İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 2019

İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 2019
18.08.2019

İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 52

İlaç "Vagilak" (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar

Bugün genç kadın sayısıVajina microecology bozuklukları. Bu gibi anormallikler nonspesifik vajinit, vulvovajinal kandidiyaz ve bakteriyel vajinozu içerir. Öncelikle, bu durum Olumsuz bağışıklık sistemini etkileyen sorunların da yaygın (düzensiz cinsel yaşamı, antibiyotikler, vs), etmektir. Uygun vajinal florası patojenik organizmalara karşı vücudu korur.

Modern ilaçlarBu tür problemleri tedavi etmek için vajinal ve oral yöntemler oldukça etkilidir. Ancak tedavi probiyotikler hakkında unutmamalıdır. Günümüzde, bu tür ilaçların büyük bir kısmı ilaç piyasasında temsil edilmektedir, ancak bunların etkileri esas olarak bağırsak disbiyozunun düzeltilmesini amaçlamaktadır. Ama son neslin bir Hırvat aracı var - "Vagilak" (mum). Talimat, ilacın düzenli olarak seks yapan kadınlarda vajinal mikroflorayı normalleştirmeyi hedeflediğini söylüyor.

Yurt dışında ve Rusya'da klinik denemelerBu preparatta bulunan L. Reuteri ve LactobacillusrhamnosusGR-1 pullarının, yıkıcı patojenik ortamı yerinden çıkarabildiğini ve vajinayı kolonize edebildiğini kanıtlamıştır. Hamilelik sırasında ve laktasyon sırasında ilacın "Vagilac" kesinlikle zararsız olduğunu not etmek önemlidir. Eylem ilkesi: Geceleri bir vajinal fitil. Cinsel kürenin mikroflorasının gelişimini tamamen çözer ve teşvik eder, yani. Patojenik mantarlar, bakteriler ve protozoaların çoğalmasını önler.

İlaç "Vagilak" (mum) talimatı yazıyorilacın STD enfeksiyonları için olduğu kadar antibiyotikleri alırken ve doğumdan önce profilaksi olarak da kullanılabilir. Tabii ki, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların tedavisinde kullanılan probiyotik, antifungal ajanlarla desteklenmelidir, aksi takdirde pozitif sonuç alınmayacaktır.

İlaç "Vagilak" (mum) talimatlarıUygulama antiviral, antimikrobiyal ve antifungal ajanların yerini almadığını gösterir. Ana amacı vajinal mikroflorayı düzeltmektir. Laktobaktery "Vagilak" sadece hastalığın temel nedenini ortadan kaldırmaz, aynı zamanda kadın vücudunu nüksetmeye karşı da korur.

"Vagilak" analogları "Lactogin" ve "Vaginorm" ilaçlarıdır.

Tedavinin geçişiyle bile,bifido- ve lactobacilli'nin en önemli biyotopu bağırsaktır. Bu nedenle sonuç birdir: önce bu bedeni sıraya koymanız gerekir. Dengesizlik bozulursa, vajinal floradaki problemler tekrar başlayacaktır. Sağlıklı bir bağırsak, kadın genital organlarının dysbiosis sorunlarını ortadan kaldırmak için temeldir.

Herhangi bir eczanede mum satın alabilirsinizreçete, çünkü bu lactobacilli diyet takviyeleri grubuna aittir. Hastalığa bağlı olarak, belirli bir doz reçete edilir. Bu nedenle, örneğin, vajinal mikrofloranın bozulması durumunda, tercihen bir gece boyunca bir süpozituvar uygulamak yeterlidir. "Vagilac" ilacının antiviral ilaçlar veya antibiyotiklerle eşzamanlı olarak kullanılması durumunda, dozaj günde iki mumya arttırılabilir.

İlaç "Vagilak" (mum) talimatıUygulamadan dördüncü günde olumlu bir sonuç görülebileceğini bildirir. Tedavinin seyri bireysel olarak belirlenir, ancak beş günden az olmamalıdır. Hormonal alanda herhangi bir rahatsızlığın yokluğunda, probiyotik genital organların mukozasının mikroflorasını iyileştirebilir, aynı zamanda inflamatuar süreçlerin gelişmesini engeller ve bağışıklığı arttırır.

Mumlara ek olarak, üreticiler kapsül üretir,kızları tedavi edebilir. Ayrıca vajinal mukozanın dengesizliğini de etkili bir şekilde geri yüklerler. Probiyotik yan etkileri ortaya çıkmaz, ancak bireysel hoşgörüsüzlük mümkündür.

İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 2019

İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 2019

Related news

 • Olivier Sarkozy ve Mary-Kate: aşkın sınırları yok
 • Rusya: Zaharçenko cinayetinin arkasında Kiev’in olduğuna hiç şüphe yok
 • Mumya sosis tarifi
 • Strese karşı bitki çayı
 • Nagehan Alçıdan Kanal Dye: Sunucuya yalan söylettiler, Sılanın görüntüleri dava dosyasından alınmadı

 • İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 84

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar


  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 11

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 61

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 85

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 56

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 78

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 8

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 71

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 54

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 22

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 7

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 42

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 98

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 49

  İlaç Vagilak (mum) etkisi nedir: kullanımı için talimatlar 83