Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidirKarpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir

26.05.2019

Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 87

Karpatlar'da balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir.

Sazan balıkçılığı çok heyecan verici ve ilginç. "Sessiz avlanma" nın büyük dünyasına birçok bilet veren oydu. Belki de, sadece oldukça geniş bir çeşitlilik - aslında Rus balıkçılık. Sazan bu denebilecek tek balık olarak kabul edilir.Balıklarda Balık tutma

Bu küçük balık, çoğunlukla gübre kırmızısı olan solucanlar tarafından mükemmel şekilde yakalanır. Buna ek olarak, kan kurdu, kurabiyeler ve ekmek kırıntısı ile taze kek iyi gider.

İlkbahardan derine sazan balıkçılığı geçersonbahar. Yaz aylarında, sadece sessiz bulutlu havalarda değil, aynı zamanda ılık bir yağmurun düştüğü yerde de uygundur. Bu balık, sıcaklıkta bir düşüşe ve soğuk bir eklemeye çok güçlü bir şekilde tepki verir: bu zamanda yem almaz.

Crucian sazan balıkçılığıSazan üzerinde balıkçılık genellikle yapılırhafif ve aynı zamanda en az bir buçuk kilogram dayanabilecek bir saç çizgisi ile donatılmış olmalıdır float olta ,. Kanca genellikle dokuzuncudan on ikiye kadar boyutlarda alınır, yüzer ya bir sakız veya daireseldir.

Rus balıkçılığı crucianAvcıların avı, karkasta balık avladığını bilirgünün saatine göre değişir. Mesela, bu balıklar sabahları yarım suya ya da dibine, sıcak bir günde ise rüzgarsız - neredeyse üstte. Akşam saatlerinde, saat dört ve akşam karanlığına kadar sazan sokması.

Bu küçük balık ısırmada çok kararsızdır ve fener bunu dikkate almalıdır.

KarasiBüyük crucian nozulu oldukça güvenli bir şekilde kapar, hızlı bir şekilde yüzdürerek suya sürüklenirken, küçük bireyler uzun bir süre boyunca nozulları bir kerede yutmadan kızdırır.

İlk bakışta, sakin ve tembel bir balık,Kancayı yutuyor, sert bir şekilde direnmeye başlıyor, yorgunluğa karşı mücadeleye öncülük ediyor. Atılmış crucian sazan bile o kadar kolay değildir: Vücudunda sert kauçuktan yapılmış gibi sürekli elastik hale gelir.

Bu balıklar güçlü bir akımda nadiren bulunur veBu nedenle, çok fazla hassas ve hafif olması gereken, tekneden geçmek için daha uygun olan dişli çarklar için balıkçılık. Bu, genellikle balıkçılık için seçilen yerin sazlarla ya da bataklıkla büyümüş olmasıyla açıklanabilir.

Rüzgârsız havalarda aktif olarak balığın beslenmesinin park alanını tespit etmek, suyun yüzeyine yükselen kabarcıklar dizisi ile olabilir. Bu acıkmış acımasızca bakıcılar, havuzun dibinde aktif olarak yiyecek arıyorlar.

Birkaç tane pelet ve oldukça güçlü, fakat ince bir olta ile orta boy bir float yakalamak en iyisidir.

Iyi yakalamakKıyıdan daha az başarılı ve yakalama yok,Bununla birlikte, balıkçılık için yerin daha kapsamlı bir örneklemesini ima eder. En uygun seçenek, alglerle büyütülen sığ yüzeylerin büyük bir derinlikte sınırlanması gereken noktadır. Derinlik inişine yerleşmiş olan Rybolovu, sazanın iddia ettiği tüm habitatlara açık olacak.

Böyle bir balık avı ile cazibenin büyük bir rolü vardır: balıkları bu yere çekecek ve orada sıkıca tutacaktır.

Crucian sazanların hayatta kalması, özellikle büyükkararlı bir şekilde, ancak çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. En önemli şey: bir balıkçı onu mümkün olduğu kadar uzağa götürmeye çalışmalı, böylece bir gürültü ile kancaya dayak atmak ve sonuna kadar direnmek yemlere gelen paketi korkutmadı.

Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidirKarpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir

Related news

 • Çıtır Börek
 • Sonbaharda elma ağaçlarını kesmek için nasıl: deneyimli bahçıvanlar için ipuçları
 • Ev Yapımı Karışık Pizza Nasıl Yapılır Videosu
 • Skubic 3 yıl daha Konyasporda
 • Yaz sıcaklarında cinsellik

 • Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 80

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir


  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 98

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 27

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 10

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 91

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 59

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 24

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 42

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 80

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 92

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 98

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 44

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 97

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 43

  Karpatlarda balıkçılık, yerli bir Rus işgalidir 36