Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulamaDioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama


Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 80 13.03.2019, 02:58

Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama

dioscorea beyaz uygulama

Kafkasya Dioscoreatı, uygulamasışu anda küçük dağıtım alanı ve yavaş iyileşme nedeniyle sınırlı, yeterli miktarlarda glikoalkaloidler ve steroid saponinler içerir. Bunlar, bazı ilaçların bileşenleri olan aynı maddelerdir. Ayrıca steroid hormonlarıdır. Bazıları insan ve memelilerin iç salgı bezleri tarafından üretilir, diğeri ise kadınların seks hormonları ile ilgilidir. Zamanında tıbbi özellikleri ortaya çıkarıldı. Hemen sonra bu katliam sığırlarının bezlerinden hormon almaya başladı. Fakat çok küçük olduklarından, çok sayıda işlemek zorundaydılar. Sonra başka yollar aramaya başladılar. Kortikosteroidlerin sentezi için temel oluşturacak bileşiklerin bir Kafkas dioscorea içerdiği ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte halk hekimliğinde, kullanımı resmi tıbbınkinden daha yaygındır. Tıbbi hammadde olarak rizomlar kullanılır. Ekimden ekime kadar, büyüme mevsimi boyunca onları toplayın.

Dioscorea caucasica: tentür, tabletler

Zamanla, rizomların ortaya çıktı.Bitkiler hormonal ilaçları dışarı almak için çok fazla diosgenin içermez. Bu, Kafkasya'daki Dioscorean'un kaynak tabanının sınırlı olmasından dolayı da irrasyoneldir. Ancak ilaç "Diosponin" şeklinde saponinlerin miktarı farklı bir uygulama bulmuştur. Bu haplar aterosklerozu tedavi etmek için kullanılmıştır. Çalışmalar, ilacın kandaki kolesterolü önemli ölçüde azalttığını, bir antihipertansif ajan olarak görev yaptığını göstermiştir.

Halk hekimliğinde beyaz dioscorea

Ayrıca, ilaç "Diosponin" önleraortta lipoidlerin çökeltileri. Daha sonra ilaca olan ihtiyacı karşılamak için analoğunu üretmeye başladı. Bu ilaç, Nippon Dioscorea'dan suda çözünür saponinlerin toplamı olan Polisponin. Bu ilaç aynı zamanda aterosklerozu tedavi etmek için de kullanılır. Kafkas dioscorea doğal bir tentür de üretilmektedir. Sadece ateroskleroz için değil, aynı zamanda yüksek radyasyon koşullarında kanser hücrelerinin oluşumunu önlemek için, kalp fonksiyonlarını geliştirmek için kalp krizleri, inme için de kullanılır.

Dioscorea Kafkaslıdır. uygulamamide ve bağırsak hastalıkları ile

Dioscorea preparatlarının olduğuna dair kanıt var.Kronik gastrit tedavisinde etkilidir. Mide ve bağırsakları güçlendirmek, iltihaplarını gidermek ve böbrekleri korumak için kullanılan eski bir tarif bilinmektedir. Bunu yapmak için, bitkinin rizomuyla birlikte ince bir pirinç pudingi pişirip yediler.

dioscorea beyaz tentürDioscorea Kafkaslıdır. uygulamaharici bir ajan olarak

Bitkinin kuru rizomu öğütülür ve donma sırasında hasarlı bölgelere uygulanır. Aynı araç sadece kıyılmış kastor tohumu ile birlikte mükemmel bir şekilde furunküloza yardımcı olur.

Dioscorea Kafkaslıdır. uygulamadikkatle

Hiçbir durumda dozu aşmamalısınız.Hazırlık talimatlarında belirtilmiştir. Vücudun kendisine duyarlılığını tespit etmek için, ilk hafta gerekli hacmin yarısını tüketmek daha iyidir. Gerekirse, doz kabul edilebilir maksimum seviyeye yükseltilebilir. Ayrıca dioscorea preparatlarının bağırsak ve mideyi tahriş ettiğinden sadece yemeklerden sonra içilmesi gerektiğini hatırlamanız gerekir. Kural olarak, dozaj yerine getirilirse, hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak, aşıldığında, bazen kalbin ihlali, artan baskı, ödem görünümü olabilir.

Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulamaDioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama

Related news

 • 145 yaşındaki Endonezyalı: Bıktım, artık ölmek istiyorum
 • Yetişkinler ve çocuklar için su kaydırakları
 • 2019 İlkbahar Yaz Saç Aksesuar Trendleri
 • Sarma-Dolma Yapmanın Püf Noktaları
 • Öldü sanılıp, cesedi yakılan kadın, 4 gün sonra eve döndü
 • Beni Affet 1330.Bölüm 28 Şubat 2019-2020-2020 izle

 • Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 70

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama


  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 80

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 16

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 2

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 30

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 6

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 81

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 33

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 90

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 21

  Dioscorea Kafkaslıdır. Halk hekimliğinde uygulama 14