Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler


Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler

Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler

Kış sezonun en önemli parçalarından biri tartışmasız botlardır. Botlar tüm kıyafet seçimlerinin altında çok şık durmaktadır ve özellikle kısa botlar çok revaçtadır. Botları her çeşit pantolonla, etek ve elbiselerle kullanmak mümkündür bu nedenleelbise ve bot kombinleri için önerileroldukça fazladır.

Elbise ve Bot

Triko elbiseler kış aylarında çok tercih edilir ve triko elbiselerle birlikte yapılan bot ve kaban kombinler çok şık olur. Diz altı triko elbiselerle birlikte kalın yün çoraplar kullanılabilir ve kadınlara sıcak bir kış geçirmelerinde yardımcı olur. Renkli ve hatta desenli triko elbiseler kış aylarının vazgeçilmez şıklığıdır.

Kışlık botlar deri veya süet tasarlanmış olabilir. Son zamanların trendi bilekte biten kışlık botlardır. Bilekte biten bot modelleri her kıyafetle kullanım imkanı tanıdığı içinelbise ve bot kombinleri için önerilersık yapılmaktadır.

Kışlık Elbiseler

Kışlık elbise seçimi için pek çok alternatif vardır. Triko ve yün elbiseler kış aylarının vaz geçilmezidir fakat son zamanlarda kadife elbiseler çok öne çıkmıştır. Kadife elbiseler uzun kullanılabilir ve kadife elbiseyi kat kat kombin yapmamak gerekir. Kadife elbiseler bilekte biten topuklu botlarla çok şık olacaktır ve elbise büyük küpelerle tamamlanmalıdır.

Kadınlar kısa elbiseleri tercih ediyorlarsa trend olan kadife elbiseler kısa kullanıma da uygundur. Kısa kadife elbiseler deri ceket, postal ve büyük sırt çantaları ile tamamlandığında son derece cool bir görüntü verir.

Havalar soğumaya başlayınca midi boy elbiseler boy göstermeye başlar fakat midi elbiseleri kullanırken dikkatli olmak gerekir. Midi elbiselerin kendisi şıktır ve ekstra çaba sarf etmeye gerek yoktur sadeceelbise ve bot kombinleri için önerilerdikkate alınmalıdır. Midi elbiselerin cinsine ve havanın durumuna göre birçok ayakkabı modeli ile kullanılması mümkündür. Midi elbiselerle kısa bot kullanmak daha doğru olacaktır yüksek botlar bacak boyunun kısa gözükmesine neden olabilir.

Mimi elbise tercihlerinde spor bir hava yakalanmak isteniyorsa postallar hoş bir seçim olur. Kısa botlar da mini eteklerle çok şık durmaktadır. Mini elbiselerle kullanılacak bütün bot modelleri çok şık olacaktır.

Related news Elbise ve Bot Kombinleri İçin ÖnerilerElbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler


Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler


Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler


Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler


Elbise ve Bot Kombinleri İçin Öneriler