GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

GTA 5, çok platformlu bir işlemdi2011 yılında açıklandı. Oyunun serbest bırakılması 2013 için planlandı, ancak ertelendi ve sadece 2015'te PC'de bir oyuncak çıktı. Şirket geliştiricisi Rockstar North, ancak yayıncı Rockstar Games. İkincisi, onlar için GTA 5'in varoluş tarihinin en büyük projesi olduğunu belirtti.

Oyunun özü aynı kaldı. Üç karakter: ikisi profesyonel soyguncular, üçüncüsü araba hırsızı. Oyun, kaderlerin efendisinin rolünü oynar. Ancak, geçmişte olduğu gibi, arka plan kimseyi rahatsız etmiyor. Özellikle böyle grafiklerle, oyuncular arka planın tadını çıkarır.gta 5 sosyal kulüp hatası

Oyun dünyasının beşinci bölümünde çok büyük oldu,Oyuncuya tüm detayları ve detayları öğrenmek için bir hafta yeterli değildir. Arsaya rağmen hâlâ ana hedef kazanç olmaya devam ediyor, çünkü kahramanın gerektireceği tüm kaynaklar satın almak zorunda kalacak. Ve tabii ki, çok fazla önbelleğe ihtiyaç duyduğunuz yerlerde, ek kaynaklar oluşturmak için çeşitli hile kodları vardır. Ve yine de, projenin en önemli özelliği hala helikopter, tank veya kruvazörün keşfedebileceği devasa bir oyun alanı.

Oyun fırsatları

Oyunda herkes için yeterli misyon var. Oyunculuğu ana görevlere getiren mini-soygunlar var. Bir araba, giyim, kamuflaj öğeleri bulmak için kendi ihtiyacını yerine getirmek. Bu görevler arasında daha büyük olanlar olacak - "Büyük Soygun". Onları geçmek için, gerekli tüm eylemleri mutlak hassasiyetle gerçekleştirmek önemlidir. Böyle görevlerde aynı zamanda sık sık para profesyonel arkadaşları çok seçebilir veya başka başlayanlar, ama sağlam tasarım sekonomit.Takie Mini soygunlar büyük hırsızlıktan bir eğitim türüdür karar vermek zorunda.

Genel olarak, GTA 5 oyuncuları geniş varfırsatları. Gerçek hayatın simülatörü olarak oyun, yol arkadaşlarınızı almak, arabada hileler ve virajlar yapmak için izin verecektir. Kahramanınız yoga, golf, tenis ve diğer sporları yapabilir. Görevleri çeşitli şekillerde inceleyebilirsiniz, hepsi karakterinize bağlıdır: binalara girebilir ve tüm silahları tehdit edebilir ya da tüm acımasızlıklarını sessizce ve algılanamaz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.sosyal kulüp hatası gta 5 hatası

Envanter de önemli bir unsurduroyunlar. Burada bulacağınız her şeyi saklayabilirsiniz. Hücresel genellikle vazgeçilmez bir şey haline gelir. Bu arada, her şeyi fotoğraflayabilir ve Sosyal Kulüp'e resim yükleyebilir, başarıları ile arkadaşlarına övünürler. Burada bulunan internet, navigasyon ve sosyal ağlar size yardımcı olacaktır. Müzik dinleyebilir, arkadaşlarını arayabilir ve tarihi kontrol edebilirsiniz. Genel olarak, iFruit her ne olursa olsun gerekli bir şeydir.

Sosyal Kulüp

Sosyal kulübün ne olduğunu görelim. Bu Rockstar Games'ten oyun sahipleri için bir tür sosyal ağ. Bu çevrimiçi platform, yalnızca ilk kez eylemin dördüncü sürümüyle eşleştirilerek piyasaya sürüldü. Max Payne 3 serbest bırakıldığında, Sosyal Kulüp yeniden tasarlandı:

 • Sosyal bileşen siteye eklenmiştir.
 • Kendi gruplarını oluşturma becerisi.
 • İstatistikleri korumak.
 • Başarıları görüntüle.

Ancak bu platformun ana görevigeliştiricilerin kullanıcılarla etkileşimi. İçerik oluşturucular, ziyaretler, başarılar ve istatistikler hakkında bilgi toplayabilir. Ayrıca yorumları görün ve Sosyal Kulübü geliştirin. Burada diğer oyuncularla yarışmalara katılabilir ve geliştiricilerden ödül alabilirsiniz.gta 5 sosyal kulübünün aktivasyonu

Çevrimiçi platformu kullanmak ücretsizdir. Kayıt olmak için Rockstar'ın resmi sitesine gitmelisiniz. Ardından, Social Club hesabını oyun hesabıyla ilişkilendiriyoruz. Ve son şey: bir profil kurmak. Şimdi, doğrudan GTA 5 Sosyal Kulübü'nün (başlatma, aktivasyon vb.) Zorluklarına doğrudan gidelim.

karmaşa

Kullanıcı incelemeleri şunları belirtir:online platform GTA 5 Social Club aktivasyon hatası ve diğer sorunlar oldukça sık meydana gelir. Bunun nedeni, geliştiricilerin buggy ve oyun kusurlarını düzeltmek için zamanları olmadı. Genellikle bu işlem çok zaman alır, bu yüzden tüm hatalar düzeltilene kadar beklemeye devam eder. Bu arada, sorunları popüler yollarla düzeltmeniz gerekiyor.

Başlatıcı'nın yanlış çalışması

GTA 5 oyunundaki popüler bir zorluk, Sosyal Kulüp’ün başlatılması hatasıdır. Ayrıca, güncellemeler ve kurulumlarla ilgili zorluklar da var:

 • "Sosyal Kulüp eksik bir kurulum nedeniyle yüklenemedi ..."
 • "Social Club'ın daha yeni bir sürümü gerekiyor. Güncelleyici başarısız olabilir ... »

Bu sorunlarla uğraşmaya karar verirseniz,Durumu kurtarmak için çeşitli yollar vardır. Öncelikle GTA 5'i kapatmanız, silmeniz ve ardından Social Club'ı tekrar indirmeniz gerekiyor. Yeniden yükleme konusunda zorluk yaşamayacağınız için, görev yöneticisi GTA5.exe veya GTAVLauncher.exe gibi oyuncakla ilgili işlemlerin varlığını denetler. Bunların ikisi de işe yaramıyorsa, yeniden yüklemeye başlayabilirsiniz.gta 5 yükleme hatası sosyal kulübü

Yukarıdaki hataları dışlamadıysanız, şunları yapmanız gerekir:

 • Buhar önbelleğini temizleyin.
 • Yönetici aracılığıyla "GTA 5" in lansmanı.
 • Hatayı gidermek için, DirectX ve Visual C ++'yi de yeniden başlatabilirsiniz.
 • Antivirüs ve diğer güvenlik yazılımlarını devre dışı bırakmayı deneyin, oyunu açın.
 • Sosyal Kulübün kurulum dosyalarının yolunu kontrol ediyoruz.

Hata 15

Bir başka popüler zorluk da hata 15Sosyal Kulüp GTA 5. ondan "Cure" hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz - Windows sdk güncelleyin. İnternette bulunabilir. Herhangi bir bileşen eksikse oyun bu hatayı verir.

Hata 1018

Social Club 1018'in GTA 5 oyununda kilitlenmesini önlemek için uygulamayı yeniden yükleyebilir veya yeni bir sürüme yükseltebilirsiniz. Veya GTA V klasörüne gidebilir ve orada settings.xml dosyasını silebilirsiniz.

Beklemekten yoruldum

Ancak Social Club GTA 5'in indirme hatası genelliklesonsuz bir sürece yol açar. Bu sorundan kurtulmak için, C sürücüsündeki Belgelerim klasörünü oluşturmanız gerekir. Aynı sürücüdeki "Belgelerim" seçeneğini sağ tıklayın. Hedefimiz "Özellikler" kalemi. Burada "Konum" sekmesine gidiyoruz, şu anda satırda zaten sahip olduğunuz klasörün adresini kaydetmeniz gerekiyor. "Uygula" ya tıkla ve oyunu açmayı unutma. Social Club GTA 5 yükleme hatası gibi zorlukla başa çıkmak çok kolay.

Aktivasyon zorluğu

GTA 5 Sosyal Kulübü'nü aktif hale getirmek başarılı oldu,Sosyal Kulübüne git. Orada bir seçiminiz olacak: "Satın al" veya "Aktivasyon kodunu kullan". İkinci seçeneği seçin ve anahtarı girin. Ardından oyunu indirebileceksiniz.

Oyunu daha sonra aktive etmek istiyorsanızoyunu yükleyin, hala hesaba giriş yapıp oyun hesabını yetkilendirmelisiniz. Profilde 18 yaşını belirtmelisiniz, aksi halde oyun indirilecek, ancak onu çalıştıramayacaksınız. Ardından, anahtarı tekrar girin ve hareketin tadını çıkarın.gta 5 hata sosyal kulübü 1018

Bir GTA aktivasyon hatası tespit edildiğinde5 Sosyal Kulüp, umutsuzluk etmeyin. Çoğu zaman bu zorluk oyun bittikten sonra diyalog kutusunun bir hata ile ortaya çıkmasından sonra ortaya çıkar: "Aktivasyon gerekli ...". Düzeltmek için, PC'deki tarihi değiştirin ve 18 Nisan 2015'i seçin. Oyunu açtıktan sonra kesinlikle kaydetmeli ve daha sonra tarihi döndürmelisiniz.

GTA 5 Social Club aktivasyonu gerçekleşmediğindeSözde kullanılan kod nedeniyle - bu ele alınabilecek bir zorluktur. Teknik desteğe zaten yazmış, ancak cevap almadıysanız, sorunu kendiniz çözmeniz gerekecektir. Rockstar'dan daha önce korsan projeler indirdiyseniz bu hata oluşur. Aktivasyon kodunuzun çalışabilmesi için önce tüm korsan oyunlarını ve Sosyal Kulübü'nü kaldırmalısınız. Kaldırdıktan sonra, kayıt defterini temizlemeniz gerekir:

 • Başlatın.
 • Çalıştırın.
 • Regedit.
 • Ctrl + F tuşlarına basın ve "RockStar" ve "Social Club" girin.
 • Bulunan bileşenleri silin.

Diğer hatalar

Sosyal Kulübü'nün GTA 5 oyununun kurulumunu engellemek için kurulumun dikkatli ol. Sosyal Kulüp'in kendisi ya da başka faktörlerle başka hatalar da var.

GTA 5 Sosyal Kulübü'nün zorluklarından bir diğeri: ad hatası. Bu sorun, "Winds" hesap adında Kiril olan kişiler için görünür. Bu durumda oyun hiç açılmaz. Bu sorunu çözmek için, başlangıçta komut satırını seçip "lusrmgr.msc" yazıp "Kullanıcılar" a ve "Yeniden Adlandır" - "Özellikler" sekmesine gidip adı değiştiriyoruz.aktivasyon hatası gta 5 sosyal kulüp

Sunucuda bir hata algılanırsa, adresine gidin.indirilen "GTA-5" klasörünü seçin ve x64 (*). rpf.par dosyasını bulun, bu belgeyi kopyalayın ve klasörden silin. Başlatıcıyı başlatın ve önyükleme işlemine devam edin.

GTA 5'in işi aniden kesildiğinde, buDLL dosyalarından biri başarısız olduğu anlamına gelir. Setlerden hangisini belirlemek için, Steamapps klasöründe document error.log dosyasını bulmanız ve sorun elementine bakmanız gerekiyor. Adını bir not defterine kopyalayın ve klasörü kapatın. Şimdi programı açtıktan sonra Dll Dosyaları Fixer yazılımını yüklemeniz gerekiyor, Dll Dosyaları Yükle sekmesine gidin ve Not Defteri'nde kaydettiğiniz dosyanın adını girin. Soft, bu belgeyi doğru klasörde bulacaktır. Aynı eylemler, belirli bir dosyanın gösterimi ile ilgili hatalar olduğunda, örneğin "Yok" "... dll" dosyası "durumunda yardımcı olacaktır.gta 5 başlatma hatası sosyal kulüp

Oyunda aniden ortaya çıktı GTA 5 Social Clubher türlü hata, ama bunu çözmez, büyük olasılıkla sebebi korsan sürümün indirilmesi veya Internet lisanssız aktivasyon anahtarının kullanılmasıydı. Oyunu maksimum işlevsellik ve hatasız kullanmak için hala GTA 5'i Steam'de harcamak ve satın almak zorundasınız.Related news

 • Boy nasıl uzatılır ile Etiketlenen Konular
 • Ekmek Evde Nasıl Verilir
 • Kilo Vermek İçin Solunum Cimnastiği - Sağlık ve Güzellik Yolunun Başlangıcı
 • Diabetes mellitus: semptomlar, tanı, tedavi
 • Servikal osteokondroz için egzersizler ağrıyı hafifletmeye yardımcı olacaktır

 • GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası


  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası

  GTA 5 Sosyal Kulübü: aktivasyon ve başlatma hatası