Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları

Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları

22.04.2019

Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 77

Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları

Bu çiftin hayatı hassasiyet notlarıyla dolu gibi görünüyor.güzellik ve uyum. Ama sadece ilk bakışta hepsi haklı. Birliğin çok güzel olup olmadığını, bir erkeğin Başak olduğu bir yere bakalım, Terazi burcu kadındır.

Sorun nedir?uyumluluk maidens adam kadın ölçekler

Terazi kadınının güçlü, güçlü iradesi var.hedefe doğru hareket ederken onun yolu. Ruhundan daha zayıf olan herkesi boyun eğdirebilir. Ama aynı zamanda, çok uzun bir süre hedefinin yönünü seçiyor, dikkatlice artılarını ve ölçekleri tartıyor. Başak erkeği, nezaketine ve istifasına rağmen, oldukça özgürdür. Ama aynı zamanda sevgilisinin gücüne de itaat ediyor. Doğru, o kadar uzun süre bariz olanı seçmenin mümkün olduğu gerçeği ile asla uzlaşamaz. O, herhangi bir karar vermek konusunda uzun zamandır tereddüt etmiyor - sadece gereksiz düşünerek gereksiz yere süpürüyor ve kesin olarak belirlenen hedefe gidiyor. Uyumluluk Samimi alanda bakir erkekler ve Terazi kadınlar neredeyse tamamlandı. Birbirlerine erimiş gibi görünüyorlar. Ancak onu çok sık eleştirmeyin, ya da "Snow Maiden" in orijinal halini alabilir. Kırılgan çok zor, neredeyse imkansız sonra Terazi kadın ile bir ilişki içinde buz eritin.

Fark nedir? Vaat burç "Terazi - Başak"hizmetçi işareti ölçekler

Bu insanlar doğa karşıtlarına göre. Sürekli değişiyor ve o dayak pistinde yürüyor, hiçbir yere gitmiyor. kadınlar tamamen farklı bir yönde gönderilen Terazi öncelik sırasında erkeklerin Para ve kariyer ilgi, Bakire, cinsiyet çok daha fazlasıdır. Ve bunu hiç anlamıyor. O cimri, cimri değil, sadece tutumlu çağrılabilir. Ve oldukça pahalı olan hediyeler ve küçük eklemli sevinçleri hayal ediyor. Başak - çelişkileri tahammül etmez tipik bir diktatör ve Terazi destek ve dostça bir omuza ihtiyacı. Değil evde tüm bu bulgu, hiç şüphesiz o aradığı şeyi ona verecek olan başka arayışı içinde gidebilir. Ve böyle bir yanlış anlaşılmanın sonucu, sendikanın hızla parçalanması olabilir. Böylece Bakire ve Terazi erkek-kadın uyumluluk - oldukça kırılgan bir kavram: Olduğu gibi öyle, ve aynı zamanda öyle değil.

Anlama veya mutlu aile yeteneği

Evet, belki de bazen çok akılda kalıcıdır, ama o çok esprili ve en sert havalarda bile bulutları umutsuzluk ufkunda dağıtabilir.burç pullarıTerazi kadını, başka hiç olmadığı gibi, umutsuzluğa eğilimlidir veDepresyon, günlerce uzanıp bir şey düşünmemek için. Peki, gözleri ölmüş olan sevilen birinin ruhunu yükseltmek için nasıl değil, allık kayboldu ve gülümseme bulutların arkasına saklanmış gibi görünüyordu! Ve işte burada - bir doktor gibi ciddi bir hastaya şifa getiren bir adam Virgo. Kahkahaları ve şakaları ciddi hastalıkları bile arttıracaktır. Ve en önemlisi, onu değiştirmeye çalışmayın. Bu, tüm dünyada savaşları ve karışıklığı durdurmak isteyen bir kişidir. Herkese ve herkese yardım edecek, bunun için zaman harcamanız gerekse bile, eşinize ve kendinize tahsis edilir. Adam buna katılırken - yaşıyor. Ve Virgin-Man ve Terazi-kadının uyumluluğunun sadece sevgilisini olduğu gibi kabul etmede tamamlanmış olabileceği için.

sonuçlar

Bu çift hakkında başka ne söylenecek? Ve onlar birbirleri için uygun mu? Arkadaş olabilirler, ortaklar olabilirler, fakat aile içinde Bakire-Erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları ancak kendileri için birazcık değiştikleri takdirde mümkündür. Aksi halde, sendika sadece başarılı olmakla kalmayacak, aynı zamanda her ikisine de acı ve hayal kırıklığı getirecektir.

Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları

Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları

Related news

 • YAPRAK MOTİFLİ DANTEL ODA TAKIMI TARİFİ
 • Vatanımız ... Küçük vatan nedir
 • Tüm Haberler
 • Kiriş nedir Kiriş çeşitleri
 • Tırnaklar kırılır ve kırılır - ne yapmalıyım Tırnaklar için banyoların güçlendirilmesi

 • Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 99

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları


  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 73

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 43

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 46

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 51

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 75

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 39

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 33

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 50

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 92

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 79

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 21

  Burç Gizemleri: Bakire-erkek ve Terazi-kadınların uyumlulukları 28