Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 2019

Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 2019

Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 64 16.01.2019, 03:24

Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor?

El fidanı ile ilgilenen birçok kişi,soru M harfi avucunuzun anlamı ne. Eldeki çizgilerin anlamı farklı işaretler ve harfler oluşturduğu olur. Bu M harfini ifade eder. Kalp, Yaşam, Kafa ve Kader çizgilerinden oluşur.

Elinizin avucundaki M harfi nedir

Elinizin avucundaki M harfi nedirEski avcılık kaynaklarına göre, böyle bireldeki işaret, kişinin çok akıllı bir ruha sahip olduğu anlamına gelir; özellikle M harfi her iki avuç içindeyse. Bu işaretin varlığı ile birçok reenkarnasyona uğramış ve pek çok enkarnasyonu ziyaret eden bir ruhun tanınması mümkündür. M mektubu elinizin avucunda ne demektir? Her şeyden önce, bu, ruhun büyük karmik bir tecrübesi, özellikle mektup palminin önemli bir bölümünü kaplayan büyük bir sembol ise. Ancak bu her zaman olmaz. M harfleri küçük olabilir ve elin farklı bölümlerine yerleştirilebilir.

Sol ve sağ el avuç içi M harfinin anlamı nedir

Mektup sadece kişinin sağının içindeyse (sağ elini kullandığı takdirde), bu hayatta (mevcut enkarnasyon) kişiliği önemli ölçüde değişmiştir.Avuç içinde M harfi anlamına gelirBu pratiklik, bilgelikeylemler, bazı topraklanma ve dikkat. Bu insanlar materyali gerçekten takdir ederler ve hayatın manevî yönünden uzaktırlar. M harfi iki eliyle iç taraflarında desende tamamen özdeş çoğaltılamaz zaman karmik terimler, bu bazı bagaj ruh ile onu ve bırakın bu dünyaya geldi demektir. Mevcut cisimleşmede, bir kişi geldiği dersi alamaz. Kural olarak, bir harfle açıkça ifade edilirse, etkisi daha da kuvvetlidir. Örneğin, palmiye üzerindeki M harfi, sahibinin çok nazik olduğu anlamına gelir. Ve bu işaret ne kadar açıkça, o kadar insancıl insanlar. Bazı kaynaklar, M harfinin bir kişinin doğuştan gelen bir yeteneği olduğu ve eğitim yoluyla kazanılmadığı anlamına geldiğini iddia etmektedir. İnsanlar üzerindeki etkinin daha kapsamlı bir şekilde yorumlanması için M harfleri diğer işaretlere dikkat etmelidir.

Ellerin çizgilerin önemi

M harfinin diğer yorumları

Çizgilerin eller üzerindeki önemi kişiliği belirler veBir kişinin karakteri. harflerin M oluşumunda onların deplasmanlar bağlı olarak, diğer özellikleri kullanma lichnosti.Nepravilnye tanımlayabilir ve kuvvetle kavisli hat adam cinsel ve tensel zevklere doyumsuz olduğu anlamına gelebilir. Bazı durumlarda, bu doğanın aptallığı ve yüzeyselliğini gösterir. Bazen avuç içinde, diğer harfleri M bulabilirsin, çok daha küçüktür. Tipik olarak, onlar. Tepeler Jüpiter, Mars, Vesper ve diğerleri üzerinde bulunan Uzmanlar onların işaretleri rune diyoruz edilir. Onların konumu ve avucunuzun üzerinde mol yeri güçlü ve kişilik özellikleri zayıflıklarını yanı sıra bu vücut bulması sırasında karmik hedefi belirlemek için. Bu tabelaların bulunduğu yere bağlı olarak, bir insanın hayatında bir ruh hali için gerekli bir ders alabileceği hırslarını belirlemek de mümkündür. Kendi eline bakmak son derece ilginç. Buna ek olarak, kendi içinde yararlıdır, sezgi geliştirir ve dikkat keskinleştirir.

Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 2019

Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 2019

Related news

 • Biraz Cesaret Biraz Dirayet: Hamilelik Kilolarından Kurtulma Yolları
 • Talaş Böreği Tarifi
 • Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler
 • Ev 6 ila 8. Tek katlı bir evin 6х8 düzeni

 • Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 49

  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor


  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 92

  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 86

  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 58

  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 67

  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 54

  Chiromantiya M harfi, avucunuzun avucunda ne anlama geliyor 57