İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir


İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir

İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir

İspanyol paça pantolonlar her daim moda dünyasında kendinden bahsettirir. Zaman zaman ortadan kaybolsalar da güçlenmiş bir trend olarak geri dönerler. Yetmiş ve seksenlerin bu şık ve havadar giysisi özellikle yüksek topuk tercih eden bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Nostaljik görünümlü İspanyol paçalı pantolonlar ile doğru kombin oluşturarak çok şık ve zarif görünebilirsiniz. İspanyol pantolon giymenin ipuçlarına beraberce bir göz atalım.

*Öncelikle kombinleyeceğiniz İspanyol paça pantolonun paça boyu çok önemlidir.Paçaların kısa kalmamasına çok özen göstermelisiniz. Aksi takdirde bu pantolonun bütün sihri kaybolur. Pantolonun paçası tamamen ayakkabıyı örtmeli yada ayakkabı çok az şekilde görülmelidir.

*Pantolon boyunu doğru ayarladıktan sonra İspanyol paça pantolonunuzu aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Bu durumda ilk akla hemen kemer geliyor elbette. Pantolonunuzun şekline ve rengine uygun şık bir kemer mutlaka deneyin.

bol-paca-pantolonlar

*Klasik kot rengi ile kombinleyeceğiniz beyaz bir bluz şık bir görüntü sunar. Tabi kendi tercihinize göre bluzunuzun rengini ayarlayabilirsiniz. Bordo, krem rengi ,sarı, siyah, siyah beyaz çizgili ve desenli İspanyol paça pantolonlar tercihleriniz arasında olabilir. Size yakışan rengi bulup çıkarmak kombininize daha da şıklık katacaktır.

*İspanyol paça pantolon çok zor kombinlenen parçalardan değildir. Genelde her üst ile kolayca uyum gösterir. Spor günlük basit bir tişört ile kombinleyerek günlük giyiminizde kullanabilirsiniz. Şık ışıltılı bir bluzla da kombinleyerek şık davetlere katılabilirsiniz. Çalışma hayatınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık bir üst ile ofis şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz üst dar kesimli de olabilir salaş ve bol kesimli de olabilir her ikisiyle de kolaylıkla uyum sağlar.

ispanyol-paca-pantolon-modelleri-ve-kombinleri

*İspanyol  paça pantolonlar bacak boyunu uzun gösterecektir. Üstünüze kısa ceketler giyerek kombininizi tamamlayabilirsiniz.kısa ceket sevmiyorum diyorsanız uzun yada orta uzunluktaki ceketlerle de kombinleyebilirsiniz.

*Uzun boylu bayanların yanı sıra kısa boylu bayanlarda pekala İspanyol  paça pantolon giyebilir. Uzun boylu bayanlar için elbette çok şık bir paça olacaktır. Ancak kısa boylu bayanlar bazı noktalara dikkat etmelidirler. Pantolonun paçasının bolluğu, uzunluğu ve üstüne giyilecek parça doğru seçilmelidir. Ayakkabı olarak mutlaka topuklu seçilmelidir. Düz bir ayakkabı ile giyeceğiniz İspanyol paça pantolon sizi daha da kısa gösterecektir.


Related news İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilirİspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir


İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir


İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir


İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir


İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir