Elma ile lezzetli puf

Elma ile lezzetli puf

Elmalı puflar, çok sayıda favori yemeğidir. Bu parti lezzetli, doyurucu ve ucuzdur. Belki de bu sebeple her çadırda pastanede, zorunlu bir yemek var.

Ama bunu evde kolayca yapabilirsinizkoşulları. Özellikle elmaları olan elmalar için tarifi biliyorsan. Günümüzde, her markette satılan puf böreği satışa sunulduğunda alışılmadık derecede basitti.

Yani, bir bezrozhevy puf böreği bir paket satınve bir çift elmalar. Hamur en iyi plakalarda alınır, onunla çalışmak daha uygundur. Meyveleri soyun, çekirdeği ve kemikleri çıkarın ve ardından küpleri kesin.

Ponponlarda ham elma ekleyebilirsin, ama daha lezzetli.Onları özel bir şekilde pişirirsen. Bunu yapmak için tavada birkaç kaşık tereyağı ekleyin ve ısıtın. Daha sonra yağ dilimlenmiş elmalar, birkaç kaşık şeker dökün ve yarım limon suyu dökün. Elmaları, pişirilene kadar sürekli karıştırın. Aynı zamanda, elma suyunun kalınlaştığından emin olun. Bu yaklaşık 5 dakika sürecek. Dikkatli olun, ateşte elmaları fazla yormayın, ya da puflardan ve yanıklardan sızan, çirkin, itici bir kütleye dönüşebilir. Elmaları soğumaya bırakın.

Elmalar soğurken, testle çalışabilirsiniz. Önceden çözülmelidir. Hamur, yaklaşık 10 x 10 cm boyutlarında kareler halinde kesilir ve biraz dışarı doğru yuvarlanır. Sadece yuvarlanmalıdır, hamurun katmanlı yapısına zarar vermemek için sadece tek bir yönde gereklidir. Elmaların her bir kare dolgusunun yarısına koyun, karenin üst yarısıyla örtün. Bir zarf yapmak için kenarları koruyun. Kenarlar çatalla tutturulursa, pişirildikten sonra pürüzsüz, güzel ve desenli olacaktır.

Elma ile her bir pufun ortasında1 cm aralıklı bir bıçakla üç çentik yapın. Ponponların pembesini döndürmesi için onları şekerli çırpılmış yumurta ile yağlayın. Tatlı hamur işlerini seviyorsanız, pufları yukarıdan şekerle serpin. Ayrıca hazırlanan puf şeker tozunu da serpebilirsiniz.

Gelecekte yağlanmış bir fırın tepsisine koyun. İyi ısıtılmış bir fırında elma ile pufları pişirin. Yaklaşık 200 derecelik bir sıcaklıkta pişirme yaklaşık 10-15 dakika sürecektir.

İstenirse, elmalar başka herhangi bir meyve ile değiştirilebilir. Çok lezzetli, armut, şeftali ve kayısı gibi bir fırında döner.

Bu gibi puflarla mükemmel bir tada sahiptir.reçel. Ana şey, o çekirdeksiz olmasıdır. Sadece, reçelli puflarda kenarları dikkatlice soymak gerektiğini unutmayın. Aksi takdirde, reçel fırın tepsisine akabilir ve yanabilir.

Puf böreği, bağımsız olarak pişirilebilir.Ancak bu süreç biraz sabır ve dikkat gerektirecektir. Bu testin ana bileşenleri un, su, tereyağı ve tuzdur. Hamur, soğuk tereyağın kademeli olarak eklendiği su ve undan yoğrulur. Yağ miktarının kullanılan un miktarına eşit olduğu unutulmamalıdır.

Mümkün olduğunca çok katman elde etmek içinHamurun ince bir şekilde yuvarlanması, tereyağının yarısına koyulması ve ikinci yarısı ile kaplanması gerekir. Hamuru birkaç kez katlayın ve buzdolabına koyun. Yaklaşık on dakika içinde prosedürü tekrarlayın. Ve böylece en az beş kez yapılması gerekiyor.

Doğru pişirilmiş puf teknolojisiTest birkaç saat sürüyor. Bu yüzden birçok ev kadını rahatsız etmemeyi tercih ediyor, ancak hazır puf böreği satın almayı tercih ediyor. Çoğu üreticinin, elmalarıyla mükemmel puflardan elde edilen oldukça iyi bir hamur yaptıklarını belirtmek gerekir.Related news

 • Düşlerin yorumu ve doğru yorumlanması: neden bir kız arkadaşının hamile olduğunu düşler
 • Boya Kalemlerle Resim Çerçevesi Yapımı
 • Restoran Birch Grove, Nizhny Novgorod: inceleme, menü, rehber ve yorumlar
 • Youtubeun nasıl bir ortağı olunur Bir ortaklık başvurusu nasıl yazılır
 • Elma püresi

 • Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf


  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf

  Elma ile lezzetli puf