Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

"Eko": çocuk ayakkabıları, en iyi

"Başkalarının çocukları hızlı büyür," - kimSadece konuşan böyle bir cümle duydum! Bununla birlikte, çocuk ayakkabılarını satın almaktan bahsedecek olursak, kendi çiçekleri hemen kazanıyor gibi görünüyor. En son "bir marjla" bir çift satın aldı, ama şimdi oğlu kaşlarını çattı ve çizmenin sıkışmasını sağladı.

Ekko çocuk ayakkabıları

Pahalı ayakkabıları satın almaya değer midir

Aslında bir çocuğun bacağı büyüyebilirbir yıl boyunca 2-3 boyda, bu nedenle çizmelerin geçmişe doğru olduğu ve bugün olduğu gibi görüneceği için saymak zordur. Ve ayakkabılar sadece boyut olarak uygun olmamalı aynı zamanda pratik, uygun olmalı. Tüm bu ölçütler Ecco tarafından karşılanmaktadır. Bu şirketten çocuk ayakkabıları genellikle suya dayanıklıdır.

Eko'nun Avantajları

Ayakkabı gereksinimleri herkes için farklıdır, ancak çoğunlukkolaylık ve güç ilk etapta yer alacak. Bu özellikle çocuk ayakkabıları için geçerlidir. Kış ayakkabıları cildi, ilk kar tanecikliğinden sonra ıslak olursa, büyük olasılıkla sahipleri bütün kış boyunca çiğ bacaklarıyla dolaşırlar. Çocuk kış ayakkabıları "Ekko", özel özelliklere sahip bir malzemeden yapılmıştır. İçerdeki nemin olmasına izin vermez, ıslanmaz. Ancak bu çizme bacağı soluyor ve terlemiyor. Bir çocuğun ayakları üzerinde güvenilir ayakkabılar çok önemlidir. Bu nedenle birçok ebeveyn, gorteks materyali olan ayakkabıları tercih etmektedir, örneğin "Eko".

Çocuklar için ayakkabılar yalnızca güvenilir olmakla kalmamalıve kolay. Bu nedenle, doğal kürk üzerindeki herhangi bir izolasyon uygun değildir. Kürk, tabii ki, ayak sıcak vermeyecektir, ama aynı zamanda ayakkabı çocuğun hareket etmesi için çok sakıncalı olan ağır ve hantal olacaktır. Ağır ayakkabılardan kolayca tırmanabilir, yaralanabilirsin.

çocuk kış eko ayakkabıları"Eko" - çocuk ayakkabıları (hatta yetişkinler için) çok hafif. Üretimde modern malzemeler kullanılıyor, bu nedenle çizmeler ya da çizmeler hiç de ağır değildir aksine çok rahat.

Çocuklar ayakkabı bağı ve yıldırımdan hoşlanmazlar. Danteller dikkatli ve uzun bağlanmalı ve çizmeler sık ​​sık sıkışmalıdır. Buna ek olarak, böyle bağlantı elemanları - herhangi bir ayakkabı veya çizme zayıf noktası. Karda dolgu yapıldığı ve çizme fermuar yanından ıslanmaya başlıyor. Asıl olarak, bu problem firma "Ekko" tarafından çözüldü. Velcro'da neredeyse her şeyin bulunduğu çocuk ayakkabıları. Ve Velcro genellikle çok yüksek kalitede, iki ya da üç mevsim için çalışıyorlar. Böyle bir toka bulunan bir önyükleme veya çizme saniyede takılabilir; bu da genç serseri için çok değerlidir.

çocuk ayakkabı boyutlu ızgara echo

Ayakkabı ayağa nasıl seçilir

"Ekko" dan ayakkabılar farklı olabilir. Aksine, çoğu zaman dar pedlerde dikilecek firmalar var. "Eko" - evrensel şirket, burada herhangi bir tırmanış için, ayağın her genişliğine ayakkabı bulabilirsiniz. "Ekko" çocuk ayakkabılarının boyut ızgaraları genellikle herhangi bir markalı kutunun kapağının arkasında tasvir edilir. Ayakkabı çocuklara ayrılmıştır (yukarı 28-ölçere), ergen ve yetişkin (yukarı 35-inci ve bazen yukarı 38-ölçere). Ve 36. boydaki bir genç ayakkabının, aynı büyüklükteki bir ayakkabından biraz daha küçük olduğunu, ancak yetişkin bir yöneticiye ait olduğunu fark ettim.

Bu, bir sezon için tek bir çocuk için yeterli olmayan, güvenilir, konforlu ve güzel bir ayakkabıdır.

“Eko” firması yılda bir güncelleme yapar ve bazen tasarım çözümleri oldukça cesurdur.Related news

 • Enişte’nin uyutulmasını önlemek için kampanya
 • Evde Doğal Dudak Nemlendiricisi Nasıl Yapılır
 • Çin dünyadaki en kalabalık ülkedir
 • Mısır Unlu Ve Dereotlu Poğaça – Poğaça Tarifleri – Denenmiş Tarifi
 • Serçe Ayakları Örgü Modeli Yapılışı

 • Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi


  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi

  Eko: çocuk ayakkabıları, en iyi