Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliğiFotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği

21.05.2019

Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 34

Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği

Tüm yazıcı sahipleri,Kaliteli mürekkep, bazen ciddi maliyetler içerir, ancak yazdırma aygıtlarının dayanıklı bir çalışmasını garanti eder. Bununla birlikte, fotoprinterler için kullanılan renklendirici ürünlerin pazarında, kaliteyi ve kabul edilebilir bir fiyatı başarıyla birleştiren ürünler var. Konuşma mürekkeple dolacak.

Suda çözünür mürekkebin bir özelliği,büyük katı parçacıklar içermeyin. Tabanları sıradan sudur ve renk pigmentleri o kadar küçüktür ki sıvı ana renklendirici olarak davranır. Canon pixma ip2200 için mürekkep INKSYSTEM sadece fotoğraf mürekkebi tipidir ve bu nedenle en iyi görüntü kalitesini sağlayabilir.

Son derece ince dokusuylabaskı sırasında mürekkep rengi nüansları ve geçişlerin ufak izlenim olasılığıdır. Her zamanki mürekkep göze başarıyla çözemezler şey suda çözünür, baskı canlı, canlı, tam bir renk alır fotoğrafları yüzden. Hiçbir kaba noktalar, kavşaklar, baskılı görüntüde lekeler, sen görmezsiniz - renk tüm aksan olması gerektiği gibi yerleştirilir ve tonları arasındaki geçiş görmek imkansız olacak, bir büyüteç aracılığıyla fotoğrafını düşünün bile.

Bu mürekkep dört renk temel kümesinde: mor, sarı, siyah, mavi. Evrenseldir, hem yeniden kullanılabilir kartuşları doldurmak için hem de NPC (sürekli besleme) sistemleri için kullanılırlar. Son ile çalışırken yakıt ikmali süresini önemli ölçüde düşürdüğünden, çok sayıda görüntünün yüksek hızda yazdırılmasını istiyorsanız CISS önerilir.

Yazıcılar ve MFP canon pixma için INKSYSTEM mürekkebiip2200, Güney Kore'de bulunan orijinal fabrikada oluşturuldu. Üretim teknolojisi, ürünün kendisi gibi, uluslararası kalite standartlarına uygun olduğunu gösteren tüm kanıtlara sahiptir. Yüksek teknolojili mürekkep formülüne mükemmel uyum ve yazıcının özellikleri, uzun hizmetini garanti eder. Buna ek olarak, karışımın özel bileşimi 3 aydan daha fazla doldurulmuş Amaçlanan yazıcı mürekkebi için kullanılan olsa bile, yazıcı kafası zarar gerçeğine güvenebilir.

Nispeten düşük maliyetlimürekkep onları bir fotoğraf yazıcısı kullananlar için yalnızca resim basmakla kalmaz aynı zamanda gündelik veya iş ihtiyaçları için de uygundur - belgeler, tablolar vb. yazdırma Basılı resimlerin ömrü ve istikrarı konusunda bu özellik çok iyi. Görüntünün yüzeyindeki mürekkep hızla kurur, bulanık olmaz, yayılmaz.

Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliğiFotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği

Related news

 • Çalışma Hayatındaki 6 Farklı Kadın Tipi
 • İnci Süslemeli Fıstıklı Patik Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Örgü Lif Modelleri
 • Kırmızı Kutu Yapımı
 • Evde Köpüklü Kahve Tarifi Videosu

 • Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 57

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği


  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 30

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 86

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 20

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 33

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 80

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 92

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 90

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 65

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 51

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 6

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 93

  Fotoğraf mürekkebi canon pixma ip2200 INKSYSTEM: kalite ve ekonominin birliği 58