10.05.2019

Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 2

"Chevrolet Captiva" - SUV, herkesin hayalini kurduğu

General Motors'un Güney Kore şubesi geliştirildibeş kapı kompakt crossover Chevrolet Captiva (Chevrolet Captiva). Beş versiyonlu ve 7 koltuklu olmak üzere iki versiyonda tasarlandı. Makine, genellikle Opel Antara, GMC Terrain, Saturn Vue otomobillerinde kullanılan GM Theta platformuna dayanıyordu.Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva araba adı altındaHindistan, Avrupa, Güney Asya ve Orta Doğu'da satılıyor. Ve Güney Kore'de, bu arabaya Daewoo Winstorm, Avustralyalılar ve Yeni Zelandalılar - Holden Captiva deniyor.

Makine çelik bir çerçeve ile donatılmıştır veprogramlanmış deformasyon, darbe kuvvetini emme. EBV elektronik bir fren ünitesi ve ESC dinamik ayar modu ABS ile donatılmıştır. Ayrıca bir DCS yokuş aşağı sürüş kontrol modu, bir fren yükseltici, bir hidrolik HBA ve bir aktif ARP devrilme koruma modu da bulunmaktadır.

"Chevrolet Captiva" ayrıca iki pencere ile donatılmıştırhava yastığı ve ön hava yastığı. Önden gerdirici olan üç noktalı emniyet kemerleri vardır. Bazı modellerde ayrıca yan koruma yastıkları bulunur.

2011'de görkemli "Chevrolet Captiva" Euro NCAP testini geçti.

Rus pazarında, araba bir çift ile geliyorenine yerleştirmeli benzinli motorlar. İlk motor DOHC dört silindirli, 2.4 litrelik kapasite. Çekişi 136 "at" a ulaşıyor. 220 Nm / 2200 dev / dak en yüksek torka sahiptir. İkinci Alloytec V6 motoru 3.2 litre hacme, 230 itme beygir gücü ve tork 297 Nm / 3200 devir / dakika vardır. İkinci motor, GM Holden'in Avustralya şubesi tarafından geliştirildi.

Buna ek olarak, ayrıca iki litrelik araç dizel motor Z20S hacmi 2000 dev / dak ve 150 itme "ata" 320 Nm tork sınırlayıcı versiyonunu geliştirdi.

Incheon GM Daewoo Design Center, etiket bir kavram arabası Chevrolet S3X olarak Paris Motor Show'da 2004 yılında getirilen tesis-C-100 ile arabada tasarlanmıştır.

Ve 2019 yılında modernize edildiChevrolet Captiva. Sürüm yeni, kurumsal bir görünüm, yeni bir şasi, geliştirilmiş iç mekan ve yeni motorlar aldı. Aracın süspansiyonu önemli ölçüde iyileşti: yayların sertliği değişti, yanal stabilite stabilizatörleri modernleştirildi. Aracın yeni varyasyonu ile, arka aks, elektronik olarak koordine edilmiş bir kaplin kullanılarak gerektiğinde bağlanır. Bu varyantta, tork eksenler arasında dağıtılır ve 50: 50 oranına ulaşır.

Güncellenmiş "Chevrolet Captiva" ne kadar güzel! Fotoğrafları çok sevimli! Taşkent'te 2011 yılında GM Özbekistan tarafından üretilen gelişmiş otomobilin tanıtımı. Bu markanın hayranları araba sadece yeni bir görünüm var, ama aynı zamanda üç litre ve güncellenmiş 258 beygir gücü çekiş ve manuel 6 vitesli şanzımanın yeni bir motor kapasitesine almak için bunu görmesi başardık. Arabanın iç kısmında da küçük bir değişiklik oldu.Chevrolet esir fotoğraf

Şimdi ön yolcu ve şoförün keyfini çıkarınİki bölgeli iklim kontrolünün etkinliğini değerlendirebilecektir. Ve ikinci sıranın yolcuları, yeni 2013 seçeneği - ısıtmalı koltuklardan faydalanma fırsatına sahip olacak!

Fiyat "Chevrolet Captiva" çoğu için kullanılabilirSürücüler - araba 31 777 den 38 836 dolara mal oluyor. Rüya gördüğün ve ihtiyacın olan bir araba. Makine en farklı ihtiyaçları karşılar. Şehir sınırları dışında aile gezileri için, bagaj taşımak için uzun yolculuklar için idealdir. Bu kesinlikle evrensel bir arabadır.Related news

 • Umuda Kelepçe Vurulmaz son bölüm izle
 • Patates salatası malzemeleri ile Etiketlenen Konular
 • SGK borcu yapılandırmasında son 10 gün
 • Yan Olarak Haraşo Örülen Kalp Süslemeli Kundak Yelek Yapımı. 1 .2 yaş
 • UFAK 6 AYLIK 1 YAŞ BEBEKLERE TIĞ YELEK YAPILIŞI

 • Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 22

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu


  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 91

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 81

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 8

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 14

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 49

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 15

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 23

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 56

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 65

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 39

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 81

  Chevrolet Captiva - SUV, herkesin hayalini kurduğu 69