Irina Rossius - popüler bir TV sunucusuIrina Rossius - popüler bir TV sunucusu

21.05.2019

Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 56

Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu

22 Ekim 1978, gelecek TV sunucusu Irina Rossius doğdu. Biyografisi tipik bir "Sovyet çocukluğu" ile başladı.

Çocukluk anıları

Ortak bir bahçe, normal bir okul, çeşitli çevrelere ziyaret. Kızın öğretilmesi kolaydı, canlı bir akıl ve sosyallik onu takımda açık bir lider yaptı.

Canlı hatıralardan biri de yeniden yapılanma oldu.Genel Sekreter Mikhail Gorbaçov'un iktidara gelmesi - bu, mükemmel bir şekilde hatırladığı ilk politikacıydı. Irina, hem maliyet hem de maliyet muhasebesinin görünümünü hatırlatır; Müzik eğitimi için, ebeveynler daha fazla ödeme yapmak zorunda kaldı. Dükkanların yakınındaki devasa hatları da hatırlıyor.

Yeltsin döneminde Irina, spor salonunun üst sınıflarında ekonomik ve matematiksel bir önyargı ile çalıştı. Bu uzmanlık, gelecekte ona çok yardımcı oldu.

irina rossius

Erken meslek

Spor salonundan sonra, eyalette eğitim vardıİktisat Fakültesindeki İşletme Üniversitesi. Zaten üçüncü yılda kız medyayla muhabir olarak işbirliği yapmaya başladı. Aynı dönemde evlendi ve daha sonra oğlu olmaya başladı.

2004 yılında Vladimir Putin yeniden seçildiğindeİkinci dönem, Irina RBC kanalı üzerinde çalışmaya başladı. Yönetim, kızın mükemmel bir kariyer yapmasına izin veren parlak ve iddialı genç uzmanı hızlı bir şekilde fark etti ve takdir etti. Bu dönemde Irina Rossius dünya ekonomisinde neler olduğunu ve Rusya'nın hızla nasıl güç kazandığını anlamaya başladı. Jeopolitik oyunun inceliklerini perde açtı.

Iş tecrübesi

2005'ten 2006'ya kadar Irina, Rusya haberlerinde bir sütun açtı.

2008'de, havadaki "Vesti" programındaIrina başkanlık seçim sonuçlarını açıkladı. Unutulmaz bir izlenim, Lube müziği, Vladimir Putin ve Dimitri Medvedev'in Kızıl Meydan boyunca yürüdüğü andan sonra kaldı. Onun için bu çerçeve hayat boyu hatırlandı.

Şu anda üzerinde kanal denirlider çalışıyor, "Rusya 24". Irina Rossius dünya siyasetindeki gelişmeleri yakından takip ediyor. Özellikle ABD ve Batı güçleri ile ilişkilerle ilgileniyor. Dünya arenasında ülkenin tüm başarı ve başarısızlıklarına sempatik ve çok yakındır.

önde gelen rusya 24 irina rossius

Bir görüşmeci olarak en çarpıcı eserlerden biri- Bu Çeçen Cumhuriyeti Ramzan Kadirov'un başkanından alınan bir röportaj. Bundan sonra Alman Gref, Valentin Gavrilov ve Berel Lazar ile röportajlar yapıldı. Birçok kişi, Irina Rossius'un yüksek profesyonelliğine dikkat çeker, ustaca bir konuşma yapar, hoş olmayan konuları kolayca önler, muhatabına dikkatlice nasıl dinleyeceğini bilir. Büyüleyici gülümsemesi hemen ona sahip.

Birçok kez Irina "sıcak" çalışmak zorunda kaldınoktaları ". Rossius olan yetenekli bir insan, zorluklardan korkmaz, her şeyde yeteneklidir. Onurlu bir kahraman, bu zor mesleğin temsilcilerinden gelen bütün testleri çıkarır.

Şu anda Irina Rossius Rusya Federasyonu Acil Durumlar Bakanlığı'nın resmi temsilcisidir.

Popülerlik ve alaka düzeyi

Popülerlik onun sürekli arkadaşı oldu. Modelin görünüşü ve belirgin karizması, bir fanın kalbini kırdı. Sevginin itirafları ve basit hoş iltifatlar internet üzerindeki forumları aşmaktadır. Çoğunlukla çeşitli şov ve şovlarda çağrılır. Radyoda, Irina da sık misafir. Bu yüzden, birçok taraftar için, ailesine "Mayak" radyodaki açık hikayesi açılıştı. Irina, "Genç Babalar için Okul" programında, modern gerçekleri göz önünde bulundurarak, çocukların yetiştirilmesi ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Her iki eşin de çocuğun yetişmesine katılmaya mecbur olduğunu fark etti, baba taklit için bir örnek olmalı ve daha sıkı bir şekilde ortaya çıkmalı, ve anne çocuğa huzur ve nezaket sevgisini aşılamakla görevlendirildi.

irina rossius biyografi

Son zamanlarda dikkate alınarakEkran tırnak işaretleri profesyonellerin her türlü ortaya çıktı, Irina Rossius havadaki görünümü ile her zaman memnuniyetle karşılıyor. Onun profesyonellik, alas, birçok yeni lider için ulaşılamaz bir yükseklik kalır.

Irina Rossius - popüler bir TV sunucusuIrina Rossius - popüler bir TV sunucusu

Related news

 • Tarif ile Etiketlenen Konular
 • 2019 YENİ SEZON İĞNE OYASI YAPIMI
 • Elie Saab’ın Yeni Sezon Gece Elbiseleri Masal Koleksiyonu
 • Suudi prensinin tutuklama ve reform hamleleri durmayacak ama
 • Dekorasyonda 8 yeni nesil kuralı

 • Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 19

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu


  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 48

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 88

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 77

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 58

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 65

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 18

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 34

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 70

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 20

  Irina Rossius - popüler bir TV sunucusu 37