar. Bu inançta, çocuk büyüdükçe, çocuk daha fazla ilginç ve karmaşık konularla dolu olduğu için bazı gerçekler vardır. Ancak, oyuncakların yeniliklerinin okul öncesi çocuklar için büyük önem taşıdığını hatırlamaya değer. Ayrıca, tüm çocuklar el işi yapmaktan ve kendi çalışmalarının sonuçları ile oynamaktan hoşlanırlar. O zaman neden çıngırak yapmaya çalışmıyorsun? En basit müzik enstrümanları "kinder" ve çubuk veya renkli kalemlerden plastik kasalardan yapılabilir. Dolguyu yumurtanın içine dökün ve yandaki testere yardımıyla bir delik açın. Almak için ekleiçindeÇubuğa ya da renkli bir kurşun kalemle bir delik açtım. Şimdi zanaat süslemeye başlayabilirsiniz. Kullanılacak en basit malzemeler - yapışkan bazlı veya dekoratif bantta renkli kağıt. Sargı parçasını ve tutamağı parlak şeritler ile kaplayın veya tamamen sarın. Meksika marakasına benzer bir müzik enstrümanı var. Birçok öğretmen böyle oyuncakların kulağı mükemmel bir şekilde geliştirdiğini ve ritim duygusu olduğunu iddia ediyor. Yukarıda tarif edilen tekniklerden birinde bebek çıngıraklarını kendi elleriyle yapmak için daha büyük çocuklar sunulabilir.

Çocuk oyuncakları tasarımı için yararlı ipuçları

Kendi elleriyle yapılan çıngıraklar nasıl dekore edilir? Her anne bebeğini en güzel ve nazik oyuncaklarla kuşatmak ister. Ve yine de, üç yaşın altındaki bebekler için çıngıraklar yaparken, dekoru dikkatle seçmeye değer. Küçük boncuklar, inciler ve payetler en iyi seçenek değildir. Bazı dekoratif unsurları dikerseniz, bebeğin onları yırtıp almadığından emin olun. En güvenli olanlar, dokumalardan yapılmış çıngıraklar için süslemeler olarak kabul edilir. Oyuncakları nakışla da dekore edebilirsiniz. Kendi elleriyle yumuşak çıngıraklar patchwork dikiş tekniğinde dikilebilir. Bu tür oyuncaklar herhangi bir özel süslemesiz parlak ve eğlenceli görünecek.

Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır 2019

Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır 2019

Related news

 • Elmalı Tavuklu Salata
 • Kırmızı Köpek - gerçek erkekler için bir kokteyl
 • Kazan, pazar Yeni Tur: adres, operasyon modu. Kazandaki giyim pazarı
 • Hamile Kalmak İstiyorum Ne Yapmalıyım
 • Yeni Yıla Güvenli Seks İle Girilmeli

 • Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır


  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır

  Kendi elleriyle oyuncaklar nasıl oynanır