Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcıkEvlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık


Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 31 26.01.2019, 08:11

Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık

Kendi kaderini kiminle bağdaştırmaya karar verdiniz? Ve belki de aramada, ancak evlilik sonuçlarının bir ömür boyunca gün boyunca unutulmaz olması için her şeyi düşünmek mi istiyorsunuz? Düğün tarihini seçmek için birçok kriter var. Hatırlayın: bir ay değil, gelecekte bir kocasıyla evlenmek için hangi ayda daha iyi olacağına karar vereceksiniz, bu yüzden tabii ki rüya ve düşünebilirsiniz, ancak nihai sonuç ikinizden oluşan konsey tarafından yapılır.

Neden düşersin?

evlenmek için hangi ay daha iyi?

Bir düğün tarihi seçmek, belki de bu sizin ilkortak seçim Geleneksel olarak, evlilik zamanı sonbahar olarak kabul edildi - hasat dönemi, bolluk ve tarım yılı için kazanılan para alındı. İnsanlar cömert davranmaya kararlıydı. Hangi ayın evlenmek daha iyi olduğunu düşünmek genellikle sonbahar aylarından birini seçti.

müminler

Seçime büyük önem vermek uygun mu?Günümüzde ay mı? Mali olarak hazırsanız, düğün her ay ödenecektir. Her ikiniz de insana inanıyorsanız, Mart ayı kutlamaları planlamayın - şu anda Ortodoksluk döneminde Büyük Lent gözlemleniyor. Ateist doktorlar bile bunun olası bir çocuğu düşünmek için en uygun zaman olmadığını itiraf ediyorlar. Hamilelik zaten bir gerçekse, o zaman hangi ayda evlenmek daha iyi olur diye bir seçenek yoktur.

Elbisenin rengi hakkında

Mükemmel fotoğraflar herzaman elde edilebiliryıl. Ancak elbisenin rengini zihinle seçmek gerekir. Klasik beyaz ve yaz aylarında - - sonbaharda, mavimsi bir ton ile beyaz - Kış gelin ilkbaharda, kırmızı muhteşem görünüyor gümüş veya altın tonlarında elbiseler. Tabii ki, kışın ve ilkbaharın ilkbaharında sokakta yürüyüş yapmak için bir yer seçmek daha zor, ancak yılın gözeneklerinde güzellik var. Hangi ayda evlenmenin daha iyi olduğunu hiç anlamıyor mu? Eğer, pratik pragmatik ve astroloji ve batıl kritik ise, Mayıs ayının hatta ay (bütün görünüşe rağmen) sizi korkutmak olmaz.

Ufukta damat mı

30 yaşından sonra nasıl evleneceğim

Peki ya adaya karar vermediyseniz? Elbette, görselleştirme ve olumlu düşünme havayı yükseltir ancak sorunlar çözülmez. 30'dan sonra nasıl evlenirim? Bu görevin kararına başlamak, sizinkinden daha fazla olan bir şehre geçmekten ve ayrıca temasların bir bölümünü genişletmekten kaynaklanıyor. Paralel olarak, uluslararası tanışma siteleri aracılığıyla gelecekteki bir eş aramaya başlayabilirsiniz. Çok sayıda kişi yurt dışındaki erkeklerle evlenir ve mutludur.

Uzak mutluluk

Amerikalılarla nasıl evleniriz? Her şeyden önce, ayrıntılı olarak düşünün ve gelecekteki eşinize neler verebileceğinizi formüle edin. Şimdiye kadar, küçük, onu değiştirebilecek beceri ve bilgi edinme. Ardından verilerinizi ücretli veya ücretsiz arkadaşlık sitelerine ekleyin. Profilde, gereksinimlerinize değil, ne sunabileceğinize odaklanmalısınız. Ama sadece yalan söylemeden - Amerika'da bu kötü bir ton. İş dostu bir yaklaşım, "yemek yapmayı ve seyahat etmeyi severim" gibi ifadelerle damatları cezbetmeye çalışan çok sayıda adaydan sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.

bir Amerikalı ile evlenmek nasıl

Bir Amerikalıyla evlenmek istiyorsan, öğrenmeyi öğren.parlak ve aktif bir kadın. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki gri fareler, insanların eşleri arasında fark edilmez. Zengin ve zeki her erkeğin arkasında girişimci, güçlü ve aktif bir eştir.

Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcıkEvlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık

Related news

 • Arakan videosu Myanmar güzellik kraliçesini tacından etti
 • Çalışmanın Bilimsel Kriterleri ve Bilgi Türleri
 • Doğum sonrası depresyon
 • Evde yapabileceğiniz 8 doğal cilt maskesi
 • Mevlevilik tarikatının kurucusu kimdir
 • Siber güvenlik uzmanları yapay zekaya ne kadar güvenmeli

 • Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 94

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık


  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 4

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 23

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 56

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 76

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 78

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 41

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 56

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 32

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 61

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 41

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 8

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 37

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 60

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 61

  Evlenmek için hangi ay daha iyi. Denizaşırı mutluluklarla ilgili birazcık 75