Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 2019

Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 2019
18.05.2019

Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 96

"Doppelherz Lesitin": talimatlar ve referanslar

Bu biyolojik olarak nedirDoppelgerc Lecithin gibi aktif bir ajan mı? Özellikleri, endikasyonları, özellikleri ve kontrendikasyonları daha fazla dikkate alınacaktır. Ayrıca bu ilacı kullanmanın ve yan etkilerini öğreneceksiniz.doppellets lesitin

Bileşim, biyolojik katkı maddesi formu

Bioadditive "Doppelgerc Lesitin" üretilir30 adetlik bir karton paket içinde paketlenmiş jelatin kapsüller. E vitamini, lesitin, nikotinamid, vitamin B2, B1, B6 ve B12 ve folik asit:, aşağıdaki aktif elemanları ihtiva eden bu kompleksin bir parçası olarak. gliserol, jelatin, su, soya fasulyesi yağı, gliserol monostearat, sorbitol ve renklendiriciler: Ayrıca olarak ilaç, aşağıdaki katkı maddelerini içermektedir.

Biyolojik aktif katkı maddesinin özellikleri ve özellikleri

İlaç "Doppeller" nedirAktif Lesitin-kompleksi? Uzmanlara göre, bu insan sinir sistemini güçlendiren ve ayrıca beynin işlevini geliştiren biyolojik bir tamamlayıcıdır. Terapötik etkinliği, bileşimi oluşturan bileşenler tarafından tamamen belirlenir. Şimdi özelliklerini ve özelliklerini düşünelim.

Lesitin, beyin ve sinir sisteminin çalışmasında yer alan en önemli unsurdur. Ayrıca hücre zarlarının üretimine katılır ve sinir dokusunda oluşturucu bir bağlantıdır.

Lesitin Doppelherz

Uzmanlar lesitin diyoryağlı maddelerin taşınmasında rol oynayan kolin ve linoleik asit gibi önemli bileşenlerin yanı sıra sinir uyarılarının normal davranışında. Bu bileşen, insan vücudunda meydana gelen en önemli süreçlerin bir kısmında aktif bir rol alır.

Lesitin alımını söyleyemiyoruz amaKandaki kolesterolü azaltmaya yardımcı olur ve lipotropik etki sağlar. Etkisi altında, birçok oksidasyon süreci aktive edilir, bazı vitaminlerin emilimi iyileşir, lipit metabolizması normalleşir ve organizmanın direnci artar.

Bu herkes için bir sır değil velesitin, eritrosit ve hemoglobin üretimini ve ayrıca hastanın ağırlığının normalleşmesini destekler. Ayrıca, asetilkolin üretimine katılır.

"Doppelgerc Lesitin" takviyelerinde hangi rolB grubunun vitaminleri mi? Talimatlara göre, B1 vitamini nörolojik hastalıklarda ağrıyı ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sinir hücrelerinde meydana gelen metabolik süreçler için de önemlidir.

doppellets lesitin kompleksi

B6 vitamini doğrudanEn önemli biyokimyasal reaksiyonların bir dizi. Buna ek olarak, vücudun doğal savunma mekanizmalarını virüslere ve patojenik bakterilere karşı geliştirir, beyin aktivitesini ve hafızayı harekete geçirir.

Hücre solunumu için B2 vitamini gereklidir. Bu eleman O'nun asimilasyonunu kolaylaştırır.2kumaşlar.

B12 vitamini hemopoezi önemli ölçüde artırır. Bu bileşen, Ulusal Meclisin normal çalışması için son derece önemlidir. Ayrıca miyelin üretimine de katılıyor.

E vitamini, cinsel durumu ve durumunu iyileştirirbezler, kalp kasının aktivitesini uyarır ve bir kişinin genel canlılığını arttırır. Vücuttaki bu elementin eksikliği, hemopoietik sistemdeki birçok değişikliğin gelişmesiyle ortaya çıkan olumsuz değişimlerin yanı sıra nörolojik rahatsızlıklara da yol açar.

İlaç "Doppelgerc Lesitin" nasıl çalışır?nikotinamid olarak bu öğe sayesinde? Söz konusu madde metabolik süreçlerin düzenlenmesinde yer olduğunu ve ciltte kolesterol ve kandaki trigliserid, yararlı etkileri azaltır ve Millet Meclisi fonksiyonları geliştirir.

lesitin doppelherz yorumlar

Folik asit gelince, yeni hücrelerin üretimi için çok önemlidir. Ayrıca, bu element, bir bütün olarak organizmanın büyümesi ve gelişmesi sürecinde protein metabolizmasında rol oynar.

Jelatin kapsül alımı için endikasyonlar

Hangi durumlarda hastaya "Doppelherc Lesitin-kompleksi" biyolojik eki verilebilir? Ekteki talimatlara göre, bu aracın aşağıdaki durumlarda uygulanması tavsiye edilir:

 • Ulusal Meclis çalışmalarını geliştirmek;
 • lesitin, B vitaminleri ve E vitamini kaynağı olarak;
 • düşünme ve hafızayı aktive etmek amacıyla;
 • kronik karaciğer hastalıklarının varlığında.

Diyet takviyeleri alımına kontrendikasyonlar

Kompleks "Lecithin Doppelherz" pratik olarak değilkontrendikasyon yoktur. Ancak uzmanlar, bu ilacı hastanın içeriğine yüksek hassasiyetle almanın önerilmediğini söylüyor. Ayrıca, söz konusu ilaç emzirme sırasında ve fetusu taşırken reçete değildir.

Biocohydrate "Lecithin Doppelherz": kullanım talimatları

Bu ilacı, yemek yeme sürecinde içeride bulundurmalısınız. Talimatlara göre, bu biyolojik ek her gün bir kapsül miktarında kullanılmalıdır.

İlacın süresi, katılan doktor tarafından belirlenmelidir.

Yan etkileri

Çoğu durumda, söz konusu ilaçhastalar tarafından çok iyi tolere edilir. Bazen kapsül alırken, hastalar ilacın çekilmesinden hemen sonra elimine edilen alerjik reaksiyonlar yaşayabilirler.doppelherz aktif lesitin kompleksi

Aşırı doz ve diğer ilaçlar ile etkileşim

Şu anda, ilacın aşırı dozda"Doppelgerz Active Lecithin-complex" bilgisi mevcut değildir. Ayrıca, diğer ajanlarla etkileşimi not edilmemiştir. Ancak bu, söz konusu ilacın kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir miktarda ve bir doktor tavsiyesi olmadan kullanılması gerektiği anlamına gelmez.

Raf ömrü, depolama ve satış koşulları

Bioadditive "Doppelherz" tıbbi reçete olmadan herhangi bir eczanede satın alınabilir. Jelatin kapsüllerini, üretim tarihinden itibaren üç yıl boyunca 25 dereceye kadar sıcaklıkta tutun.

Takviyeler "Lecithin Doppelherz": tüketici yorumları

Düşünülen biyolojik katkı hakkında yorumlarsayısızdır. Bu ilacı alan çoğu tüketici, uzun süreli kabul ile terapötik etkinliği hakkında bilgilendirir. Aynı zamanda BAA'nın sadece beyin aktivitesini geliştirmeye ve düşünme süreçlerini aktive etmeye değil, aynı zamanda kalp kasının işlevini ve durumunu normalleştirmeye de yardımcı olduğunu belirtiyorlar.

Ayrıca bazı incelemelerde hastalar "Doppelgerts Aktiv Lesitin" uykularını ve sinir sistemini aldıktan sonra önemli ölçüde düzeldiğini ifade unutulmamalıdır.lesitin doppelherz talimatları

Diyet takviyelerinin bir başka avantajı da maliyeti. Hastalara göre, bu ilacı sadece 30 kapsül içeren bir paket için 270-320 ruble alabilirsin.

Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 2019

Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 2019

Related news

 • II. Dünya Savaşı Alman Kaskı: Tarih ve Tanım
 • Erdem Yener yeni sezonda yok
 • EV YAPIMI ŞERBETLİ LOKMA VİDEOLU TATLI TARİFİ
 • Öfke nedir ve Nasıl baş edilir
 • Gribi, şifa veren 10 besin ile yenin Bu besinler gribe iyi geliyor

 • Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 60

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar


  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 26

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 45

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 97

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 84

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 79

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 12

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 48

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 46

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 59

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 58

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 95

  Doppelherz Lesitin: talimatlar ve referanslar 2