Doty-2 nin çipleri ve sırlarıDoty-2 nin çipleri ve sırları
Doty-2 nin çipleri ve sırları

"Doty-2" nin çipleri ve sırları

"Dota-2" - en yaygın olanlardan biridünyada online oyunlar. "Warcraft" "Frozen throne" için ünlü kart temelinde oluşturuldu. Oyunun benzersizliği, çeşitliliğinde yatmaktadır. Her parti diğerine benzemez. DotA'da her gün 500 binden fazla insan oynar. Oyunda, ödül fonları Nobel Ödülü'nü geçen siberport turnuvaları var.DotA 2'nin Sırları "Dota-2" nin sırları, birçok oyuncu tarafından bilinir, ancakdeneyimli bir kullanıcı bile onlar hakkında hiçbir fikri olmayabilir. Yeni başlayanların becerilerini geliştirmek için aşağıdaki bilgileri okuması özellikle yararlıdır.

Nasıl çiftlik

Altın "Dota-2" oyununda büyük önem taşıyor. İlaç sırları önemli bir yer tutar. Onsuz, gerekli şeyleri toplayamayacaksınız. Bütün oyunu harita üzerinde oynatabilir ve düşman kahramanlarını öldürebilirsin, ama son dakikada sersemletici oyuncuyu sürünen sersemletmek, oyunun gidişatını ekibinin lehine kolayca değiştirebilir. Oyunun ilk aşamalarında çiftlik yapabilmek özellikle önemlidir. Çizgi üzerinde durduğunuzda, kavga her bir mafya için tam anlamıyla gerçekleşir. Kuleye yeteri kadar yaklaşırsanız, bu size büyük zararlar verecektir. Kendi kulelerinin altında duran kahramanlar, kolayca sürünerek çiftleşebilir.

Yani onları her zaman dövmeyin. Altın almak için, son darbeyi vurmak için sürünmeyi bitirmek yeterlidir. Sadece bu durumda ödül ve ek deneyim alacaksınız. Amacıyla başarıyla bitirmek oyun ayarlarından otomatik saldırıyı kapatmak için. Ayrıca saldırı anahtarını da belirtebilirsiniz. "Doty-2" nin sırlarını bilen deneyimli oyuncular, sürüngenlerin tamamını toplayıp, sadece bir kez herkese vurabilirler. Tabii ki, bu beceri deneyim ile gelir. Ayrıca kazanılan tecrübe miktarının, hedeften kısa mesafede olan dost kahramanlara da bağlı olduğu dikkate alınmalıdır. Yani, daha fazla kahraman çizgide, deneyim kazanacak kadar az. Bunu önlemek için, çevrimiçi farklı taktik yerleştirme Persleri kullanın. Örneğin, Kerry giriş veya spektrumlar gibi güçlü yalnız gidebilir - bir satırda ayakta. Bu, deneyimin hızlı bir şekilde kazanılmasını ve mümkünse altını kolaylaştıracaktır.

reddetme

Düşmanın çiftliğini izlemek de önemlidir. Sonuçta, oyunun sonucu buna bağlı. Düşman çiftçiliğine giden yolun 6. seviyesine kadar ayakta durmanın en kolay yolu bu. Rakibinize sürünmeleri bitiremediler, inkar etmek zorundalar, yani hedefe ulaşmak için. Bunu yapmak için, saldırı anahtarını kullanın. Varsayılan "A" harfi. Üzerine tıklayın, daha sonra az sağlığa sahip olan sürünme üzerine. HP'nin tam olarak bir vuruş kaldığından emin olmanız önemlidir, aksi takdirde rakipler için daha kolay hale getirebilirsiniz.Sırlar oyunu DotA 2 Bitiş bittikten sonra samimi sünme görünürünlem işareti animasyonu. Bazı kahramanlar da sözler yapıyor. Örneğin, Viper: "Aaa, dinaid". Sol alt köşede, öldürdüğünüz sürünmelerle ilgili bilgileri görebilirsiniz. Doty-2'nin sırları, kahramanlarınızı da bitirebileceğinizi söylüyor. Pek çok oyuncu bilmeden küçük müttefikleriyle müttefiklerini öldürmeye çalışır ve savaşlara katılmaz. Kahraman sadece sihir altındaysa, aşamalı olarak hayat süren bitmiş olabilir. Örneğin, bir ultimatum veya Venomanser'ın zehiridir. Bir müttefikin biraz HP'si var ve büyüsü hala öldürürse, ona vurabilirsin.

Ormandaki çiftlik

Birçok oyuncu ormanda çiftlikte yarışabilir. Bu özel bir taktik. Ve bu rol herkes için uygun değil. Genellikle, bir kahraman seçerken, ormanda başarılı bir şekilde altın toplayabilme yeteneği belirtilir. Bunu yapmak için gereken beceri ve başlangıç ​​özelliklerine ihtiyacınız vardır. Örneğin, ormanda, Ursa ve Layfstiller güvenle çiftçilik yapabilir. Orada bir Viç veya Aparat çok uzun sürmeyecek. Kahraman, hızlı bir şekilde veya vampirizme saldırmak için güçlü bir güç ve yetenek göstergesine sahip olmalıdır.

Nötr sürünmelere daha fazla zarar vermek için özel bir nesne vardır - bir balta. Sadece 225 altınya mal olur ve% 25 daha fazla hasar vermenizi sağlar.

Tarafsız sürünür

Önce zayıf nötrleri öldürmeye başla. Genellikle daha büyüktürler, ancak daha az yaşamları vardır. Bir trol sihirbazını yendiysen, o iskeletleri oluşturana kadar bekle. Bu onları öldürmek için ekstra altın verecek. Ormandaki uzun bir çiftlik için vampirizm için bir şeyler toplaman gerekiyor. Eğer böyle bir konu Dominator ise, her 30 saniyede bir sürünme yapabilirsin. Bir tank olarak kullanılabilir. İlk saldırır ve sürünürler, tamamen görünmez kalırken, sakince zarar verdiğiniz sürece vurur.

"Doty-2" nin sırları, mücadelenin taktiklerini içerir. Nötr sürünmeler, meydana geldikleri yerde başka canlılar yoksa, her dakika başında ortaya çıkarlar. Küçük bir hile var. Dakikanın sonunda "sürünen" sürünme yapmak gereklidir, böylece sizi takip edeceklerdir. Onları spawn'dan çıkarırsın. Böylece, bir noktada iki kısım nötr sürünlerin yoğunlaştığı ortaya çıkmaktadır. Onlar yığınlar denir. Yığınların yaratılması çiftliği kolaylaştırır, çünkü bir seferde iki kat daha fazla öldürürsünüz.

Ne zaman gitmek

Aldıktan sonra ormana gitmek en iyisidirBirinci veya ikinci seviye, çünkü oyunun başında karakterler oldukça zayıftır. Hattında durun, ama mana harcamayın ve düşman kahramanlar ile ciddi kavgalar yapmayın. Kahramanların sırlarını bilmek önemlidir. Bu durumda "DotA-2", oyunun ilk aşamasında kendiniz ve takım için bir avantaj elde etmenizi sağlayacaktır.DotA 2 şeylerin sırları Kahraman Ursa alışılmadık bir yüksek hıza sahipSaldırı. Onun ultrasonu hasarlıdır. Bir bot satın aldıktan hemen sonra, "Vladimir" montajına başlayın. Vampirizmi aldıktan sonra Roshana'ya güvenle gidebilirsin. Oyundaki en güçlü mafya senin yumruklarını kaldıramaz. Deneyim ve ölümsüzlük kalkanı ve takım ek altın kazanacaksınız.

Eczaneye müdahale etmek

Ormandaki çiftlik, kahramana çok miktarda altın verecek. 25. dakikada, bagajınıza güvenli bir şekilde ve iki ciddi mecliste binebilirsiniz. Yüklü bir kahramanın ormanından çıkmak, rakip takım için gerçek bir sürpriz olabilir. Bu nedenle oyundaki önemli bir nokta düşman ormanı üzerindeki kontroldür. Oyunun "Dota-2" nin sırlarını bilen, bir oyuncu ilk dakikadan kahramanların birinin ormanın tarlalarını yapabileceğini düşünebilir. Örnek liste: Ursa, Gulya, Leoric, Enigma, Cheng, Keçi. Eğer bu Perslerden birinin düşman zirvesinde bulunduğunu gördüyseniz, karşı koymaya hazır olun. Bunu yapmak için, ormana koyabilirsiniz.

Dota 2 İlaçların Sırları

Ve şüphelenmeyen oyuncu olur olmazHP'nin yarısından daha az kalacaktır, birlikte gidebilir ve süzebilirsiniz. Böyle gankslar her zaman elde edilemez. Ama yumurtlamanın küçük bir sırrı var. Eğer kondisyonu, görünürlüğünün bulunduğu bölgede nötrlerin görünmesi için bir yer olacak şekilde yerleştirdiyseniz, o zaman onlar ıslah etmeyi bırakacaklardır. Bu, çiftliğin düşman kahramanı mahrum edecektir. Eğer böyle bir numara yapıldıysa, o zaman mavi koğuş ya da Toz al. Bu şeyleri sürünmenin görünmeyeceği bir yere uygulayın ve büyük olasılıkla sebebi bulacaksınız.

Pasif yeteneği belirtilmelidirBluesakera, düşük HP ile düşman kahramanlarını hissetmesine izin veriyor. Bu nedenle, bu kahraman için oynamak, ormandaki bir düşman çiftliği olasılığı varsa, bu beceriyi ilk seviyelerde pompaladığınızdan emin olun.

"Dota-2": sırlar ve cips

DotA'nın ana yongalarından biri bir derlemebir sürü kahramanlar. En iyi yoldaşlardan biri Gülya'dır. Hepsi onun ultrasına teşekkürler. O, müttefiklere implante edilebilir ve orada, diğerlerine görünmez olabilir. Lifstiller dışarıya çıktığında, etraftaki düşmanlara hasar verilir. Kahramanın sağlığı, hedefinin mümkün olan maksimum HP sayısına bağlı olarak kendini geri yükler. Bu yeteneği Baratrum ile kullanabilirsiniz.DotA 2'nin kahramanlarının sırları Harekete geçmek, aşağıdaki şemaya göre gereklidir. Lyfstiller Baru'ya tırmanıyor. Hedefi bulur. Geri kalanlarla savaşan bir kahramanı olmalı. Ayrıca kulelerinden çok uzakta olduğu da arzu edilir. Baratrum onun yeteneği ile "koşmak" üzerine alır. O, maksimum hızda hareket ederken, hedefe ulaştığı zaman, kamp gerçekleşir. Ve sonra aniden Gulya var. Böyle bir pakete karşı direnmek zor olacak.

Oyuncu Bakımı

Oyuncu bile olsa Ghoul'u da kullanabilirsiniz."duş aldı". Karakteri oyunculuk karakterlerinden birine koyun. Bunu sürekli izlemek gerekli değildir. Fakat müttefik öldüğünde, yeni bir Lifestil bundan ortaya çıkar. Tabii ki bu, hem öldürmenin hem de buna göre, rakibe ek altın getirilmesine yol açabilir. Ancak Gülya'nın kesin bir darbe alacağı da olası.

Gizli Mağaza

Birçok acemi oyuncu hakkında bir şey bilmiyorGizli bir dükkan gibi bir yer. "DotA-2", oyuncunun bazda kendinden bir şeyler satın almasına izin veriyor. Ancak bazı meclisler için, olmayan eşyalara ihtiyacınız var. Gizli mağaza ilk DotA'da ortaya çıktı. Oyun argoda, dışsal benzerlik nedeniyle evsiz olarak adlandırıldı. Gizli dükkan ("Dota-2") yerini biraz değiştirdi. Her takım için sadece iki tane var. Bir oyuncu bunlardan herhangi bir şey satın alabilirsiniz.pillbox 2 sırlarının içeriği

Işık kuvvetlerinde üst kısımdaki ormanda bulunur.hattı. Buna üç şekilde girebilirsiniz: tepeden, tepeden, ortadan. Roshan kafesinin yanında, botun yanında karanlık bir takımı var. Bir gizli dükkanda, pahalı eserler satılmaktadır. Bazı montajlar sadece burada monte edilebilir. Örneğin, Rapier.

Kurye Sırları

Kuryenizde panelde bir düğme varYönetimi, anında gizli bir mağazaya gönderir. Varsayılan değer W'dir, ancak düzen ayarlarını değiştirebilirsin. Kuryenin sadece partinizin deposuna uçacağını (veya devam edeceğini) düşünmek önemlidir. Bu nedenle, yakındaki bir karışım varsa, oraya göndermemek daha iyidir.

Düşman gizli dükkânının kontrolü ile iyi karşılanacaktır. Er ya da geç oyunculardan biri ona gelecek.

2 Dükkanın Sırrı

Öyleyse Ward'u oraya koy. Bu alanda haritada bir düşman görüntüsü belirdiğinde, bir komutla ona saldırabilirsiniz. Birinin tek başına tek başlarına gittiği için ona yardım etmesi olası değildir. Ayrıca düşman kurye görebilirsiniz. Onun cinayeti tüm takımın altına altın getiriyor. "Tavuğun" yeniden canlanması iki dakikadan fazla sürüyor. Şu anda, düşman oyuncular kendilerine bir şeyler teslim edemeyecekler ve onlardan sonra gitmek zorunda kalacaklar. Ve zaman alır.

Sırların bileşimi. "DotA 2"

DotA'da çok fazla sır var. Bazıları karakterlerin belirli yetenekleri ile ilgilidir. Lich, ulta ile düşmanın oyununu oldukça bozabilir. Agony'yi topladıktan sonra, yeteneğinin zıplamaları sonsuz hale gelir. Büyük taş nötr sürüngenlerde Ult uygulanmalıdır. Büyüye karşı bağışıklıkları var. Bu nedenle, yetenek onlara zarar vermeyecek ve atlamalar her zaman devam edecektir. Yaklaşan düşman kahramanı derhal ulta eylemi altına düşer. Yetenek görecelidir. Ve olasılık, düşmanın DotA-2'nin sırlarına adanmamış olması büyük bir olasılık.

Olağandışı şeylere de katkıda bulunabilirfırsatların kullanılması. Örneğin sıradan bir teleport, Puja'nın herhangi bir kahramanı hızla öldürmesine izin verecektir. Teleportlamayı üssüne başlatmak ve son anda Hook'a düşmana atmak gerekir.
Böylece, sonuncunun olduğu yerde kuyu altında birlikte taşınırsınız.

Eczane, yetenekler, şeylerin sırlarına ek olarak,gizli bir sır var. "DotA-2", oyun taktikleri için doğru seçim anlamına gelir. Bu, oyuncular arasında sürekli iletişim gerektirir. Zirveden hemen sonra, düşmanın zayıf noktalarını belirleyin. Bunlar, örneğin, hatlarındaki bir grup sihirbazdır. Onlara karşı kerry koyabilirsiniz. Muhtemelen gerekli eczaneyi alamayacak, ama seviyesi yükselecek. Ve ulta'nın resepsiyonuyla, ekibiniz zayıf büyücüler çetelebilecek. Her zaman koğuşları koy. Zaman çizelgenizde kimin destek olacağını önceden belirleyin. "Doty-2" nin sırları, yeteneğinizi önemli ölçüde artırmanıza izin verecektir.

Doty-2 nin çipleri ve sırlarıDoty-2 nin çipleri ve sırları

Related news

 • Dudak Dolgusu Nedir Nasıl Yapılır
 • Evde kaş kalınlaştırma yöntemi
 • Mastit (Meme İltihabı) Nedir Mastit Belirtileri ve Tedavisi
 • Erkekler Neden Dizlerinin Üstünde Evlilik Teklifi Eder
 • Nişan Kurdelesini Kim Keser

 • Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları


  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları

  Doty-2 nin çipleri ve sırları