Doğru vizon ceket nasıl seçilir 2019

Doğru vizon ceket nasıl seçilir 2019 Doğru vizon ceket nasıl seçilir

Doğru vizon ceket nasıl seçilir

Yakın zamana kadar, doğal bir kürk ceket varKürkler, sadece yüksek rütbeli ve ünlü insanlardı. Birçok kişi bugün bu lüks ürünü satın almaya yetecek. Doğal kürkden bir kürk ceketinin varlığı, bir kişinin durumunu, toplumdaki konumunu ve maddi refahı belirler. Doğru kürk ceket nasıl seçilir ve bir hata yapmaz? Bu soru, böyle bir satın alma kararı almış birçok kişi tarafından belirlenir.

Doğal kürkten yapılmış ürünler satın alınmaz.bir yıl. Bu nedenle, doğru vizon kürk ceketin nasıl seçileceğine dair tavsiyelerin kullanılması gerekmektedir. En önemli şey, özel mağazaların hizmetlerini tercih etmektir. Daha sonra standart veya sahte bir kat satın alma şansı önemli ölçüde azalır. Buna ek olarak, bu mağazada sadece ürün seçiminde değil, aynı zamanda bakım için de tavsiye ve tavsiye alabilirsiniz.

Bir kürk ceket satın almak için yaklaşım dikkatli ve doğru olması gerekirtercihlerinizi bilmek. Her ne kadar satıcı-danışman seçimi sürecinde daha şık görünecek bir stil önerebilir. Modele karar verdikten sonra ürünü dikkatlice değerlendirmelisiniz. Her şeyden önce, terzilik kalitesine dikkat ediyorlar. Dikişler düzgün ve iyi dikişli olmalıdır. Kalitatif olarak dikilmiş bir kürk manto uzun sürecek. Daha sonra ürünün kürk tarafını kontrol etmelisiniz. Ütülemek için korkmayın, çalkalayın ve kürkü sallayın. Doğal kürk ellerin altında oynayacak. O parıldamalı ve parlamalı. Elinizle tutarsanız, orijinal konumuna geri döner. Bu onun doğallığını gösterir. Kalınlığını kontrol etmek için kürk üzerine hafifçe üfleyebilirsiniz. Satıcı, bir vizon kürk ceketini ne kadar doğru seçeceğini sormalı. Ve kürk ceketinin incelenmesine müdahale etmemelidir. Satıcının davranışına göre, kürkün gizli kusurları olup olmadığını tahmin edebilirsiniz. Eğer sakin ve ürünü iyi görme fırsatını verirse, kaliteden çok emin olduğu anlamına gelir. Eğer gerginse ve her şekilde bir kürk ceketini kontrol etmeyi engelliyorsa, davranışları için nedenleri düşünmeye değer.

Vizon erkeklerde kürk biraz daha uzun ve kabarıktabanı. Dişi kürk yumuşak ve hafif, görünüşte daha parlak. Aralarındaki önemli farkların kalitesi üzerinde. Bu nedenle, bir erkeğin veya dişinin kürkünü seçmek herkes için kişisel bir meseledir. Ana şey doğru vizon kürk ceket seçmek ve pratikte bu bilgiyi uygulamak bilmektir.

Bugün için kürk mantolar en çokpopüler ve yaygın. Bu kürk ısıyı mükemmel tutar ve çok saygın görünür. Ama başka doğal kürk ürünleri ve ürünleri var. Örneğin, Mouton'dan katlar. Bu nedenle kürklü mantoları çok sıcaktır. Doğru mouton paltoyu nasıl seçeceğinize dair ipuçları, başka bir kürk seçerken olduğu gibi aynıdır.
Bir kürk manto seçerken tüm nüansları dikkate almanız gerekir. Bu ürünü bir sezon için satın aldığınızı unutmayın. Kürk ceketinin rengi saç ve ten rengi ile birleştirilmelidir. Sarışınlar için, daha açık kürk renkleri uygundur. Esmerler bir kürk kat daha koyu tonları satın alabilir. Stil ayrıca önemli bir rol oynar. Figürle eşleşmeli, haysiyete önem vermeli ve eksiklikleri saklamalıdır. Kürk ceketinin gelecekteki metresinin yaşam tarzını düşünmek gerekir. Tek bir bütün olmalı ve hiçbir durumda hareketleri kısıtlamamalı.

Doğru şekilde tavsiyede bulunabilirsiniz.Vizon kürk ceket seçmek için. Ancak asıl önemli olan, her bireyin kişisel özellikleri ve tercihleridir. Bir kürk manto seçerken, sadece kürkün kalitesi ve doğallığına değil, aynı zamanda şeklin özelliklerine, saçın rengine ve bu şık ürünü ne zaman ve ne zaman giyeceğinize de dikkat edin. Ona bakmayı unutma. Doğal kürk, dikkatli bir bakım ve dikkatli bir tutum gerektirir. Ve sonra kürk ceket uzun süre dayanacak ve orijinal görünümünü koruyacak.

Doğru vizon ceket nasıl seçilir 2019

Doğru vizon ceket nasıl seçilir 2019

Related news

 • Kvasta soslu okroshkanın kalorifik değeri nedir Bu yemeğin nasıl daha diyet yapılacağı yolları
 • Hamilelere dekorasyon önerileri
 • Rüya Yorum: karga
 • Fırında Patatesli, Soslu Tavuk
 • İspanyol defans oyuncusu Bartra Mark

 • Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir


  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir

  Doğru vizon ceket nasıl seçilir