Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır

Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır
Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır?

Gökçen Çetin Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır?

Kırmızı ruj en çarpıcı, en etkileyici ve de en göz alıcı renktir. Bu yüzden ne zaman ki iddialı bir makyaj yapılmak isteniyor ise o zaman kırmızı bir ruj sürmek gerekecektir. Kozmetik markaları da bu durumun farkında olmuş olsa gerek birçok tonda kırmızı ruj üretmektedirler. Fakat çoğu zaman katalogdan beğenilerek alınan kırmızı bir ruj resimlerdeki kadar gösterişli durmaz, bir türlü yakışmaz. Bunun nedeni ise elbette ki rengin ten veya saç rengiyle o an uyumsuz oluşudur. Peki, kırmızı ruj kimlere yakışır?

Kırmızı ruj aslında doğru bir makyaj ve olası bir bakım ile her kadına yakışır. Maksat bu ruju taşımak ise ona uyumlu bir şekilde hareket etmek gerekecektir. Peki, nasıl?

Kırmızı ruj esmer kadınlara adeta çarpıcı bir hava katar. Esmerlerin dudaklarını daha da belirginleştiren kırmızı ruj siyah kaş ve saçlara etkileyici bir hava katacaktır. Kırmızı rujun esmer kadınlarda daha çarpıcı görünümünü sağlamak için siyah tonlarında bir göz makyajı ve bronz allık kullanımı gerekecektir. Böylece kırmızı ruj daha etkileyici bir hava katacaktır.

Kırmızı ruj kumral kadınların da elbette ki en havalı tercihlerinden biridir. Fakat kumral kadınlar daha doğal bir görünüme sahip oldukları için kırmızı tonunun koyu yerine daha hafif tonlarda kullanılması önerilir. Göz makyajının da böylesi çarpıcı dudakların yanında daha silik ve doğal olması önerilir. Kapkara gözler bu makyajın tamamlayıcısı değildir. Daha doğal bakışlar gerekecektir. Ayrıca allığın da elmacık kemiklerini belli edecek bir biçimde şeftali tonlarında seçilmesi önerilir. Böylece kırmızı ruj daha çok yakışacaktır.

Zaten oldukça dikkat çekici olan sarışın kadınlar için daha iddialı bir görünüm yakalamaları için kırmızı ruj kullanmaları önerilir. Fakat sarışın kadınların kırmızı ruj sürmeden önce soluk bir ifadeye maruz kalmamaları için fondöten ve pudra gibi kozmetik ürünler ile cilt tonlarını dengelemeleri ve daha canlı bir görünüme kavuşmaları önerilir. Ardından kırmızı renkte bir rujla bu ifade daha çarpıcı bir görünüm kazanacaktır. Bunun yanı sıra renkli göz farlarıyla birlikte ise kırmızı rujun sarışın kadınlara oldukça yakışacağı söylenebilir.


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır

Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır

Related news Kırmızı Ruj Kimlere YakışırKırmızı Ruj Kimlere Yakışır


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır


Kırmızı Ruj Kimlere Yakışır