Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 2019

Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 2019
18.05.2019

Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 84

Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik?

2006 yılında dünya, mesajıDünya hayvan severler bomba: Afrika serval geçen sentetik genler bir sonucu olarak Amerikan şirketi "Yaşam Patsy", vahşi Asya ve sıradan evcil kedileri yeni nesil getirdi. Yeni bir ırk doğu kökenli atıfta bulunulmuş ve (İngilizce Asher) Babil tanrıçası Astarte adı verildi. Çok kısa bir sürede bu "ilahi" kedi fotoğrafları internette tıklanma sayısına liderleri olurlar. Her şeyden önce, biz büyüklük "evcil" vurdu: ortalama kedi ırkı Asher uzunluğunda bir metre ulaştı ve yaklaşık 14 kilogram ağırlığındaydı. büyük köpek tamamlayıcı ağır dişlerini ve bir leopar renk Boyutlar.

Dünyadaki en büyük evcil kedi olan şirket, bu cinsin temsilcilerinin karakterinin en dostça olduğunu söyledi: Ayaklara sürtünmeyi severler.Asher ırkı kedisisahibi, purr, çocuklarla sevimli oyun vepostacı ya da konuk evi ısırmaz. Yaşam Evcil yanında hipoalerjenik, yani fizyolojik kaçınma kedinin tüylerini işaretlediğiniz insanları tutmak için olabilir, hayvan, köpek gibi, bir tasma yürümeyi sever emin ve. Uzun bir süre bütün dünya bu Kisame'yi deli oldu ve 27 ve 125 bin dolar fiyat bu Asher satın almak isteyenler engellemedi. Şirketin kurallarına göre Kedi, sadece sahipleri sadece altı ay sonra hayvan getirme sözü bundan sonra altı bin $, depozito sonra elde edilebilir.

Heyecan 2008 yılına kadar yaklaşık iki yıl sürdü.Yılda Pennsylvania Chris Shirk (ABD), damızlık yetiştirilmesi cins Savannah, iddiaya göre kedi Asher, onların evcil hayvan tasvir edilmiştir İnternet fotoğrafları, yayınlanan içinde tanımadı. Chris bu hayvan Savannah fiyatını şişirmek sahtekarlıkla Yaşam Evcil çalışanın satın almış olduğunu söyledi. o serval ve evcilleştirilmiş Bengal kedisi (ve vahşi Bengal kedilerin ikincisi, sırayla, bir torunu geçerek yetiştirilen olmuştur çünkü Son cins de, oldukça büyük bir boyuta sahiptir.

Chris Shirk'ın ele aldığı ABD Balık ve Yaban Hayatı Şirketi, DNA örnekleri ile bir araştırma yürüttü. içindeKedi AsherShirk kreşinden iki savan örneklenmişKan ve Hollanda Krallığı'nın bağımsız yargı laboratuarına alındı. Laboratuvar DNA testi, internet asbestindeki bildirilen kedinin, Pennsylvania'daki bu Savannah'ların doğrudan bir soyundan geldiğini doğruladı. Yeni ortaya çıkan türün sadece bir kurgu olduğu haberi, felinologların ve özellikle de alımları için yeni araçların maliyetine eşit miktarda para ödemeyi başaranların endişesiyle endişeliydi.

Yaşam Tarzı Evcil hayvanların vakanın güvence altına aldığı bir güvence yayınladıShirk ile - sadece şirket, vicdansız çalışanın hatası nedeniyle oldu ve özel bir sentetik ırk olarak Asher kedisi gerçekten var özel. Ancak, bu yarışın temsilcileri için fiyatlar çok düştü. Karamelin arkasında siyah ve turuncu leopar lekeleri olmayan çok nadir bir Kraliyet çeşidinin yavruları için bile, en fazla 22 bin dolar verir.

Asher kedisiHer ne ise, ayrı bir cins olup olmadığıveya özellikle büyük Savannah, ama kedi Haberci'yi ve onun takipçisi var. Katılıyorum, birçok bu mini leopar sokaklarında bir tasma yürümek istemez. Özellikle popüler olan, daha önce sözü edilen kraliyettir - çünkü dünyada bir yıl içinde en fazla dört yavru kedi ve bu sentetik ırkın kar (kesinlikle beyaz) türleri yoktur. Bu tür hayvanlar sadece lüks bir işareti vardır, ama bu prestij çoğu.

Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 2019

Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 2019

Related news

 • II. Dünya Savaşı Alman Kaskı: Tarih ve Tanım
 • BAYAN YELEK MODELİNDE KENDİNDEN OYMALI MODEL TARİFİ
 • Gelinlik Modelleri 2019için tıklayın
 • Yalçın Gökçebağ
 • Türkler Tarafından Geliştirildiğini Muhtemelen Bilmediğiniz 15 Muhteşem Oyun

 • Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 95

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik


  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 1

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 99

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 3

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 48

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 20

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 30

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 48

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 3

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 62

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 26

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 8

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 94

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 43

  Kedi asher - bir efsane ya da sansasyonel bir gerçeklik 86