Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli

Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli


Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 10 13.03.2019, 22:32

Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli

Hareketli "Brave Heart" filmistüdyo "Walt Disney" in yardımıyla 2012'de stüdyo Pixar tarafından çekildi ve anne ile kız arasındaki ilişkinin öğretici bir hikayesini sunuyor. İlk animasyon filmi Pixar, kahramanı peri perisi. Merida gerçek bir cesaretli ve diğer klasik prenseslerin aksine. Aynı zamanda kahramanın karakteristik bir sertliği var, yüzyıllarca süren temelleri dayanabiliyor ve ateşli bir kalbe ithaf edebiliyordu, bu yüzden derhal izleyiciye aşık oldu. Karikatür olayları, güzel manzaraları gerçekçi ve sanatsal bir şekilde ekranda yeniden yaratılmış olan Ortaçağ İskoçya'da gerçekleşir.

Merida Prenses

Merida Tarihi

İskoç kraliyet ailesinde eğitimliPrenses Merida, çizgi roman, erken çocukluğundan başlayarak anlatıyor. Kızın cesur ve ısrarlı bir karakteri var. Bunun yerine tabanı gibi, kale ve onur kraliyet muhafız bir prenses oturma, o onun en sevdiği atı Angus binmiş büyük expanses üzerinde baba ve acele tarafından bağışlanan bir yay ateş sever. Bu davranış, Merida'nın annesini üzüyor, Kraliçe Elinor, kızını endişelendiriyor ve mümkün olan her şekilde, olası tehlikelere karşı korunmaya çalışıyor. Hala daha bebekken Sonuçta, Prenses Merida Fergus, aileyi koruyan bir bacağını kaybetti babası Kral Fergus ve korkunç ayı namlu, bir mücadeleye sahne oldu.

Prenses Merida çizgi filmi

Rebel Prenses

Yıllar geçti ama kraliçe halakızı ormanda yürüyüşe çıkarken korkuyor hissediyor. Elinor inatçı bir kızı yeniden eğitmeye ve iyi niyetlerine aşılamaya çalışır; sonunda Merida'nın gerçek bir prenses haline gelmesini ve kendini seçime layık görmesini umuyor. Kız evlilikle kesinlikle ilgilenmiyor, okçuluk sanatını mükemmelleştirmeyi seviyor. Bu nedenle, ne zaman, geleneğe göre, bir koca seçmek gerekir onun onaltıncı doğum Merida (Prenses) içinde Eleanor hiçbir arıza kızı alır o bir koca için bir aday buluştu gerçeği ısrar eder.

Krallığın asil ailelerinin oğullarından hiçbiriMerida'nın kalbine çarpmasın. Kız annesinin sürekli saçlarına koymaya ve mantolanın altına saklamaya çalıştığı kırmızı kıvırcıklarına göre daha inatçıdır. Bu nedenle, isyankar prensesin başında, evlilikten nasıl kaçınacak bir plan olgunlaşıyor. Merida kazananların elini ve kalbini alacağı bir okçuluk turnuvasını duyurur. Prenses de yarışmaya katılır ve elini savunduğu gibi evliliği reddetme hakkının yanı sıra kazanır.

Bu numaradan kraliçe yanında duruyordu. Anne ve kızının arasında bir tartışma var. Küstah Merida (prenses), bir büyücü ile buluştuğu ormanın derin çalılığına fırlıyor. Sonuçlar hakkında düşünmeden kız anneyi büyütecek cadıya sorar, böylece evliliğini bırakır.

Büyücülük işe yaradığında, Merida acı bir şekildearzusuna pişman olacak, ama çok geç olacak, şimdi bütün ailesi ve krallığı saldırıya maruz bırakılacak. Her şeyi düzeltmek için Merida (prenses) gururla başa çıkmak ve çok az zaman aldığı birçok davadan geçmek zorundadır. Lanet sadece ikinci günün şafağından önce çıkarılabilir.

Prenses Mérida

Karakter yaratma tarihi

Senaryo yazarı ve çizgi film yönetmeni Brenda ChapmanSenaryoyu yazarken masal Brothers Grimm ve Hans Christian Andersen favori çocukluk yazarları içinde ilham çekiyor zaman. annesinin hikayeleri tarafından yazılmış hikaye bir ayırt edici özelliği masalları olayların gerçekleştiği etrafında ilişkiler ve kızlarım. Queen karakterini oluşturma Brenda esas kişinin kendi davranış biçimini aldı ve Merida (Prenses) özelliklerini Chapman'ın kızı olmuştur.

2008 yılında Pixar stüdyosu değişmeye karar verdi.genç bir prenses olan kahramanlık masalını biçimlendirin ve çıkartın, sanatçılar daha sonra filmde kullanılan yüzlerce bin hikaye tahtasını oluşturdular. Bu karikatürün yaratıcılarının aslında ona "Ayı ve Yay" adını vermesi ilginçtir.

Merida - Disney Prensesi

Walt Disney'in peri dünyasında 11 Mayıs 2013, ciddi bir olaydı. Cinderella sarayından önce, Mérida'nın taç giyme töreni yapıldı, resmi olarak Disney'in 11. Prensesi oldu.

Merida Prenses Disney

Törenden sonra, Kraliçe Elinor ona bir pruva verdi veMirida, Disney'in taç kahramanlarının ailesine katıldı: Snow White, Cinderella, Aurora, Ariel, Yasemin, Belle, Mulan, Pocahontas, Tiane, Rapunzel. Merida'nın taç giyme töreninde at sırtında bir İskoç davulcuları ve müzisyenlerin gaydalarıyla oynuyordu.

Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli

Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli

Related news

 • Majör kognitif bozukluk
 • Arkhangelsk - Rusyanın bir parçası mı Şehrin kısa tarifi. Rus Kuzey terimi
 • Yemek Yapan Herkesin Aklından Geçen 10 Şey
 • Taze Fasulye Mücveri
 • Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin Evini Kim Satıl Aldı İşte Cevabı

 • Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 36

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli


  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 25

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 11

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 15

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 89

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 65

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 62

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 56

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 9

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 25

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 79

  Kayıtsız Merida, prenses-cesaretli 66