Boya kreması Loreal: artı ve eksilerBoya kreması Loreal: artı ve eksiler

21.05.2019

Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 8

Boya kreması Loreal: artı ve eksiler

Kadınlar değişime eğilimli,Kendi görünüşünü denemek için. Genellikle saç stilini veya rengini değiştirerek saçları etkiler. 40 dakika boyunca güzel bir sarışından umutsuz kırmızı öfke ya da zorba ve seksi esmerlere dönüşebilirsin. Bazı kadınlar, zamanın eksikliği veya salon hizmetlerinin yüksek maliyetinden dolayı ev boyalarını tercih etmektedir. Bu amaçlar için doğru boyayı seçmek çok önemlidir. 4 temel gereksinimi karşılamalıdır: uygulama kolaylığı, renk haslığı, renk ve gri tonlama yüzdesi.

Kozmetik çok çeşitli arasındaBu yönde üretim özellikle vurgulanmıştır yeni boya mus Loreal Sublim. Bu, analogları daha önce mevcut olmayan şirketin son gelişmesidir. Yapının geri kalanından farkı dokuda. Renklendirici pigmentler sadece saçlara nüfuz etmezler, tek tek kullanıldıklarında bile boyayı yüksek derecede verirler. Bu köpük Loreal boya havadar bir dokuya ve saça uygulamak için kullanışlı bir sprey şişesine sahiptir. Başınızı yıkarken şampuan gibi boyanacak ve dağıtılacak yüzeye uygulanması yeterlidir. Mousse Loreal boya, başın arka kısmı gibi rahatsız edici alanları bile kolayca boyamanıza izin verir. Bunu yaparken uygulamanın gerektiği gibi yapılmadığına dikkat etmek çok önemlidir. Üreticiler bu ürünün bir ayna olmadan yapabileceğini söylüyorlar. Pek çok kadının deneyimi, aynaları uygulamaya koyarken terk etmemenizi öneriyor. Birçoğu, saç boyama için kullanılan köpüğün diğer kalıcı boyalar gibi aşındırıcı ve tatsız bir kokusu olmadığını da belirtti. Bu gerçek, Loreal şirketinin ürününde amonyak kullanımını uzun süredir terk ettiği gerçeğiyle açıklanmaktadır.

Bu ürünün bir diğer artısı iseSonuç ile maksimum 1 ton arasında değişen bir renk paleti. Tüm boya renkleri doğal ve asildir. Burada ucuz siyah veya kırmızı bulamıyor. Kullanıldıktan sonra saç derinleşir, pırıltılı, zengin, doğal renk alır. Boyama kremi Loreal'ın gri saçlarını kusursuzca boyaması önemlidir. Bu durumda, gri saçlarda bile, renk diğer tüm renklerde olduğu gibi olacaktır. Bileşimi sayesinde, boya pratik olarak saçlara zarar vermez. Daha önce olduğu gibi parlak ve elastik kalır. Bu sonuç bir balmumu elde etmeye yardımcı olur - ona bağlı bir krema. Aktif maddeler saç rengini tutkallar, böylece renk parlak ve parlak olur ve ipler sağlıklı kalır.

Dayanıklılık gelince, burada boya köpüktürLoreal çok arzulanan bırakır. Renk kolayca yıkanır ve yalnızca dikkat çekici bir gölge bırakır. Bu ürünün kitle pazarındaki maliyeti, uygun kalite ve dayanıklılık için umut veren diğer analoglara kıyasla oldukça yüksek. Üreticinin söylediği gibi güncelleme rengi yaklaşık iki hafta olacak. Bu üründe yüksek direnç var. Bu gerçek, bunun sıradan bir boya olmadığı, ancak birkaç mürekkebin de kaybolduğu renkli bir köpükle açıklanmaktadır. Kabinin ziyaretiyle birlikte bir fiyata 1.5 ay (3 kez) mousse boya ile boyama masrafını karşılaştırırsanız, fark küçük olacaktır. Dolayısıyla, 3 paket boya 600 ruble'den 800 rubleye mal olacak. Omuzlara saç uzunluğu için üç uygulama için yeterlidirler. Ortalama bir buçuk ay süren bir renkte salon boyaması, kıza yaklaşık 1000-1200 ruble'ye mal olacak. Bu ürün, saunaya gitmek için sürekli zaman bulamayan ve saçlarının sağlığından korkan, gerçekten kalıcı boyalar kullanmak istemeyenler için idealdir.

Boya kreması Loreal: artı ve eksilerBoya kreması Loreal: artı ve eksiler

Related news

 • Bey Beğendi Tarifi
 • Keskin dişleri ile Rus helikopter Kara Köpekbalığı
 • Gazprombank: ortak bankalar. Komisyon olmadan nakit para çekme
 • Kıymanın Bozulduğu Nasıl Anlaşılır
 • Türk Dışişleri: Terörü temizledik, Afrini Afrinlilere bırakıyoruz

 • Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 63

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler


  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 21

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 22

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 96

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 42

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 28

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 46

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 67

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 97

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 69

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 26

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 35

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 25

  Boya kreması Loreal: artı ve eksiler 54