Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 2019
21.07.2019

Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 3

Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık

Her ülkede, gençlerin kendi putları vardır. Artık kendi dillerinde şarkı söyleyen sanatçılar daha çok saygı duyuluyor. Sonuçta, daha çok radyo ve televizyonda, İngilizce'yi tercih eden şarkıcıların şarkılarını bulabilirsiniz. Kırgızistan'da Daniyar Ermatov, birden fazla hit kaydeden gençlerin favorisi oldu. Anavatanının çok ötesine geçti. Sık sık Rusya'ya gidiyor ve uzun zamandan beri vatanlarını terk eden vatandaşlarına konserler veriyor. Konuşmaları çok popüler, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşiyor.

Daniyar Ermatov: biyografi

Daniyar IrmatovDaniyar modern yıldızlardan farklıMedyada ki kişisel hayatı ilan etmediğini göstermek. Yeteneğini desteklemek için aktif olarak interneti kullanıyor, ancak gereksiz bir şey bulamıyor. Daniyar Ermatov 1 Şubat 1989 doğumlu, bugün 27 yaşında. Ailede yalnız kalmadı, ondan çok daha genç olan bir abisi ve ablası var.

Şarkı söyleme yeteneğini geliştirmek için DaniyarKNU'ya giriş anı (2011'de). Orada parlak bir kişilik ve mükemmel bir şarkıcı olarak fark edildi. Eğitimin başlamasından birkaç ay sonra, çok hızlı bir şekilde sonuçlarını getiren aktif bir PR kampanyası başlatıyor.

Tercihler ve hobiler

danyar ermatov biyografiDaniyar Ermatov güzel gitar müziğini çok seviyor. o ışık ve melodik şarkı söylüyor olmasına rağmen, sık sık kaya ve metal dinler. yüzme ve futbol - tutan olaylar, çalışma turları ve Arasındaki Daniyar aktif sınıflar spor için zaman bulur.

Daniyar Ermatov da kendini zamanla ödüyorperformansları için kendi kostümlerini seçtiği alışveriş gezileri için seçildi. Çalışmasının çok sayıda hayranı şarkıcının her zaman şık ve çekici görüneceğini not eder. Tatsızlıktan muzdarip değildir, bu yüzden meslektaşları sahneye eşittir.

İlginç bir şekilde, fotoğrafını çeken Daniyar Ermatov.Bu sayfada bulunabilir, kendi şarkılarını besteliyor. İlham için şiir okumayı, dramatik filmleri ve melodramları izlemeyi sever. Boş zamanlarında, örneğin, yolda, Daniyar solitaire oynayabilir veya "Tetris" gibi basit oyunlar oynayabilir. Bir yaz tatili olarak, şarkıcı, bol miktarda denizde yüzebileceği ve gündelik koşuşturmadan dinlenebileceği tatil yerlerinde kalmayı seçer.

Yaratıcı etkinlik

Daniar Ermatov fotoğraf2016 yılında Daniyar yeni bir turda girdipopülerlik. Aktif olarak performans sergiler, etkinlikler düzenler ve yeni şarkılar yazar. Artık bestelerini sadece Kırgızistan'da değil, Moskova'daki isimsiz şov kafede de dinleyebilirsiniz. Sık sık Rusya'ya gelir ve dinleyicileriyle hevesle iletişim kurar.

Hemen hemen tüm sitelerde kayıtlıpopüler sanatçılar ve genellikle klip ve şarkı sunumlarını onlar üzerinde yürütür. Ağustos ayının ortasındaki "Suydurup Alam" adlı bestelerinden biri de Kırgızistan'daki televizyon kanallarından birinin hit geçit töreninin ilk çizgisini aldı. Bu klip, rekor sayıda insan tarafından görüntülendi ve şarkının kendisi izleyiciye aşık oldu. 2015 "Kechir Meni" nin hitinden daha popüler oldu.
Bugün Daniyar artık sadeceKırgızistan yıldızlarının konser konserleri, aynı zamanda solo performanslar veriyor. Bu tür konserler için materyal onlara yeterince yazılmıştır. Kompozisyonlar arasındaki aralarda şarkıcı aktif olarak hayranlarla iletişim kurar.

Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 2019

Related news

 • KEÇE OYUNCAK TIRTIL DİKİLİŞİ
 • Tavuk Kapama Tarifi
 • Kuş Yuvası Kurabiye Tarifi
 • El Örgüsü Bolero Modelleri
 • İĞNELİ EPİLASYON NEDİR KİMLER YAPTIRMALIDIR

 • Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 81

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık


  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 8

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 52

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 45

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 88

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 5

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 100

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 29

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 39

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 79

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 39

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 73

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 6

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 88

  Daniyar Ermatov: biyografi ve yaratıcılık 1