Cy Twomblynin benzersiz tabloları 2019

Cy Twomblynin benzersiz tabloları 2019
23.08.2019

Cy Twomblynin benzersiz tabloları 84

Cy Twombly'nin benzersiz tabloları

Sai Twombly en ünlülerden biridirAmerikan yirminci yüzyılın sanatçı, ama aynı zamanda ve en tartışmalı biri. Sıradan insanlar gerçekten muhteşem fiyata bu resimleri satmak için nasıl yeniden gönderilmesini süre Yani, tüm dünyada eleştirmenler şevkle, onun sanatı hakkında konuşurken, eserlerinde anlam buluyorum.

Cy Twombly

Sanatçının hayatı ve eserleri çoğunlukla Amerika’daydı, fakat 15 sene Sai Avrupa'da yaşıyordu.

Sanatçı Sai Twombly 1928 yılında doğdu. Beyzbol oyuncunun onuruna Sayem denirdi. 4 yıl boyunca genç adam çeşitli üniversitelerde sanat eğitimi aldı. Daha sonra soyut sanat tarafından taşındı ve zamanla kendi tarzını geliştirebildi. 50'li yıllarda. Cy Twombly tarafından yapılan yirminci yüzyıl tabloları halka açık sergilendi ve hemen hemen onu bir şöhrete kavuştular.

Saya Twombly resimleri

1957'de sanatçı Roma'ya ve oraya taşınmaya karar verdi.evli, Sai oğluyla evlendi doğdu. Avrupa'da yaşayan sanatçı, efsaneler ve efsaneler üzerine birçok resim yazdı; bunların en açık örneği, “Leda ve Swan” (1962). Bu, Cy Twombly'nin tarihsel motiflere ilk teması değil, daha önce Afrika temalarıyla resim yapmıştı.

Amerika'da şu anda neredeyse unutuldu, ancak şöhretin dönüşü hızla sanatçıya döndü.

Modernin en parlak temsilcilerinden birisanat, Cy Twombly hayatı için güzel sanat dünyasında Nobel'in bir analoğu olan Japon İmparatorluk Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül aldı.

Büyük sanatçı, 2011 yılında bir erkeğe son birkaç yıldır işkence eden kanserden öldü.

Sanatçının stili

Özel tarzı sanatçı Twombly tarafından yapıldı.Sai. Ellerinin altından çıkan tüm resimler, özel bir yazı biçimiyle tam anlamıyla nüfuzludur, böylece onları diğer yazarların eserlerinden ayırt etmek kolaydır. Sanatçının ilk eserleri, soyut sanat tarzında yapıldıysa, o zaman, daha sonra, yaşamın olgun yıllarında, romantik sembolizme geçmiştir.

İlk olarak, sanatçının ana özelliğiresimlerde yazı kullanımı. Yazıtın resimlerle ustaca birleştirilebileceğini gösteren, grafiti görünümüne ivme kazandıran kişi olduğuna inanılmaktadır. Yapıtlarında, sözler arka planda düzgün bir şekilde yazılır ve anlamsal bir yük eklenir.

tvobli sa tüm resimler

Cy Twombly'nin resimleri genellikle, bir araya getirildiğinde, her zaman izleyicinin algısını etkileyecek şekilde, beyaz veya koyu bir arka plan üzerinde birçok farklı ayrıntıyla doldurulur.

Özel yazım tarzının izin verdiğini unutmayın.sanatçı, birkaç metrelik büyük tuvalleri ve düz kağıt üzerindeki çizimleri oluşturuyor. Bu nedenle, sadece değerli tablolar değil, aynı zamanda Say tarafından yaratılan eskizler de değerlendiriliyor.

Yönetmen sanatçının eserleri hakkında söylediği gibiresimlerin sergilendiği galerilerden biri, "bazen insanların biraz yabancı gibi görünen sanat eserlerini tanımak için yardıma ihtiyaçları var." Bu nedenle galeri, yazarın ününe rağmen, açıklamalarla eserlerini sergiledi.

Sai Twombly kendisi, aksine, o iddia ettiDiğer birçok sanatçıdan stüdyoya günler ve geceler harcanmaz. Bir yıl bile yazamazdı ve sonra resim kendiliğinden başından ona geldi. Bu yüzden Sai kendini tam teşekküllü bir sanatçı olarak görmedi.

En ünlü resimler

Şüphesiz herkes, Say'ın çalışmalarını gördüTwombly. Her yıl milyonlarca dolara satılan resimler kendi kayıtlarını geçiyor. Yani, 1970 yılında tamamlanan "Untitled" adlı eseri, neredeyse her yıl değer kayıtlarını yener. Böylece, geçen yıl resim muhteşem bir 70,5 milyon dolarlık çekiçle geçti. Düzgün, kesintisiz spiral çizgilerin beyaz renkle ortaya çıkarıldığı koyu gri bir tuvaldir.

Saya Twombly Resim Sergisi

Yazarın ünlü eserleri arasında genellikle "Apollo", "Dört Mevsim", "Gül" ve diğer tabloların tuvalini birbirinden ayırıyor.

Heykeller

Birkaç kişi, resimlere ek olarak,sanatçı ayrıca heykeller yarattı. o da benim yaklaşımdır sanat bu tür olsa da, çok Cy Twombly resimlerinin daha geleneksel sanat daha hatırlatan olduğunu unutmayın.

50'li yıllardan beri. Sai modayı takip etmeye ve çöplerden heykeller oluşturmaya başladı, ama sonra bu mesleği uzunca bir süre bıraktı. Sanatçı sadece 70'lerde heykel yapmaya geri döndü. Sonra kendi tekniğini icat etti. Beyaz boya veya sıva ile kaplayan çöp heykelleri yaptı. Sonuç olarak, Cy Twombly klasik tarzı anımsatan ilginç kreasyonlar vardı.

sa tvobli hayatı ve sanatçının eseri

Eserler hakkındaki görüşler

Dünya çapında birçok insan Say'ın çalışmalarına bayılıyorTwombly. Bir sanatçı Houston kendi galerisi sahip olduğu bugün yaptığı yazarlık Resimler, birçok ünlü müzelerde bulunmaktadır. Fanlar onlar işini bir kişinin onunla yalnız olmasını sağlar çünkü Saya çalışmak seviyorum demek ve herkes her resimde kendi bir şeyler görür.

Ancak, çoğu zamanCy Twombly sanatının resimlerini çağırabileceğiniz şey için şaşkınlar. Kim haklı ve kim değildir, her kişi kendi için belirler, sadece sanatçının birkaç çalışmasına bakın.

Cy Twomblynin benzersiz tabloları 2019

Cy Twomblynin benzersiz tabloları 2019

Related news

 • Ruslan Kurashov: süslemesiz hayat
 • Elde Çamaşır Nasıl Yıkanır
 • Türk anneler bebeklerini doğru besleyemiyor
 • Evlilik Teklifi Duyurusu için Fikirler
 • Safir Taşının Anlamı ve Özellikleri Nelerdir

 • Cy Twomblynin benzersiz tabloları 36

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları


  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 8

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 12

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 14

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 25

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 40

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 87

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 70

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 13

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 29

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 71

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 40

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 1

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 63

  Cy Twomblynin benzersiz tabloları 68