Boots Hermes - aristokratların ayakkabılarıBoots Hermes - aristokratların ayakkabıları


Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 51 06.02.2019, 00:03

Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları

Dünyaca ünlü Fransız markası Hermeszaten ikinci yüzyıl var. Son zamanlarda, Hermes çizmeleri çok popüler hale geldi. Bu ayakkabı, lüks, pratiklik, yüksek kalite ve aristokrasi gibi özellikleri bir araya getiriyor. Buna ek olarak, şirket anlık olarak adlandırılan jokey stilini aktif olarak destekliyor çünkü anlaşılabilir, başlangıçta jokey ayakkabıları Hermes tarafından üretildi. Binicilik için kullanılan botlar kaba deriden yapılmıştı, dar darp bagajları ve düz bir ince tabanı vardı. Bu gibi ayakkabıların içinde yürümek rahatsız edici, çünkü açlık zoruydu ve taban kolayca silinmişti.

Bununla birlikte, Hermes markasının yaratıcılarıBir önlük ayakkabı koleksiyonu yapın. Sonuç olarak, binme botlarının modelleri sayesinde orijinal görünüşleri ve inanılmaz kolaylıkları arasında farklı benzersiz modeller vardı. Ve şimdi nasıl seçileceğini ve Hermes'den çizmeler giymeyi düşünün. Seçim senin olacak.

Botlar nasıl seçilirHermes? Çeşitli varyasyonlar

Hermes çizmelerHermes ayakkabılarının doğru modeli yüksektirfermuarı olmayan çizme, şımarık aerodinamik şekil ve geniş bir topuk. Çoğu zaman, bu ayakkabılar metal tokalarla dekoratif kayışlarla süslenmiştir. Çoğu durumda toka üzeri markanın logosudur. Ayrıca topuk altında perçinli, üzengi demirli, köprü modelleri de bulabilirsiniz.

Tipik olarak, bu çizmelerdoğal siyah veya kahverengi cilt. Yağmurlu havalarda da faydalı olacak kauçuk çeşitleri var. Sueden modelleri de popüler. Bu çizmeler son derece rahat pedler için bilinir, bu nedenle bacaklar uzun yürüyüşlerle bile kaImazlar. Üst, neredeyse dizin bacağını kapatmalıdır. Böylece, Hermes'ten çizmeler etek giymenizi ve soğuk havalarda bulunmanızı sağlar. Ayak bileği ve buzağı delici rüzgar ve yağmura karşı güvenle korunacaktır. Buna ek olarak, bu modellerin mutlaka gardırop kullanıcılarına ince bacakları olmalıdır.

Çizmeler giymek içinHermes?

Hermes ayakkabıları Bu gibi ayakkabıların yardımıyla yaratılması kolaydır.şık ve en önemlisi - sonbahar sıcak bir görüntü. Bunu yapmak için ince bir kayışla geniş bir çiftleşme eşyasına ihtiyacınız olacaktır. Böyle bir elbiseli süet jokey botları basit ve uyumlu görünecek. Hermes'ten deri çizmelerin pantolon veya kot pantolon ile kombinasyonu daha da iyi. Ayrıca, bu ayakkabılar örme kazak veya bluz ve her yerde bulunan tozluklarla birleştirilebilir. Maxi etek için bile sığacaklar. Bu tarz günlük görüntü, beyaz bir gömlek, sıska jean ve konyak-kahverengi renkte Hermes deri çizmeler birleştirilerek oluşturulabilir. Jokey modellerini sıkı bir örme elbiseyle birleştirirseniz işletme imajı elde edilecektir. Bu çizmeler, yün ceketi ve pelerinle daha iyi görünecektir.

Hermes Boots Hermes çizmelerinin evrensel tasarımı,onları hemen hemen her tür kıyafetle birleştirme yeteneği. Her şeyden önce, bu gibi ayakkabılar, bağbozumu, kizhual ve iş tarzı taraftarları tarafından görmezden değildir. Özellikle cazip moda kadınlar, gece elbiseleri bile olsa bu botları giyiyorlar. çizme şıklık ve sadelik Hermes en pahalı tasarımcı elbiseler seçkin vurgulayabilirsiniz çünkü bu, şaşırtıcı değildir.

Boots Hermes - aristokratların ayakkabılarıBoots Hermes - aristokratların ayakkabıları

Related news

 • En Nefis Karnıyarık Nasıl Yapılır – Yemek Tarifleri – vegan tarifleri
 • İçli Köfte Tarifi Videosu
 • FIRINDA TAVUK TARİFİ
 • Yoğurtlu havuç salatası tarifi ile Etiketlenen Konular
 • Sürekli uyuşukluk: teşhis ve mücadele
 • Kolay Bebek Yeleği Örgü Modeli Yapımı Türkçe Videolu

 • Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 50

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları


  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 62

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 66

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 92

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 98

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 28

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 71

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 43

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 23

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 77

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 51

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 71

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 46

  Boots Hermes - aristokratların ayakkabıları 57