Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 2019

Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 2019

Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 52 08.02.2019, 22:59

Kalkan: Zararlı bir "tank "la nasıl başa çıkılır?

Benzer zararlı böcekler var, mücadelesi benzeruzun süren askeri eylemler. coccidiayı Alttakım ait Minik ölçekli böcekler, senin bitkilerden silmek o kadar kolay değildir. Yetişkin bireyler, kendilerini, çeşitli zehirli maddelerin etkilerinden güvenilir şekilde koruyan güçlü bir kabuğa benzemektedirler. Ancak bu, pozisyonlarını düşmana teslim etmek gerektiği anlamına gelmiyor. Bahçıvanların biriktirdiği yöntemleri kullanarak, kerevizin nasıl baş edileceğini daha iyi anlayın.

Kertenkele nasıl mücadele içinElbette en kolay yol, yerleşim anını yakalamaktırHala mobil, böcekler gibi favorilerinize. Bununla birlikte, akrabalarımızın kokluyduklarıyla aynı karnabaharlara kıyasla onları fark etmek daha zordur. Solucanlar en azından beyaz "pamuklu yün" tarafından kolayca tanınırlar ve küplere geride bıraktıkları tatlı yapışkan plak, bireylerin yeşil köprü başlığına kendilerini sabitlediğini gösterir.

Fakat yetişkin kalkanı gerçekten savunmasız mı? Nasıl başa çıkılacağını

Kanıtlanmış olan böcek ilacı öldürücü ilaçlar varBu zararlığa karşı kendinizi. Örneğin, "Actellik" ilacı. Koku hoş değildir, ancak düşük toksik zehirler kategorisine aittir, çünkü (dikkatle) iç mekanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda koklu "Ragor", "Aktara" veya "BI-58" kullanmaya karşı. Her ikisi de bir daire içinde kullanılamaz. Bu son derece tehlikelidir! Bu tavsiye "Carbophos" için geçerlidir, ancak onunla birlikte sadece açık havada çalışabilirsiniz.

kertenkele ile nasıl başa çıkılırBu nedenle, fanatizm olmadan yapın ve daha fazlasını deneyin"kolay", kendireni korkutan anlamına gelir. Popüler şekilde nasıl başa çıkabilirim? En etkili yöntem önleme yöntemidir. Bitki bakımı, her zaman dikkatlice yaprakları ve sapları kontrol edin ve kahverengi veya yeşilimsi pulları andıran bir şey görürseniz, hemen sabunlu çözümü kapatıp, davetsiz yerleşimcileri dikkatlice yıkayın. Ev sabunu yetişkin böceklerle iyi bilir.

Ancak tek bir sabun elimine değil zassevshaya kalkanılimonun üstünde. İhmal edilen alkollü davalarla nasıl başa çıkılır? % 60 çözümünü alıp pamuk diskine koyuyor ve etkilenen alanları hafifçe ovmaya başlıyoruz. Ancak unutmayın ki, seyreltilmiş alkol bile bitkiyi yakabilir, bu nedenle prosedür akşamları veya bulutlu havalarda yapılmalıdır. Güneş sadece tedaviyi incitecektir.

Bir alkol çözeltisi yerine,gazyağı, o kınından çok sevmedi. Nasıl başa çıkılacağını Sadece ilk durumda olduğu gibi: kerosen nemli pamuk ve bu bitki silin.

Bazen güçlü bir tütün infüzyonu ile periyodik püskürtme, makhorka yardımcı olur. Genç böcekler, bitkiyi transformatör yağı sulu bir çözeltisi ile işledikten sonra ölürler.

limon kazıyıcı nasıl savaşır

Kestanenin yerleştiği yaprakları kesin. Böceklerle mekanik olarak nasıl savaşılır? Evet, çok basitçe - bitkiden "terazileri" hafifçe kazıyın.

Hasta bir hayvanı şu adresten ayırmayı unutma:Yeşil alanların geri kalanı, yoksa yakında bir zararlı tarafından işgal edilecek. Dikkatinizi arttırmak, bitkileri dikkatle incelemek zarar vermez. Haftalık bir duş almalarını, havayı yorulmadan nemlendirin (özellikle kışın), yapraklarda toz birikmesine izin vermeyin. Böylelikle rahat yaşam için dayanılmaz koşullar yaratacaksın.

Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 2019

Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 2019

Related news

 • Mangalda Köfte Nasıl Yapılır
 • Fıstıklı Caponata Tarifi
 • Ev Yapımı Lahmacun Tarifi – Hamur İşleri

 • Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 85

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır


  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 61

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 50

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 90

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 75

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 16

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 20

  Kalkan: Zararlı bir tank la nasıl başa çıkılır 51