Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelimKebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim

21.05.2019

Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 4

Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim

Uzun süredir beklenen bir hafta sonu oldu, bütün ailenin vakti geldidoğa için toplan En sevdiğiniz kebapları olmayan ne piknik? Şiş kebapları için etin nasıl turunacağını bilmiyorsanız, çanağı müthiş lezzetli yapmak için, o zaman bu makale sizin için. Eğitim programına başlıyoruz. Şimdi, bu konudaki önemli sorulara, örneğin bir shish kebabı için et almanın, turşu kullanmanın ve çok daha fazlasının yanıtını verelim.kebaplar için eti nasıl turkeyal

Et seçimi

Önce, doğru eti seçeceğiz. Şiş kebabı mutlaka domuz eti veya kuzu eti olduğu düşünülmektedir, ancak maalesef herkes eti nasıl seçeceğini bilmemektedir. Ve bu çok önemli bir nokta. Yanlış seçerseniz, o zaman shish kebap sinir bozucu olabilir ve çiğnemek zor olacak. Bu kadar sıkıntı çekmediğiniz için, donmuş et almamanız önerilir. Bizim çanak için daha iyi uyan taze. buzdolabı birkaç kez donma yok et parçası varsa Öte yandan, bu barbekü için oldukça uygundur. Çözülmeli ve marine edilmelidir. Ve biz biraz daha sonra shish kebaplar için eti turme hakkında bilgi edinin.

Et alırken dikkatle inceleyin. Üzerinde kan izi olmamalı, ayrıca su altında bir havuz olmadığını da belirtmeliyiz. Şiş kebaplarında eti nasıl çekmeyi öğrenmeden önce, açık renkte olması gerektiğini unutmamalısınız. Et koyu kırmızıysa, büyük olasılıkla yaşlı ve serttir. Et seçerken nötr olması gereken kokusuna da odaklanabilirsiniz. Keskin bir aroma ile, satın almayı bırakmalısınız. Et parçalarına dokunun - dokunduruncaya kadar elastik olmalı ve bastırdığınızda delikler olmamalı elinize yapışmamalıdır.

Domuz veya tavuk

shish kebabı için ne alacağım

En sevdiğin yemek pişirmek istersendomuz eti - boynu seçin, yağlı tabakalar içerir. Yemek pişirirken eriyecek olmasından dolayı et çok sulu ve lezzetli olur. Tavuk eti gelince, her şey burada daha basittir. Tek şart tavuk taze olması gerekir. Tazelik derecesini kokuyla belirleyebilirsiniz: olmamalıdır. Hangi eti seçmek, herkes için özel bir konudur. Her şey mali imkânlara ve tat tercihlerine bağlı. Tavuk eti genellikle daha ucuzdur, ancak lezzetli bir shish kebabı da (eğer doğru pişirilmişse) pişirir.

Bir shish kebabı için eti nasıl keseceğiniz sorusunda, bu kurala uymanız gerekir: parçalar yaklaşık 5 cm genişlik ve uzunlukta orta boy olmalıdır.

En iyi marine reçeteleri

shish kebabı için eti kesmek nasıl

Peki, kebaplar için et turşusu nasıl yapılır? Bu durumda değişmeyen refakatçiler biberiye, soğan ve defne yaprakları gibi çeşnilerdir. Hızlı bir turne için kefir iyidir: iki saat içinde et hazır olacaktır. Baharat ile iyi sirke. Bu durumda şiş kebap bütün gece duruyor, ana şey ana madde (sirke) ile aşırıya kaçmamak. Gece boyunca mayonezdeki etler iyi baharatlıdır, baharat, soğan ve hardal ile terbiyelenir. Birkaç saat içinde birada şiş kebaplar için et pişirebilirsiniz. Tadı mükemmel olacak. Gece için, eti ve şarabı da marine edebilirsiniz, yine de bir tane rendelenmiş elma eklemeniz gerekir.

Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelimKebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim

Related news

 • Hamsi Tava Tarifi – Denenmiş Tarifi
 • Bir otele nasıl rezervasyon yapacağınızı bilmiyor musunuz Aslında, her şey çok basit
 • Seborin (şampuan): incelemeler, kompozisyon, tipler
 • Koşun Gıybet Var Versay Sarayında Gerçekleşen 5 Milyon Euro Değerindeki Görkemli Türk Düğünü
 • Yoğurt Soslu Ispanak Salatası

 • Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 56

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim


  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 79

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 74

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 28

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 70

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 22

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 87

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 70

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 29

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 21

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 34

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 29

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 9

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 6

  Kebaplar için etin nasıl turtüleceğini öğrenelim 86