Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler 2019

Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler 2019
Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler


Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler

Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler

Geçmiş yıllarda özellikle 2000’li yıllara damgasını duran jöleli veıslak saçlarartık yeniden gündemde. Bir dönemin gözde eğilimlerinden olması günümüz modasının demode kullanımları tekrar tekrar kullandığı varsayılmasın. Daha modern haliyle karşımızda olan ıslak saçlar kadınsallığı ön planda tutan feminen duruş sağlamaktadır. Islak saç modelini iş toplantılarında, çeşitli etkinliklerde ofiste, düğün ve parti organizasyonlarında, okulda, evde ve hatta sokakta kullanabilirsiniz

unlulerin-sac-stilleri-2

Ayrıca yapımı basit olduğundan zaman almamaktadır. Ekstra bir bakım gerektirmez. Bir tarak belki düzleştirici ve ıslaklık görünümü sağlayacak unsurlar gerekli elemanlardır. Şekilli ve taranmış saçlar daha düzenli ve ıslak görünüme sahip. Islak saç görünümüne topuz yaparak, geriye doğru tarayarak örülerek ya da dağınık bırakarak ulaşmak mümkün. Islak saç elde etmek için kuaföre gitmenize hiç gerek kalmıyor çünkü evde yapımı oldukça basit ve hızlı. Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu yardımıyla suyunu alın. Ardından güzelce tarayıp saç spreyi, jöle ya da köpük kullanabilirsiniz. Sonra istediğiniz şekli verin ve son. Birçok ünlü kişiler tarafından da çok tercih edilen bu saç tarzı günden güne yayılmakta. Özellikle Hollywood’un en çok beğenilen saç şekillerinden biri olma özelliğini de taşımaktadır. Bu akımailham veren ünlülerarasında en bilineni Beyonce’dir. Düzenlediği bir konserde saçlarını ıslak görünüm veren Beyonce, oldukça çekici bir görünüm elde etmiştir.

Jennifer Lopez ıslak saç modasının öncülerindedir aslında. Son zamanlar da onu ıslak topuz modeli ile görmekteyiz. Geçmişte kliplerinde ve rol aldığı filmler bolca salaş, dağınık model ile birleşen ıslak saçlar ile görmemiz mümkündü.

Demi Lovato’daıslak saç modasıgüzellerindendir. Demi daha çok geri doğru taranan ıslak saç şeklini uygulamakta. Bu tarzı birçok yerde de görmek mümkün. Özellikle kliplerinde ve çıktığı defilelerde saçları ile büyülemekte adeta.

unlulerin-sac-stilleri-4

Jaime King ise ıslak saçlarına topuz şekli veren sanatçılardandır. Zarif ve şirin bir hava katan bu tarz ona çok yakışmaktadır. Lorde ise daha salaş modeli ile bizlerin gözlerini kamaştırmaktadır. Daha asi daha çekici ve güzel görünüm vermektedir.

Gigi Hadid kısa eski tarz saçlarına ıslak modeli getirmekle daha şık ve parlak hale gelmiştir. Sevimli kıvrımları ile bizlere zarafeti göstermekte. Ayrıca bir markanın yüzü olan Gigi uzattığı saçlarına uyguladığı ıslak saç modeli ile çok havalı olmakla kalmamış makyajı sayesinde bunu daha da desteklemiştir.

Rosie Hungtington-Whiteley nin ortadan ayrılan uzun ıslak saçları katıldığı İngiliz Moda Ödülleri Töreninde oldukça ilgi görmüş ve beğenilmişti. Marc Jacobs ıslak saçlarına dağınık feminen bir hava katmıştır. Kısa aykırı saçları ıslaklığı ile daha çekici. Islak saçları ile hatırlarda anımsanan diğer bir oyuncu güzel de Angelina Jolie’dir.Angelina Jolie’nin filmlerinden de alışık olduğumuz ıslak görünüme sahip saçlar güzel oyuncuya oldukça çekici bir hava katmaktadır.

Penelope Cruz, Kristen Stewart, Emma Watson, Selena Gomez, Ellie Goulding, Kim Kardashian, Scarlett Johansson,  Cara Delevingne ve daha nice ünlüler ıslak saç modasını takip etmektedirler.

Türkiye’den ise Çağla Şikel, Demet Evgar, Berna Laçin, Meltem Cumbul, Elçin Snagu, Fahriye Evcen, Sinem Öztürk, Pelin Karahan, Cansu Dere gibi ünlüler ıslak saça ilham verenler arsında yerlerini almaktadırlar.Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler 2019

Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler 2019

Related news Islak Saçlar Ve İlham Alınan ÜnlülerIslak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler


Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler


Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler


Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler


Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler


Islak Saçlar Ve İlham Alınan Ünlüler