Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler)Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler)


Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 34 05.02.2019, 13:02

Etkili kilo kaybı: ilaç "Xenical" (talimat, eylem, yan etkiler)

İsviçre ilacı "Xenical" (tabletler veyakapsül) - kilo vermek için etkili bir araç: aldıktan sonra kilo kaybı çok önemlidir. İçindeki aktif bileşen Orlistat. "Xenical" e ek olarak, bu madde "Orsoten", "Alay" preparatlarının bir parçasıdır.

Orlistat spesifik bir lipaz inhibitörüdür- Yağların parçalanmasından sorumlu enzimler. Bu, "Xenical" in alımı sırasında vücudun yağları besinlerden emebilme yeteneğini yitirdiği anlamına gelir. Böylece, kendi yağ rezervlerini harcamayı başararak, hastanın ağırlığını sırasıyla azaltıyor. Bu durumda, besinle birlikte gelen yağ, diğer besinlerden farklı olarak, buzağılarla birlikte temiz olmayan bir biçimde bağırsak yoluyla vücuttan atılır. İlaç, ilk doz alındıktan sonra bir gün çalışmaya başlar. Xenical'in iptal edilmesinden sonra, iki ya da üç gün sonra yağ sindirimi yavaş yavaş başlar.

Bu mülkler orlistattır ve borçludur.ilaç "Xenical". Talimat, almanın tip II diyabetli hastalar dahil olmak üzere çeşitli derecelerde obezitenin karmaşık tedavisi için önerilebileceğini söylüyor. Deneysel çalışmaların verileriyle gösterildiği gibi, kan şekeri seviyesi normalden daha yüksek olan pek çok hastada, "Xenical" den sonra bu gösterge önemli ölçüde azalmıştır ve buna göre, şeker azaltıcı ilaçlara olan ihtiyaç azalmıştır.

İlaç "Xenical" talimatını önerirYemekle birlikte günde üç kez 120 mg (1 kapsül) alın. hasta tarafından tüketilen yağ miktarı, bazı değerleri (% 30) fazla olmamalıdır - aksi takdirde oldukça rahatsız edici yan etkiler ortaya çıkabilir: yağlı dışkı, gaz, bağırsak ağrı, tuvalete çıkma isteği artış ve hatta dışkı kaçırma. Yemeklerin herhangi birinde, yiyecekler neredeyse yağsız ise, bu kez Xenical alınamaz. Hiçbir durumda ilacın önerilen dozunu kendi takdirinize bağlı olarak arttırmayın! yapamazsın, ekstra bir kapsül alarak kilo kaybı hızlandırın ve sağlığınıza zarar vermez. "Xenical" tabii 6-12 ay sürer. Bu durumda yaklaşık kilo kaybı ayda 2 ila 6 kilogramdır.

Klinik çalışmalar göstermiştir kiOrlistat pratik olarak kanın içine çekilmez. Yine de, "Xenical" kilo vermek için araçlar da dahil olmak üzere, bu madde içeren ilaçların kullanımı (talimat ısrar ediyor!), Hamilelik sırasında tavsiye edilmez. Bugüne kadar, orlistatın anne sütüne girip girmediği bilinmemektedir. Bu nedenle, emziren anneler de Xenical almamalıdır. İlacın kullanımı için talimat 18 yaşın altındaki çocuk ve ergenlerin tedavisinde kullanımında deneyim eksikliği konusunda uyardı. Bu yaş kategorisi alımı "Xenical" kesinlikle tavsiye edilmez.

Kabul edilen garantiye rağmenHazırlık "Xenical", talimat, uygun endikasyonlar olmadan, kendi inisiyatifinde uygulamak için tavsiye etmemektedir. Bu çare, aslında, fitness ve şeker reddetme yardımı ile kilo vermek için tembel olanlara yönelik değil, ama gerçekten, vücuttaki metabolik süreçlerin seyrinin hastalıkları ya da bireysel özellikleri nedeniyle, bunu yardım olmadan yapamayanlar için amaçlanmış olduğu anlaşılmalıdır. Xenical alımı için önerilebilecek bir hastanın vücut kütle indeksi (vücut kitle indeksi, vücut ağırlığına eşit olması) değerinin en az 28-30 birim olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu gösterge, obeziteden önceki duruma ve aslında birinci derecenin obezitesine karşılık gelir.

"Xenical" in satın alınması için reçete gerekli değildir: Ürün ücretsiz satışa devam eder. Bununla birlikte, bir doktora başvurmadan bunu almaya değmez.

Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler)Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler)

Related news

 • Özcan Deniz:Allah belamı verseydi
 • Kalburabastı Tarifi
 • Çikolatalı Tatlı
 • Simpsonsdan Minecraftlı Jenerik
 • Kelebekli Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • 63. Berlin Film Festivali bugün başlıyor

 • Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 84

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler)


  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 31

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 51

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 36

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 30

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 69

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 2

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 75

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 16

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 40

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 6

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 72

  Etkili kilo kaybı: ilaç Xenical (talimat, eylem, yan etkiler) 38