Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 15 14.01.2019, 14:27

Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir

Soçi'deki olimpiyatlar çok başarılı olmadı.Rus kadın biatlon takımı. Bir dizi spor skandalı, sonuçların eksikliği - herkese, zamanın yeni kanlar, yeni genç yeteneklerin gelişi için geldiği açıktı. Daria Virolainen böyle bir umut oldu. Sporcuların fotoğrafları biatlondaki yayınlarda giderek daha fazla görülmektedir.

Daria Virolainen

Olimpiyat şampiyonu kızı

Kız, tanınmış bir spor ailesinde doğdu1989 Khimki'nin Moskova bölgesinde. Anne, Anfisa Reztsova, biatlonda olimpiyat şampiyonu oldu, baba aynı spor için koç. Dasha'ya ek olarak, ailede üç kız daha büyüyor: Christina, Vasilisa ve Maria. Kristina, okul çağındaki Spartakiad'ı kazanmış olan biatlonda bir başarı elde etti. Bununla birlikte, bir spor üniformasının üstünde bir dantelli pembe kombinasyonu - ırklardan biri üzerinde abartılı bir giyim sayesinde genel halka bilinir oldu. Kız daha sonra açıkladığı gibi, bu yüzden kayıp anlaşmazlığın koşullarını yerine getirdi.

Daria Virolainen 4 yıldan beri kayak yapmaya başladı ve spor hayatına Valentina Romanova'nın rehberliğinde başladı. Antrenör Anfisa Reztsova ünlü bir uzman Leonid Myakishev'di.

Yakında o 16 yaşındaki kızı şimdi koçu olur. Daria hızla ilerliyor ve biatlonda ilk başarıya ulaştı.

Gizlilik için mola

Bir spor kariyeri tüm boş zamanı alır vekuvvetler. Çekim kayakçıları genellikle kayaklar, tüfekler, kartuşlar hakkında düşünmek gerekmediğinde otuz yıl sonra bir aile edinirler. Daria Virolainen sorumlu işlerini ertelememeye karar verdi ve 2007 yılında Rusya ve oğlu Daniel için egzotik adını veren Belarus kayakçısı Roman ile imzaladı. Sporcu annelik izniyle devam eder ve bir süreliğine biatlonu unutur.

Darya Virolainen fotoğraf

Büyük spora dön

Sporcuların geri dönmesi her zaman zorBir çocuğun doğumundan sonra aktif bir kariyer. Ama gençliği alır ve Daria Virolainen kaçmaya başlar. 2011'de Summer World Championship'te, Universiade'de altın ödülleri var - bunların hepsi gelecekteki büyük başarılar için uygulamalardır.

Sonra atlet bir süreliğine rotayı düşürür.ve herkes sessizce Daria Virolainen gibi bir isim unutuyor. Biatlonun yüksek sonuçları birkaç mevsimi genç bir anne olmadan yapar. Kadın olimpiyat takımı için başarısız olduktan sonra, Daria kendini kanıtlamak için bir fırsat var. Koçluk ekibi takımı güncellemeye karar verir ve bilardo takımını Poklyuyke'de gerçekleşecek olan Dünya Kupası sahnesine koyar.

Daria Virolainen Biatlon

Sprint mesafesindeki sonuncular arasında başladı, tek bir bayan olmadan ve rakipsiz Daria Domracheva'nın önüne geçerek tüm segmenti özlüyor, sansasyonel olarak ikinci bitirdi.

Kadın biatlonunda yeni bir yıldız yanar. Aynı yıl, Daria Virolainen, 10 km'lik yarışta Avrupa Şampiyonası'nda bronz madalya aldı. 2014/2015 sezonunda ana takımda yer aldı ve tüm Dünya Kupası yarışlarında kararlı bir şekilde yer aldı. Döngünün 16.sırası, biatlonun yüksek ligindeki ilk tam sezon için iyi bir başarıdır.

Daria Virolainen Biatlon

Dünya Kupası'nda ikinci madalyası Daria24 Ocak 2015'te doğum gününü kutlamak için bir gümüş veriyor. Gelecek sezon daha az harcıyor. Sonuç olarak, antrenörler onun güvenini kaybeder ve 2016/2019 Dünya Kupası'nın ana başlangıcında her zaman biatlonu göstermez.

Yine de, Daria Virolainen gibi yetenekli spor kadınları her zaman görünürde ve kız mutlaka hızlı koşar ve doğru bir şekilde ateş eder.

Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettirGoruntuler galeriler resim

Related news

 • Hindistanın gizemli halkı Öyle bir hayatları var ki
 • Can Sıkıntısından Kurtulmanın Yolları
 • Peynirli Mayasız Puf Poğaça Tarifi Videosu
 • Lahana Yaprakları Birbirinden Nasıl Ayrılır

 • Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 54

  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir


  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 24

  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 69

  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 13

  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 95

  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 40

  Daria Virolainen, yetenekli bir Rus biatlettir 27