Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 2019

Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 2019

Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 91 27.02.2019, 21:38

Köpek maması "Granddorf" için yararlı olan nedir?

Evcil hayvanı olan herkesOnun evcil hayvanının en iyisini almasını istiyorum. Özellikle beslenme söz konusu olduğunda. Bu nedenle, daha fazla insan dört bacaklı arkadaşları için köpek maması "Granddorf" u seçiyor.

köpek maması grandandorf

Ana Malzemeler

Yemin temeli sadece doğaldırmalzemeler. Yüksek kaliteli hipoalerjenik etin yaklaşık% 57'sini içerir. Gıda çeşitliliğine bağlı olarak dana, kuzu veya somon olabilir.

Diğer üreticilerin ürünlerinden farklı olarak,kuru köpek maması "Granddorf", tavuk yağı, mısır veya buğday gibi bileşenleri içermez. Kompozisyonunda sentetik dolgu maddesi, boya, şeker, tuz, pancar posası, soya ve saka yoktur.

Ana lif kaynağı olarak veKarbonhidrat üreticisi arpa ve pirinç kullanır. Köpekler için yiyecek "Granddorf" bileşimi de tatlı patates ve bütün yumurta içerir. Elma veya ıspanak gibi bileşenler, sindirimin normalleşmesine katkıda bulunur.

köpekler için gıda granddorf yorumlar

Feed çeşitleri

Bugüne kadar, birkaçBu markanın ürün çeşitleri. Hepsi, evcil hayvanların yaşını ve boyutunu dikkate alarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, her bir sahibi evcil hayvanı için kolayca bir köpek maması "Granddorf" seçebilir. Yani, şirketin ürün yelpazesinde amaçlanan ürünler:

 • gençler;
 • hamile ve emziren köpekler;
 • orta ve büyük ırkların temsilcileri.

Yavru yemleri bazında üretilmektedir.kuzu ve hindi hipoalerjenik et. Buna ek olarak, genç hayvanların tam gelişimi ve büyümesi için gerekli olan yeterli sayıda vitamin ve otlar içerir.

 köpekler için kuru yiyecek

Bu yemek ne kadar yararlı?

"Granddorf" ürünlerinin faydalı özellikleriBileşiminde bulunan bileşenler nedeniyle sağlanmıştır. Bu nedenle, yakın zamanda köpek yetiştiricilerinin dikkati, canlı probiyotiklere dayanan yeni bir yem tipine sunuldu. Bu beslenmenin her kilogramı için yaklaşık bir milyar yararlı mikroorganizma vardır. Bu tür gıdaların günlük kullanımı, köpeğin gastrointestinal kanalının normal mikroflorasının restorasyonuna ve korunmasına katkıda bulunur.

Probiyotikler son gıdaya eklendisahne, tamamen hazır olduğunda. Bakteriler, özel kapsüllere yerleştirildikleri için saklanabilir. Ayrıca, "Granddorf" ürün yelpazesinde nem beslemesi vardır. Bu iyi dengelenmiş diyet, tüm yararlı bileşenleri başarıyla birleştirir. Islak yemler, eklemleri güçlendirmeye, kas liflerinin normal gelişmesine, metabolizmayı hızlandırmaya ve bağışıklığı geliştirmeye yardımcı olur. Ek olarak, evcil hayvanınızın kardiyovasküler sistemi için mükemmel bir destek olarak kabul edilir.

köpekler için gıda grandandorf bileşimi

Bu beslenmenin ana avantajları

Köpekler için "Granddorf" beslemek (hakkında yorum olabilirbiraz daha düşük okuma) bir dizi inkar edilemez avantajı vardır. Bu ürünün bileşimi, doğal kaynaklı özel doğal bileşenleri içerir. Bu nedenle, hayvanın yünü ve pençelerinin durumu üzerinde faydalı bir etkiye sahip olan mükemmel sindirilir. Köpek maması "Granddorf" üreten şirkette, çeşitli tatlar, tatlar, konserve ve dondurulmuş gıdalar kullanmak kesinlikle yasaktır.

Ürünün tahıl olmayan bileşimi sağlarneredeyse tamamen alerjik reaksiyon riskini ortadan kaldırır. Bu tür yemlerin üretimi için teknolojik süreç, yararlı maddelerin maksimum güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu firmanın ürünleri minimum ısıl işlemden geçmektedir, yem yapımında malzemelerin ısınma sıcaklığı 80 dereceyi geçmemektedir.

Köpekler için "Granddorf" besleyin: yorumlar

Sahiplerin büyük çoğunluğuevcil hayvanlarını bu markanın ürünlerine devrediyorlar, özellikle titiz hayvanların bile yemeyi reddettiğini söylüyorlar. Ayrıca, bu yiyecek, köpek organizması tarafından mükemmel bir şekilde emilir.

Birçok köpek problemlerin ortadan kalktığına dikkat çektisindirim. Ayrıca, düzenli olarak köpek maması yiyen hayvanlar "Granddorf", saçta alerjik reaksiyonlar ve problemler yoktur.

Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 2019

Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 2019

Related news

 • Rıza Çalımbay: Transfer yasağı Trabzonspora güç katar
 • Geçmiş Yılların Masalı: yaratılış yılı ve yazar
 • Tavuklu Şehriye Salatası Tarifi – Salata Tarifleri
 • Barcelona, Bakambuyu gözüne kestirdi
 • Patatesli Rulo Börek Tarifi
 • Mahkemeden eski eş için sıkı önlem: AMATEMe yatırılacak, öfke kontrolü tedavisi görecek, elektronik kelepçe takılacak

 • Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 51

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir


  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 97

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 28

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 26

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 32

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 13

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 46

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 95

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 53

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 26

  Köpek maması Granddorf için yararlı olan nedir 42