Işkence sistiti. Tedavi etmektense 2019

Işkence sistiti. Tedavi etmektense 2019
18.05.2019

Işkence sistiti. Tedavi etmektense 71

Işkence sistiti. Tedavi etmektense?

Sistit mesane hastalığıdır. Bu hastalığın karakteristik belirtileri mesane alanında güçlü kesme ağrıları olduğu gibi idrara çıkma da vardır. Hastalık idrar analizi ile tespit edilebilir: lökositler ve kan içerir. Sistit, esas olarak kadınlar tarafından yapılır, ancak erkekler de böyle bir hastalığa yakalanır. Yine de, hastalık bir kez ortaya çıkmış olsaydı, daha sonra tekrar ortaya çıkabileceği hoş değildir. Burada böyle sinsice bir hastalık veya hastalık bir sistittir. Ona muamele etmekten mi yana?

Sistit nedenleri

sistit tedaviden dahaHastalık bakteri yoluyla yayılır,üretran yoluyla mesaneye giren Bu bakteri genellikle E. coli'dir. Hastalığın bir başka nedeni, cinsel ilişki sürecindeki sürtünmeden dolayı üriner kanalın iltihabı olabilir. Bu nedenle genellikle on iki saatlik yakınlık içinde kendini gösterir.

Sistit - tedavi etmektense?

Belirtilerinizi benzer bulursanızSistit: idrar yaparken akut ağrı veya kan idrarında bir ürolog ile görüşmeniz gerekir. Doktor, tam bir tıbbi muayene reçetesini yazacak ve ardından ciddi tedaviye başlamak mümkün olacaktır. İdrar sırasındaki ağrıları azaltmak için, sistit tedavisine yardımcı olan çeşitli halk yöntemlerine başvurabilirsiniz. Tedavi etmekten ziyade, bu hastalık doktor tarafından istenebilir. Bu davadaki ana şey - doktor tarafından reçete edilen uyuşturucuyu bırakmaktan vazgeçmeyin, çünkü bu hastalıkla başetmek kolay değildir. Sistit tedavisinde genellikle antibakteriyel ilaçlar reçete edilir.

kadınlarda sistiti tedavi etmekten çokKendi kendine ilaç verme sadece aptal değil, aynı zamandaTehlikeli, çünkü çok sayıda bakteri var ve her türüne karşı kendi hazırlıkları var. Bu nedenle, tedavi tam bir muayeneden sonra reçete edilir.

Sistit - tedavi etmektense, eğer antibiyotikler değilseuygun, örneğin alerjik midirler? Yine, geleneksel tıbbın araçları. Bazı tarifler düşünelim. Böyle bir tedaviye başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışın.

John's wort ve mısır stigmaları ile infüzyon

İnfüzyon hazırlamak için 1bir kaşık St John's kıvırcıklığı ve ayı başlarının yanı sıra bir kaşık kuru mısır stigması. Tüm malzemeleri toz haline taşladıktan sonra, otlarla karıştırın ve hepsini bir termos şişesine koyun. Sonra kaynar suyun tamamını dökün, yakın durun ve tam bir gün ısrar edin. Bu süreden sonra, karışıma gazlı bez ile süzün ve sıvıyı bir cam kaba dökün.sistiti tedavi etmekten daha

Tedavi tentürünün seyri yaklaşık bir hafta sürer.günlük 2 yemek kaşığı alınır. 2 saatlik aralıklarla kaşıklar. Bu yöntem, sistitte ağrıya karşı oldukça etkilidir; ancak hamile kadınlarda kategorik olarak kontrendikedir.

Oturma banyoları

Kadınlarda sistit tedavisi daha mı? Sistit tedavisinde yeterince etkili bir yöntem - çeşitli bitkilerin infüzyonları ile sedanter banyoların alımı.

Oturma banyoları için bir çözüm nasıl hazırlanır? Aşağıdaki bitkilerin çay kaşığı yarım atın: kırlangıçotu, huş ağacı yaprakları, papatya, karahindiba kökü, mısır stigmas. Birlikte karıştırın, bir kaba koyun, bir litre kaynar su dökün, örtün ve 2 saat demlendirin. Yatağa gitmeden önce akşamları otururken, et suyunu 1:10 oranında suyla seyrelterek geçirin. Prosedür süresi 15-20 dakikadır.

İstenilen etkiyi elde etmek için, bütün içinTedavi süreci, kahve, alkol, kızartılmış gıdalar terk edilmelidir. Her gün 2 litre temiz su içmek ve ayrıca taze meyve yemeniz tavsiye edilir - ve daha sonra sistitten kurtulacak ve bunu unutabileceksiniz.

Işkence sistiti. Tedavi etmektense 2019

Işkence sistiti. Tedavi etmektense 2019

Related news

 • Çeyizlik Üzümlü Yıldız Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Gebelikte yapılan egzersiz yararlı mı
 • Peskov: Putin jeopolitik satrançta çok başarılı
 • 21 Modern Oturma Odası Tasarım Fikirleri
 • Kayıtdışı yeni sezona adım attı Kayıtdışı 2.bölüm fragmanı yayınlandı mı

 • Işkence sistiti. Tedavi etmektense 69

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense


  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 77

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 6

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 68

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 8

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 81

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 39

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 80

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 40

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 67

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 5

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 76

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 93

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 10

  Işkence sistiti. Tedavi etmektense 67