Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim

Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim


Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 57 23.02.2019, 19:23

Hafta sonu turisti Voronez'e nereye gidebilirim?

Voronezh yeterince büyük ve aynı zamandaçok güzel şehir. Bu nedenle hafta sonları eğlence için bir yer bulmak zor olmayacak. Kentte her türlü dinlenme için birçok kuruluş var.

Görevler ve paintball kulübü

Hafta sonu bir kızla Voronez'de nereye gidebilirimya da bir erkek? Örneğin gerçekte görevlere gidebilirsiniz. Çocuklar ve kızlar uzaklaştırabilir İlginç eğlence. Bu ilginç oyunun organizatörleri ziyaretçilerine karmaşık ve heyecanlı maceralar dizisi sunuyor. Bu yerde geçirilen hafta sonsuza dek hoş bir anı kalbinde bırakacaktır.

hafta sonları Voronez'de nereye gidebilirim?Paintball kulübü "Makrame değil" - mükemmeldinlenmek için yer. Bu yerde yalnızca bir kıza ya da bir çocuğa değil, tüm şirkete de gidebilirsiniz. Bu büyüleyici oyunun arkasında günler fark edilmeden geçecek.

Kulüpler ve Sinemalar

Hafta sonu Voronez'de nerede dinlenebilirsiniz? Şehrin gece etkin dinlenme gibi tüm ziyaretçileri memnuniyetle kabul eden çok sayıda gece kulübü bulunmaktadır. Dolayısıyla, olumlu hava ve modaya uygun yıldırıcı müzik, AURA kulübünün DJ'leri tarafından garanti edilir. Her zamanki gibi diskolara ek olarak, düzenli olarak her çeşit savaş ve tema partileri düzenleniyor, bu yüzden burayı tam olarak kaçırmanıza gerek yok. Ayrıca hafta sonları New City gece klübünde veya Shaka'da iyi vakit geçirebilirsiniz.

Voronez'in kafe"Parnassus" eğlence kompleksi dinlenmek için iyi bir yerdir. Bu yerde her türlü eğlence yöntemi toplanıyor. Burada yüzme havuzu, bowling, bilardo ve hatta bir kafe bulunan bir saunayı bulabilirsiniz.

Şehrin daha rahat bir eğlence için birkaç sinema vardır. Popüler bir filmi izleyebilirler. Yüksek kaliteli bir film şovu elde etmek isteyen "Spartacus" veya "Proleter "'ı ziyaret etmeye değer.

parklar

Hafta sonu Voronez'e nereye gidebilirim? Onları sakin ve romantik bir atmosferde geçirmek için şehir parklarından birine gitmeye değer. Birkaç kişi, Voronez'in bütün ülkedeki en yeşil olan megaliteden biri olduğunu biliyor. Bu nedenle rahat bir yer bulmak zor olmayacak.nerede Voronezh hafta sonu dinlenmek için

 • Park "Scarlet Yelkenleri". Bu yerde, mükemmel bir görünümü görebileceğiniz temiz ve düzenli bir çim üzerinde yerleşebilirsiniz. Bu park sakin ve ölçülü dinlenme için halk tarafından uğrak.
 • Onları park et. Durov. Burası gürültülü yerleri ve şirketleri sevmeyen insanlar için idealdir. Parkta neredeyse hiç insan yok. Bu nedenle, hiç kimse çift olmayı yalnız bırakmayacak.
 • Park Aviastroiteley. Bu yer dikkat çekicidir çünkü kendi hayvanat bahçesine sahip hayvanat bahçesi vardır. Yani, caddelere doğru yürürken, herkes hayvanları hayranlıkla izleyebilir.

Restoranlar

Ayrıca şehirde bir çok seçenek olan restoranları da ziyaret edeceksiniz. Bu nedenle, herkes kendi beğenisine ve beğenisine bir kurum bulabilir.
Hafta sonu Voronezh'e nereye gidilir? Şehrin en ünlü restoranlarından biri "Garmoshka". Bu kurumda ziyaretçiler Avrupa mutfağının yemeklerini tatmaya davetlidir. Hızlı servis ve kibar garsonlar tüm misafirler için garanti edilir.

Fransız mutfağının hayranları "Balagan Şehri" restoranını ziyaret etmeli ve Japon yemeklerini tercih edenler mutlaka "Varibasi" restoranına gitmeliler.
Voronezh'deki yukarıda belirtilen işyerlerine ek olarak, arkadaşlarınızla ya da ruh eşinizle birlikte gezebileceğiniz birçok eğlence yeri var.

Çocuklar için Eğlence

Voronezh'te bir çocuk ile nereye gitmeli? Bir yer seçin bazen çok zor. Sonuçta, Voronezh'de birçok çocuk merkezi ve park var.

Çılgın Park gerçek bir eğlence parkıdırGenç ziyaretçiler için bir cennet. Sonuçta, tam dinlenme için her şey var. Parkta sayısız cazibe, bir labirent, trambolin, slot makineleri ve diğer oyunlar var. Ayrıca, herkes Aquagrim'i sipariş edebilir, bundan sonra çocuk tamamen memnun olur.

Voronezh'te bir çocukla nereye gitmeliÇocuklarla hafta sonları Voronezh'e nereye gidilir? Planetaryumda. Hangi çocuk uzak yıldızlar ve diğer gezegenler hakkında daha fazla bilgi edinmekle ilgilenmeyecek? Planetaryum ziyareti haftasonunda mükemmel bir eğlence olacaktır.

Bir genç ile hafta sonları Voronezh nereye? Aqua Park Fishka'da. Su parkının toplam alanı 5 binden fazla metrekaredir. Bu nedenle, bu yerde çok sayıda çeşitli su kaydırağı ve cazibe merkezleri yerleştirilir. Ayrıca, herkes havuzda yüzmeye veya jakuziyi ziyaret etmeye davet edilir. Eğer geri kalanından avunma olmadan bir yemek böylece sağ su parkı, bir restoran.

Voronezh konumundaki Çocuk kafeleri

Büyüleyici bir yürüyüşten sonra, çocuk yerineher şey, acıksın, ama hiç sorun değil. Voronezh’deki çocuk kafeleri gençleri ağırlıyor. Bu kurumlarda en lezzetli ve sağlıklı menü sunulmaktadır.

 • Cafe «Türü-Üstü». Kurumun çok güzel bir yerde bulunduğu gerçeğine ek olarak, çocuklar için küçük bir kompleks var. Bir trambolin, çizim için şövale vb.
 • Cafe Marusya. Rahat bir ortamda atıştırmalıkların tadını çıkarabileceğiniz geniş ve geniş bir salon. Çocuklar için kurum özel bir çocuk menüsü geliştirdi ve animatörler için de bir program var.

Voronezh Gezilecek Yerler

Şehirde yürüyüş sevenler için de bir yer var. Sonuçta, Voronezh hakkında mümkün olduğunca öğrenmek için gidebileceğiniz pek çok yer var.Voronezh gözde mekanlarıSadece Rusya'nın üçüncü büyük şehri olması nedeniyle Müjde Katedrali görülmeye değer.

Voronezh'de, büyük Rus yazar IA Bunin'in doğduğu bir ev var. Ayrıca AL Durov'un ev müzesine gitmelisiniz.

Ek olarak, şehrin Voronezh'in tarihini ve kültürünü tam olarak yansıtan çok sayıda müzesi, sergisi ve eseri vardır.

Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim

Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim

Related news

 • Mutfak Tezgahı Nelerden Yapılır
 • Talat Bulut kararına sinemacılardan tepki
 • Balık Pane Nasıl Yapılır
 • Kıymalı Karnabahar Yemeği Videosu
 • İşinize Yarayacak Pratik Çözümler
 • Kesin Bir Gen ve DNA Testi Yaptırmaları Gerekiyor

 • Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 16

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim


  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 18

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 53

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 58

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 51

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 62

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 67

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 68

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 66

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 44

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 52

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 51

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 8

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 64

  Hafta sonu turisti Voroneze nereye gidebilirim 12