Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 2019

Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 2019

Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 89 11.03.2019, 19:15

Şeytan'ın mantarı. "Orman özelliklerinde" ne tehlike var?

Mikrobiyologlar Satanik mantarı şartlı olarak göstermektediryenmez. Ve büyük, termal, tabii ki, biz zararlı maddelerin kurtulmak, ancak acı bir tat ile bir şey işlemez. Bu nedenle, gıdalardaki kullanımı neredeyse imkansızdır. Büyük olasılıkla, tam da bu lezzet özelliklerinden dolayı mantar toplayıcıların bu isimle "orman özelliği" ne sahip olmalarıdır. Sonuçta, eski zamanlarda, mantarlar "tat" edeceklerdi, her şey doğru yerde ve ham formda denendi. Ve böyle bir tatlandırıcı "sürpriz" düzenleyen çift, teslim edilen yorumlardan daha fazla güvenemedi.

Orman şeytanı, o şeytani bir mantar - zehirliBir asil ve istenen tüm beyaz mantar bir çift ve biraz daha az bir meşe ağacı gibi. Genellikle amatör olarak, yenmez mantarları ayırt etmek oldukça zordur ve daha da iki katına çıkar. Farklılıkları anlayacağız, böylece sadece bir mantarın tadıyla bütün yemeğin tadı bozulmayacak, aynı zamanda en güçlü zehirlenme tehlikesini önlemek için.

Satanik mantarı karma, yaprak dökende yaşar.ve genellikle güney bölgelerde iğne yapraklı ormanlar. Ancak en büyük kümelenme kireç, kayın ve meşe ormanlarında kural olarak görülmektedir. Temmuz ayından eylül ayına kadar yaz sonunda, birazcık bozulur. Kireç açısından zengin olan toprakta en iyi gelişme elde edilir.

Şeytani mantar nasıl ayırt edilir. Açıklama:

Şapka yastık gibi bir şekil, pürüzsüz,oldukça etli. çapı Nadiren. Genellikle 8 cm, ama kapak çapı ve 30 cm ulaşır örnekleri vardır. cilt kuru, kadifemsi, mukus kaplı uzun yağmur şapka sırasında biraz sümüksü nemli havalarda. Renk bir zorlukla fark yeşil renk tonu ile kahverengi-gri veya zeytin gri. Satanist mantar kırmızı kenarları ve geniş boru şeklinde katmanla şapka donatılmış. Spore tozu, bir zeytin gölgesinin rengine sahiptir. Et rengi oldukça yoğun, açık sarıdır. orman özelliğidir özelliği kesim eti kızarmasına başlar ve sonra mavi ve ardından yeşil olur hemen sonra gerçektir. Hamurun tadı hoş olmayan bir koku ile tatlıdır. Mantarın bacakları da kendine özgü özelliklere sahiptir. Bazen bir tonu portakal ve ağsı kırmızı ile, kalın, yumrulu şekil, sarımsı olduğunu. Yere daha yakın, ayağın rengi zaten tuğladır. - 10 cm yükseklik, tipik olarak 5 ila 15 cm arasında ve genişlik kadardır.

Satanic zehirlenmesi ne kadar güçlüdür?mantar? Semptomların tarifi birçok referans kitapta bulunabilir ve birçok zehirli mantar tarafından zehirlenmeye karşı karakteristiktir. Zehirlenme belirtileri şunlardır: kusma, ishal, mide bulantısı ve gastrointestinal sistemin diğer bozuklukları. Ham Satanic mantarı, savaşması çok zor olan, oldukça uzun ve durmayan bir kusmayı garanti eder. Belirli bir ısıl işlem olmaksızın, bu mantar tarafından zehirlenme olasılığı en yüksek seviyededir. Bununla birlikte, şeytani mantarın “beslendiği” toksin miktarı o kadar büyüktür ki, uzun süreli pişirme veya kızartma, gıda için alınmasından olumsuz sonuçların yokluğunu garanti etmez.

Soylu kardeşinden "orman çizgisi" (Satanic mushroom) nasıl ayırt edilir?

İlk olarak, zehirli çift bacak kalınve boru şeklindeki tabakanın tamamen farklı bir rengine sahiptir. Şüpheniz varsa, eti doğramaya değer. Kesimden sonra yeşile dönmeye başlar ve daha sonra maviye dönerse, bu bir şeytani mantarla karşılaştığınız, zehirli ve yemek için aşırı derecede istenmeyen bir durum olduğunun bir göstergesidir. Mantar posası insizyonu her zaman beyaz kalır, bu asil ürün ismine sahiptir.

şansını "hediye" düştü bütün çanak acı bir yağma çünkü Şimdi, yeni bilgilerle donanmış, güvenli bir şekilde, mantar gidebilirler. Afiyet olsun!

Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 2019

Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 2019

Related news

 • Fırında Soyalı Piliç Tarifi
 • Bir eczacının çalışması nedir
 • Mobilyalar kansorejen madde içeriyor
 • Matrix’in yeni ürün serisi Design Pulse ile tanışın
 • Bal ve Soğan Karışımı Neye İyi Gelir
 • Jüri üyeleri Nazar Nur Kayanın yasına boğuldu

 • Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 51

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var


  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 32

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 45

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 23

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 79

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 65

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 52

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 99

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 47

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 68

  Şeytanın mantarı. Orman özelliklerinde ne tehlike var 46