En Güzel Çam Ağacı Sizin OlsunEn Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun
En Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun


En güzel çam ağacı sizin olsun; Yeni yıla adım atılmak istendiğinde evlere de renkli bir atmosferler şahitlik etmektedir. Yeni bir yılın sembolü olançam ağaçlarıise evin bir köşesinde ışıl ışıl parlamak üzere hazırlanmaktadır. Klasik bir çam ağacından birbirinden farklıyılbaşı ağaçlarınakadar hemen herkesin özendiği bu aksesuar, tamamıyla sizin hayal gücünüze dayanmaktadır.

Yeni bir başlangıç için kendinizi hazırladığınız günlerde, çam ağacınız da yeni yılın sembolü olacaktır. Dilediğiniz malzemeyle hazırlayabileceğiniz ağacınız için yalnızca hayal gücünüzü kullanmanız yeterli olacaktır.

Yılbaşı İçin Çubuk Çam Ağacı

Yılbaşında farklı bir çam ağacına sahip olmak isterseniz kendi yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Basit ve bir o kadar şık görünenyılbaşı ağacıiçin birkaç malzeme yeterli olacaktır. Bunun için en küçükten en büyüğe doğru 8 ağaç dalı temin etmelisiniz. Her ağaç dalının çıkıntılarını temizledikten sonra uçlarından iz bırakmayan yapıştırıcı ile duvarınıza yapıştırmalısınız.

Yılbaşı Ağaçları
Yılbaşı Ağaçları
Yılbaşı Ağaçları

Kısa olandan uzun olana doğru alt alta sıraladığınız ağaç çubuklarınız, üçgen görüntüsü oluşturacaktır. Daha sonra oluşturduğunuz üçgenin çevresini beyaz veyahut sarı led ışık kablosuyla dolamalısınız. Yaktığınızda içi çubuktan dışıışıktan bir çam ağacınızolacaktır. Üstelik yer kaplamayan, duvarda hoş bir obje olarak görünecektir. Tercihinize bağlı olarak çubukların üzerini renkli simlerle, süslerle kaplayabilirsiniz.

Yılbaşı İçin Duvarda Küçük Çam Ağacı

Yılbaşına girerken büyük ve yer kaplayan bir çam ağacı istemeyenler içinalternatif çam ağacımodelleri bulunmaktadır. Bunun için iki adet yeşil karton, yılbaşı süsü ve led bulmanız yeterli olacaktır. Büyük ve yeşil kartonlarınızı ikisi bir ağacı tamamlayacak şekilde kesmelisiniz. Çift taraflı yapıştırıcı ile duvarda iz bırakmayacak şekilde yapıştırmalısınız.

Yılbaşı Ağaçları
Yılbaşı Ağaçları

Çam ağacı şeklini verdiğiniz yeşil kartonlarınızı yapıştırdıktan sonra çevresini led ışıkla geçmelisiniz. Işığınız devamlı yanıp sönen rengârenk ledlerden olursa ağacınız daha güzel görünecektir. Üzerine ise kar tanesi,yılbaşı ağacı süsleriyerleştirebilirsiniz. Küçük fakat çok sevimli bir ağacınız olacaktır.

Yılbaşı İçin İp Yumaklarından Çam Ağacı

Çam ağacınızınsizi yansıtmasını isterseniz size özel objelerle hazırlayabilirsiniz. Herkesten farklı bir ağaca sahip olmak içinse ip yumaklarınızı tercih edebilirsiniz. Rengârenk iplerin çok olduğu bu dönemde iplerinizi yumaklar halinde hazırlamalısınız. Yuvarlaktan ziyade oval şekilde ipler olursa daha kolay duracaktır.

Yılbaşı Ağaçları
Yılbaşı Ağaçları

En alta geniş ve tek sırada dizdiğiniz iplerinizin üzerine daha dar bir sıra dizmelisiniz. Bu şekilde minik birçam ağacıoluşturacak şekilde üst üste ipleri sıralamalısınız. En son güzel bir ışıklandırma ile ağacınızın çevresini sarabilirsiniz. Sevimli ve farklı bir görüntü oluşturacaktır.

Yılbaşı İçin Sticker Çam Ağacı

Yılbaşında çam ağacıkullanmak istemeyen kişiler için farklı pek çok alternatif bulunmaktadır. Duvarda sorun yaratmayan ancak çok şık görünen sticker malzemeleri bunun için en ideal olanlardır. Hem uygun fiyatlı hem de pek çok çeşidi bulunan stickerları kullanabilirsiniz. Bunun için kendi karakterinizi yansıtan, sizin için önemli olan sticker malzemelerinizi almalısınız.


Aldığınız sticker malzemelerini boş bir duvara dardan genişe doğru üçgen oluşturacak şekilde yapıştırmalısınız. İstediğiniz her modeli kullanabileceğiniz stickerlarınızla üçgen ağaç görüntüsü oluşturmalısınız. Siyah bir çam ağacı gibi duran bu yapıştırmaları, led ışıkla aydınlatarak çam ağacınızı tamamlayabilirsiniz.

Yılbaşı İçin Brokoli Çam Ağacı

Yılbaşı ağacının oturma odasında değil de mutfakta durmasını isteyenler için brokoli ağacı oldukça idealdir. Yeşil bir çam ağacı almak yerine brokoliden bir ağaç oluşturabilirsiniz. Yaklaşık 3 kilogram brokolinin üzerinde herhangi bir oynama yapmadan, üçgen şeklinde üst üste konması gerekmektedir.

Yılbaşı Ağaçları Yılbaşı Ağaçları

Dışarıdan bakıldığında sapları görünmeyecek şekilde sıralanmış olan brokoli ağacına süs olarak havuç, domates, limon sıkıştırabilirsiniz. Birkaç gün için eğlenceli bir yılbaşı ağacı olacaktır.

Yılbaşı İçin En Sevdiğiniz Mısralarla Çam Ağacı

Yılbaşı ağacını daha anlamlı kılmak isteyenler için şiir mısraları yardımcı olacaktır. Bunun için üzerine yazı yazılabilecek renkli A4 yapraklarından temin etmeniz gerekmektedir. Hazırladığınız renkli A4 yapraklarının üzerine sizi en çok etkileyen şiir mısralarını yazmalısınız. Büyük ve kâğıdı dolduracak şekilde yazdığınız bu yazıları kâğıdı kullanacağınız şekle göre yazmaya çalışmalısınız.

Yılbaşı Ağaçları

Yazma işlemi sona erdiğinde kâğıtlarınızı duvarda çam ağacı oluşturacak şekilde yapıştırmalısınız. Çift taraflı duvar yapıştırıcısı ile yapıştırdıktan sonra çevresinden led ışık geçmelisiniz. Hem kusursuz hem de manidar bir çam ağacı oluşturacaktır.

Yılbaşı İçin Eldiven Çam Ağacı

Yılbaşını hastane ortamında çalışarak geçirecek olanlar veyahut farklı bir ağaç isteyenler içinen ideal çam ağacıeldivenle oluşturulur. Bunun için önce yeşil, mavi ve beyaz eldivenler temin etmelisiniz. Daha sonra her eldiveni balon gibi şişirmeli ve ağız kısmını bağlamalısınız.

Yılbaşı Ağaçları
Yılbaşı Ağaçları
Yılbaşı Ağaçları

Onlarca eldiveni büyük ve yuvarlak bir kütük ya da karton üzerine yapıştırmalısınız. Yukarıdan daralan ağacı aşağı doğru genişletmelisiniz. Dışarıya onlarca parmağın uzandığışık bir çam ağacıolacaktır. Dilersenizyılbaşı süslerinide yerleştirebilirsiniz.

Yılbaşı İçin Fotoğraf Çam Ağacı

Yılbaşında sevdiklerinize sürpriz yapmak veyahut onları da yanınızda hissetmek için fotoğraflı birçam ağacıhazırlayabilirsiniz. Çıkaracağınız fotoğrafları duvara çift taraflı yapıştırıcı ile yapıştırarak ağaç şekli oluşturmalısınız.

Yılbaşı Ağaçları

Ağacınızın üst kısmı dar, alt kısmınınsa geniş olmasına özen göstermelisiniz. Daha sonra çevresini led ışıkla sarmalısınız. Hem aydınlık hem de ışıl ışıl anılarla dolu birçam ağacınızolacaktır.


En Güzel Çam Ağacı Sizin OlsunEn Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun

Related news En Güzel Çam Ağacı Sizin OlsunEn Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun


En Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun


En Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun


En Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun


En Güzel Çam Ağacı Sizin Olsun